To jest pikantne życie, pikantne życie, przedtem było normalne, a teraz jest pikantne, wiec sprawdź to, sprawdź te pikantne życie 2003 PWS Szpako mix tak (...)

Chcesz się zabawić dzwoni 0 700 ta dobra s*ka kosztuje ponad 2 900. Kurde, ale drogo dziwisz się niezmiernie, później się okaże, że robi laskę miernie. To jest życie cholernie ostro pikantne: gąbka i piana jakuzzi w mega wannie. Przymarzą Ci się gorące wokół panie, duże piersi, ich lizanie dotykanie. Nie jedna lubi ssanie jak w porno na ekranie, długo ostry seks, ale tak żyją Rzymianie. Seks, seks i tylko ten seks, pracujesz całym ciałem później padasz jak Reks. Pot z Ciebie kapie, słychać jak laska sapie, potem się nie dziw, że wgłębienia są w kanapie. Paznokcie wbite w plecy suka drapie i drapie. Po ostrym numerku ja zasypiam i chrapię. A praca jak to praca, jakoś słabo wzbogaca, małe pieniążki ale dziś narzucam kaca. Portfel trochę pusty bo dzisiaj jest szósty, cztery dni do dziesiątego, nie będzie przepusty. Gruby bebech ala piłka plażowa i kiwa się głowa bo popita wyborowa. Cieszę się z tego, z tego co mam teraz choć nie jestem milionerem jak Antonio Bandera. To daje jakoś rade, robię rap i to cieszy, a Ci co się sprzedają to wciąż mnie śmieszy bo jestem realistą, a nie pesymistą i w dupie mam to czy reflektory zabłysną, czy marzenia się przyśnią i nagle szybko prysną, czy niebieskie mendy mnie do muru przycisną, ale żyje dalej, to moje życie dosadne, za marzenia nie każą, więc nazywam je pikantne.

To nasze realia każdy cech inna talia, mam swoją łodygę i kwitnę jak konwalia, codzienna batalia jointy i picie, buchta szmalu i jest pikantne życie. x2

Teraz degustator trochę z innej beczki: z koronki staniczki, stringi, majteczki, krótkie spódniczki, krótkie bluzeczki, przed takimi pokusami nie ma ucieczki. Blondyneczki, brunetki, mulatki, córki, sąsiadki, panny i mężatki, te porządne i te co dają bez gatki. Jak nie to nie! Są wzloty i upadki. Czasami jednak, pięknych kobiet jest za dużo, masz piękną jak lilia, a tu napotykasz róże, kłopoty wróżę, ale jak tu się nie skusić. Nie jeden jest zgasłaby by się do wierności zmusić. To ciałko mmm... te rozpuszczone włosy, wypięty tyłeczek i ciche odgłosy. Wio koniku! Ja w niej i ona na mnie. Fiku miku w łóżku fiku miku w wannie, starannie! Wysokiej pannie dogodzić. Normalnie, nieco zachłannie i o to chodzi. Bikini zdjęte, pośladki wypięte. Póki jesteśmy młodzi trzeba życie sobie słodzić! Przetestowana kamasutra. Jak dobrze się postarasz nie będzie mogła się doczekać jutra. A jutro, cóż mam zawsze dobre chęci, moim drążkiem w jej skrzyni biegów pokręci.

To nasze realia każdy cech inna talia, mam swoją łodygę i kwitnę jak konwalia, codzienna batalia, dżońty i bicie, buchta szmalu i jest pikantne życie. x2