Oddzielenie rangi DJ od MP

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

de-sonic bardzo dobrze przeprowadzony pomysl na MP.
Ja oczywiscie moge z toba sie tym zajac ale 2 osoby to i tak za malo ale uzbieramy
odpowiednia grupe ludzi ktorzy beda sie tym zajmowac to mozemy zaczynac myslec nad tym ;)
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: de-sonic »

Jeżeli klub jest na prawdę dobry to pewnie posiada swoją stronę internetową. A na stronkach zazwyczaj wrzucane są plakaty z imprez ;)

Jeżeli ktoś naprawdę grał to znajdzie się jego nick na plakacie. Wtedy dany użytkownik wrzuca link do plakatu i sprawa załatwiona. To pierwsza sprawa.

Druga to oczywiście technika zweryfikuje delikwenta. Bo może koleżka się przechwalać, gdzie to on nie grał, a skręci lipnego seta... to sam siebie dyskwalifikuje.

Więc ja bym został przy tym secie. Jeżeli ktoś posiada umiejętności (czyli podeśle dobrego seta, najlepiej kilka) to wtedy dostaję rangę. Oczywiście DJ musi co jakiś czas wrzucać swoje sety, linki do audycji radiowych czy nawet audycje z imprez, na których będzie grać. O ocenkach setów innych nie wspomnę :D aktywność i te sprawy są do omówienia przez samych zainteresowanych.

Rekrutacja mogła by być przeprowadzona w dziale "rekrutacje" i byśmy tam zrobili pod forum "-DJ-" . Wtedy by było przejrzyście i ładnie, a do tego jeden mod ogarnie 2 rzeczy :D

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Captiva »

DJ Michael pisze:Kogo obchodzi gdzie sie jest promowanym?Stacja radiowa strona czy plyta nie bedzie promowac byle jakiego MP wiec jezeli jest on tam w jakis sposob promowany to jakis plus juz utrzymuje.

Promocja w wytworni to jest to samo tylko w jakims stopniu szersza skala promocji niz te powyzsze zrodla.
zależy jak rozumieć promocje... bo jeśli ma sie nuty na każdej stronie z mp3 to dupa a nie promocja... dla mnie samo to że sie wydaje kawałki już coś znaczy, a doszukiwanie sie we wszystkich możliwych stronach swoich utworów i wymienianie ich na plus mija sie z celem... ważne żeby robić dobre nuty i by nikt nie miał zastrzeżeń co do tego, czy być królem internetu?
;)
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Krzychu »

Ale macie problemy :] :&
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Gimbus »

DJ's to co innego , ale jak chcecie mieć 5 MP na 4um to prosze bardzo , bo dobrzy producenci jak phil doon , pitey juz dawno na forum nie wchodzą i mają w nosie do jakiej grupy będą należeć , ale bądźmy szczerzy , widze ze chcecie przeprowadzić surową rekrutacje , wiec max 5-6 osób dostanie range. .
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Cj Ex3 »

Deszczu pisze:Ale macie problemy :] :&
Oficjalny Translator Cj'a Ex3
Wybrano języki: Deszczowy>Polski

Tekst do przetłumaczenia:

Ale macie problemy

Tekst przetłumaczony:

Uwierzcie mi, naprawdę nic z tego nie wyjdzie bo stwarzacie niepotrzebne problemy i robicie off-topic i w ogóle nie chce nam się, zapomnijcie, no chyba, ze obiecujecie, że się tym zaczniecie opiekować choć my i tak wam nie uwierzymy więc chyba zamykam,nie...? ^^

________

I tyle w temacie :D D
Awatar użytkownika
pol102
Weteran
Posty: 718
Rejestracja: 22 sie 2008, 23:39

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: pol102 »

Gimbus pisze:DJ's to co innego , ale jak chcecie mieć 5 MP na 4um to prosze bardzo , bo dobrzy producenci jak phil doon , pitey juz dawno na forum nie wchodzą i mają w nosie do jakiej grupy będą należeć , ale bądźmy szczerzy , widze ze chcecie przeprowadzić surową rekrutacje , wiec max 5-6 osób dostanie range. .
A mnie się zdawało czy dzieci i ryby głosu nie mają? Wliczając w to recydywistów-banitów to chyba powinieneś pisać spokojniej.

To nie jest tak, że Deszczu nie chce. Deszczu nie może, bo Chomik (jedyny prywatny, wszystkomogący, wiecznie nie mający kasy właściciel tego prywatnego forum). To Chomik torpeduje dobre pomysły i usuwa je albo przenosi do działu moderatorów, w którym wszyscy piszą, że dany pomysł jest fajny, a Chomik pisze, że pomysł jest do bani bo kosztuje.

Chomik ma syndrom Ocolnella - gościa od AQQ. Jest jeden i stracił motywację. Obydwoje mydlą oczy i zwalają winę na czynniki zewnętrzne.

Rozdzielenie rang to 2 minuty roboty, odsianie MP to godzina, odsianie DJ'ów to 2 godziny. Suma summarum 3 godziny roboty.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

Ja z de-soniciem sie zglosilismy ze mozemy pomoc w kwesti MP.
Oczywiste jest ze jak nikomu sie nic nie bedzie chcialo to nic na forum nie bedzie a kazdy
nowy pomysl bedzie juz zamykany po rozpoczeciu.
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Krzychu »

Cj Ex3 - Myślisz, ze jesteś fajny? Możesz się ze mnie nabijać? że można Ci wszystko? Mylisz się dziecko! To jest moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie w twą stronę, jeszcze jedno nie takie słowo do mnie bądź kogokolwiek z forum otrzymasz bana bez możliwości zdjęcia go przed czasem, a jeśli nakłonisz ku temu jakiegoś moda na forum, zostanie on zdegradowany.

Nie lubie cwaniaków i kozaków takich jak Ty - Przesadzasz.
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: de-sonic »

To jednak wam nie zależy? :/ No ludzie, czy my musimy być takim zacofanym 4m? Surowa rekrutacja MP? żarty... poprzeczka będzie na takiej wysokości... żeby była w zasięgu naszych forumowych producentów.

Więc ja chce tu i teraz wiedzieć kto się na to pisze. No i oczywiście zgody Adminów. Chociaż po kościach czuję, że im się nie spodoba...

A tak w ogóle Deszczu to powinieneś wyluzować... bo jesteście postrzegani na 4m jako taki swoisty beton... coś na styl PZPN... dużo pomysłów (czasami bardzo dobrych) leci do kosza. Nie chce wam się? Zależy mi na 4m więc pomagam... ale jak tu pomagać jak sami admini są niechętni do współpracy? :(
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Krzychu »

de-sonic - A powiedz mi co ja mogę? Chomik ma tu ostateczne zdanie jesli on się nie zgodzi to ja nic nie poradzę na to. Wymagacie wiele ale od siebie sami mało dajecie, patrzcie tez w dwie strony, a nie ze my MUSIMY się zgodzić na wasze pomysły, bo tak w ogóle nie jest... Wiele waszych pomysłów popierałem jednak nic z tego nie wyszło, po czasie mam po prostu dość. To że H@ ma w dupie i brak środków na wiele udogoddnien to nie moja wina.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

Racja...A co do chetnych juz wspomnialem ja sie na to pisze odnosnie MP.
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: de-sonic »

Dobra... kończymy offtopować :D

Ja wykazuję poniekąd zrozumienie, bo dużo było pomysłów niezrealizowanych, ale tym razem po prostu nam zaufajcie :D Jak coś to podejdź ładnie Chomika, może się zgodzi :D

Czekamy na resztę chętnych ;)

Pozdro ;)
Zablokowany