Oddzielenie rangi DJ od MP

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Under B (Bartii) »

Dla mnie demko to za mało, coś więcej można udowodnić.
Bo ja wezmę sobie jakieś demko od qmpla pod jego zezwoleniem i co ? Dostanę MP ? :|
To za mało :p
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Cj Ex3 »

Bartii pisze:Cj, a to nie za niskie wymagania, jakieś krótkie demko ? ;>
Ej czemu jedno krótkie? :& Ja i bym z pięć demek mógł zapuścić ale takich już na poziomie które rozwijam dobre parę miesiecov i mają po 4-6 minut ^D^ ;p
A przy rekrutacji MP kazać ludowi napisać na czym się pracuje i przyjmować np. takich z FLem, Reasonem, Cubasem, Sonarem itd. a tych z np. eJayem powiedzieć "Goodbye, wróć tu jak się przesiądziesz na coś lepszego :]" :)

To tyle ode mnie ;)
Awatar użytkownika
DJ Two Peaches
Użytkownik
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2009, 17:27

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: DJ Two Peaches »

a tych z np. eJayem powiedzieć"Goodbye, wróć tu jak się przesiądziesz na coś lepszego :]" :)

To tyle ode mnie ;)

Ja jestem ciekawa czy ty bys sobie poradził z ejayem :lol: i zrobił cos sensownego w co watpie :D
Reasumujac - Barti pomysł ekstra najwyzsza pora by ktos sie tym zajoł i okreslił odpowiednie zasady choć w tym co napisał TeQuila jest duzo racji moja opinnia jest mało znaczaca ale jestem jak najbradziej za bo to dobry pomysł

Ps moge byc w komisji i sprawdzac kto sie nadaje :p
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Captiva »

Dlaczego tak nie jest? Gdybyś zapytał Chomika to by Ci odpowiedział a czemu by miało tak być... po co... itp. To że jest taka grupka ludzi, której zależy nie na ilości userów lecz na jakości tego forum to naprawde nic nie znaczy... no szkoda...
Co do rekrutacji MP... powinno sie wybrać 5 osób, czyli najlepszych MP, których najpierw trzeba wygrzebać spośród milionów na forum i oni by rozstrzygali czy sie należy ranga czy nie...
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: DeeJay Yang »

Pomysł dobry :D
czekam na realizacje :D
pozdro.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Cj Ex3 »

ilona2203 pisze: Ja jestem ciekawa czy ty bys sobie poradził z ejayem :lol: i zrobił cos sensownego w co watpie :D
Gdzieś mam kilka starych kawałków zrobionych na eJayu, chcesz to wstawie i zobaczymy :] :& ;)
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

Co do MP to kawalek to za malo jak Bartii juz wspomnial ktos wezmie piosenke
kolegi bedzie dobra technicznie i dostanie range :|

Ja bym proponowal oprocz produkcji wstawic wszystkie informacje o sobie
na temat tworzenia jakie byly poczatki zeby poznac MP od poszewki.
Do tego jeszcze wymienic na jakich stronach,radiach badz plytach sie jest promowanym
wiemy ze kazdy MP moze wypisac bog wie co ale trzeba bedzie to udowodnic w jakis sposob gdzie sie
jest promowanym.

To narazie tyle odemnie ;)
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Cj Ex3 »

DJ Michael pisze:Ja bym proponowal oprocz produkcji wstawic wszystkie informacje o sobie na temat tworzenia jakie byly poczatki zeby poznac MP od poszewki.Do tego jeszcze wymienic na jakich stronach,radiach badz plytach sie jest promowanym
Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że przydałoby się stworzyć dwie rangi MP, np. Music Producer i Artist, gdzie MP będzie po prostu osobą tworzącą muzykę, a Artist będzie w stanie "wymienic na jakich stronach,radiach badz plytach sie jest promowanym" i otrzyma muzikumowe pozwolenie na upanie własnych kawałków w ogólnych działach z muzyką, a normalni MP będą musieli się zadowolić Waszymi Produkcjami w Promo Dj.

I wg mnie moje wypociny to nawet niegłupie są :lol:
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Captiva »

kogo obchodzi gdzie sie jest promowanym??! ważne żeby nuty były na wysokim poziomie, no i najlepiej jeszcze żeby były wydawane w jakichś wytwórniach... w końcu one są od promocji ;)
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

Kogo obchodzi gdzie sie jest promowanym?Stacja radiowa strona czy plyta nie bedzie promowac byle jakiego MP wiec jezeli jest on tam w jakis sposob promowany to jakis plus juz utrzymuje.

Promocja w wytworni to jest to samo tylko w jakims stopniu szersza skala promocji niz te powyzsze zrodla.
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Gimbus »

a ja wam powiem tak : rekrutacja MP była by przeprowadzona jakieś 4 miechy temu jak nie więcej , ale wtedy Deszczu pier.olnął na mnie focha nie pamiętam za co i tyle było z rekrutacji , którą sam miałem przeprowadzić bo Krzykowi z tego co pamiętam sie nie chciało po nieudanej lidze pojedynków , a co do tych rang co ktoś napisał że jeśli ktoś jest i dj'em i producentem , moze byc lista , kto nalezy do jakiej grupy , ale kolorek spośród tych dwóch można wybrac samemu , co wy na to :D ?
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: de-sonic »

Ogólnie to te kolorki są beznadziejne, lepsze byłyby jakieś fajne bloczki z napisem (pod nickiem). No ale to tak na boku.

A tak sumując naszą burzę mózgów na temat rekrutacji to:
-Prosimy o nowy dział w promoDJ - np. "Rekrutacje"
-Ustalamy komisję - 5 osób, niekoniecznie producentów. Taka osoba musi być w miarę dyspozycyjna, bo 'obrady' komisji na początku będą częste. Bo pewnie dużo ludzi 'poleci' na tą rangę.
-Jeżeli komisja byłaby już utworzona to powinna razem posiedzieć nad zgłoszeniami i ustalać werdykty. (kilka razy w tygodniu, w zależności od liczby zgłoszeń)
-Osoba, która dostała rangę, miała by prawo do wrzucania kawałków do głównych działów z muzyką. Oczywiście jakaś porządna jakość ;) Jeden kawałek na miesiąc wystarczy?

W zgłoszeniu powinno być co najmniej 4 kawałki(skończone!!) i może jedno demko ;) Oczywiście kilka słów osobie, wiek, jak długo dana osoba tworzy muzykę, no i oczywiście kawałki. Fotki, jakieś osiągnięcia to taki dodatek. Bo pewnie za dużo ludzi na tym 4m to nie lansuję się w wytwórniach :D

Na potrzeby działu powinien być jeden mod. Bo znając życie to jakaś pijawka wrzuci jakiś szit... np 2 demka i będzie świecić. Wtedy od razu temat do kosza ;)

Jeżeli chodzi o regulamin to osoba wrzucająca musi mieć powyżej 30 postów. Aktywność na 4m to też ważna rzecz. MP powinien oceniać nutki w demkach, pomagać itp. taki wzór do naśladowania dla chętnych po tę rangę.

Cj Ex3 każdy MP powinien mieć prawo do upania kawałków w głównych działach. Oczywiście z jakimiś limitami. Taka forma promocji dla młodych artystów :)

Więc kto chciałby pomoc w realizacji? Bo musi być ktoś chętny, żeby w ogóle prosić Adminów o nowy dział, rangi itp ;)

Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Under B (Bartii) »

Gimbus pisze:... a co do tych rang co ktoś napisał że jeśli ktoś jest i dj'em i producentem , moze byc lista , kto nalezy do jakiej grupy , ale kolorek spośród tych dwóch można wybrac samemu , co wy na to :D ?
Mówiłem już to, czytaj ze zrozumieniem Hyper :p

To MP good przeprowadzone :)
A co z DJs ?
Robimy to co mówiłem ?
Ale najważniejsze to, że zwykły set nie wystarczy...
Jakoś trzeba udowodnić, że się grało w clubach lub dobrych radiach internetowych :)
Zablokowany