Moi drodzy, kiedyś byłam jedną z najbardziej aktywnych forumowiczek Muzikum i mam do Portalu ogromny szacunek jak i do ludzi którzy go tworzą. Nie podoba mi się to co dzieje się obecnie w branży, wojny, kłótnie, wywlekanie brudów, ustawki...
Wiele by wymieniać. Do czego zmierzam? Otóż oto ja, naczelny spamotwórca portalu F^T*B&, Kobieta Dj, Naczeny buntownik wbc zasad i konwencji panujących w Polskim prawodawstwie odnośnie DJ, praw autorskich, zaiksu, oraz wszelkich układów i układzików proszę was o oddanie głosu na mnie.
Nie proszę w celu zaspokojenia swoich ambicji - ranking nie weryfikuje umiejętności ale może pomóc zwrócić uwagę po 1 na kobiety w tym fachu, po 2 na problemy z którymi boryka się Dj Union i każdy dj, klubowicz, właściciel klubów oraz po 3 coś udowodni.

Organizacja którą w części stanowię próbuje walczyć z prawem Pl, z legalnością i piractwem, ze złą opinią mistrzostw nie ponosząc z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych. Jedyną dla mnie korzyścią i największa radością jest pomoc wam.

Dlatego jeśli oczywiście wyrazicie chęć udziału w tym - głosujcie.

Pozdrawiam Cathy Jane Spamotwórca, wsza samo zło !!Link Cathy Jane:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


Dziękuję

Zwracam się do moderatora i administratora portalu o nie banowanie mojej osoby ani o usuwanie postu. Więcej żaden spam miejsca nei będzie mieć z mojej str.
Powody mojej akcji PW.