Oddzielenie rangi DJ od MP

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Under B (Bartii) »

Deszczu pisze:Ok, jako, że Ciastkowi ufam i jeszcze nigdy mnie w ch*ja nie zrobił jesli ma chęć to niech sie tym zajmie i ze mną dogada co do tego przedstawiając wszystko. Myślę iz pomysł dojdzie do skutku.
No dobra... Deszczu, skoro Ciastkowi dałeś pole do popisu z MP, to mimożesz dać do DJ :)

Wątpie, żebyś mi nie ufał pod tym względem ;) Więc ja mogę wziąć na klatę całą rekrutacje DJ... Tylko potrzebuję jeszcze 2 osoby chętne do komisji rekrutacyjnej, najlepiej kogoś, kto ma szczególny związek z DJką.
Awatar użytkownika
Ciastek
Specjalista
Posty: 1695
Rejestracja: 11 gru 2008, 13:18

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Ciastek »

Jeżeli o mnie chodzi to w ostatnim czasie trochę czasu nie mam...Dopiero po Sylwestrze znów będę miał go więcej ;) Więc proponuje aby Chriss zajął się MP (regulamin, komisja, osobny dział... itd) a Bartii zajął się DJ.

Ja oczywiście jak ktoś będzie potrzebował moje zdanie to pomogę ;) Również mogę być w komisji do DJ jakby nie było chętnych...

Osobiście uważam pomysł z rangami Chomika trafiony ;)

Na początek załóżcie tematy gdzie zgłaszać się będą osoby chcące pracować w poszczególnych komisjach... Później zróbcie selekcje, ja bym proponował po 5 osób w takiej komisji.... I już od siebie dodam że koledzy SleepyHead, Outsider czy inni koledzy którzy zajęli wysokie miejsca w głosowaniu w "Muzikum Rotation" nadają się do komisji MP ;)

Aha, co do właśnie naszej "Listy" to każdy zainteresowany chyba wie już , że nowa nazwa to właśnie "Muzikum Rotation" ;p Tak jak obiecałem będzie nowy dział w Promo DJ's , zaraz na początku stycznia będę zbierał wasze zgłoszenia :D Najlepsza 3 z każdego głosowania będzie zamieszczana w specjalnym temacie ;) Po paru głosowaniach zrobi się z tego składankę Muzikum ;)

Wracając do tematu....

Widzę w tym temacie masę dobrych pomysłów odnośnie MP, więc myślę, że problemu nie będzie z wdrożeniem ich w życie ;)

A co do DJ to też problemu nie widzę ;) "Kandydat" powinien podesłać z 3 seciki, napisać coś o sobie a "komisja" ustala czy zasługuje na range czy nie ;)

Tyle z mojej strony, jak będziecie potrzebować pomocy lub przedyskutować coś to walcie do mnie na GG lub PW....

Pozdro
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Under B (Bartii) »

Ciastek pisze:
A co do DJ to też problemu nie widzę "Kandydat" powinien podesłać z 3 seciki, napisać coś o sobie a "komisja" ustala czy zasługuje na range czy nie
Ciastek nie wiem czy to za mało... Bo z dzisiejszą techniką i softwarami, to KAŻDY może być DJem po 3-4 dniach.
Mam na myśli, takiego DJa domowego dla siebie.
Wg mnie ranga powinna być dla kogoś grającego w clubie lub jakimś radiu internetowym ;)

Najlepiej wziąć pod uwagę:
- Secik (obowiązkowo)
- plakat z imprezy na której grał (jeśli grał z clubie)
- plakat z audycji na której grał (jeśli to było radio)

I coś się jeszcze skmini...

Spokojnie, mamy czas.
nyguss
Weteran
Posty: 598
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:52

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: nyguss »

Proponuje stworzyc dajmy na to 4osobowa komisje (najlepiej do kazdego gatunku muzyki inna) ktora cenia czy kandydat sie nadaje wentualnie moga dawac tez range Junior MP i Pro MP a co do rangi DJ to nalepszy sposob to set :)
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: DeeJay Yang »

Wiec ja moge byc w komisji MP jesli tylko wyrazicie zgode :D
pozdro.
Awatar użytkownika
Corn'
Weteran
Posty: 617
Rejestracja: 10 cze 2009, 21:55

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Corn' »

nyguss pisze:moga dawac tez range Junior MP i Pro MP
Raczej nie ma sensu tak oddzielać, bo jeżeli ktoś nie jest ani początkujący, ani pro (hm..., czyli chyba w sumie większość tutaj :D ) to by musiała być jeszcze jedna ranga dla niego. ;p
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Under B (Bartii) »

Corn' pisze:Raczej nie ma sensu tak oddzielać, bo jeżeli ktoś nie jest ani początkujący, ani pro (hm..., czyli chyba w sumie większość tutaj :D ) to by musiała być jeszcze jedna ranga dla niego. ;p
Po raz kolejny muszę zwrócić uwagę w tym temacie- czytajcie ze zrozumieniem. Chomik już powiedział coś na ten temat :)

A zwykły set nie starczy...
Moudy

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Moudy »

Na tym forum za mało jest dobrych producentów żeby cokolwiek oddzielać.
Tak szczerze to może na palcach u jednej ręki bym wyliczył.
Tak jak Corn powiedział, wielu jest tutaj średniawką 50%/50% Dlatego uważam, że nie ma sensu nic oddzielać.
Ten pomysł z DJ-em chyba Bartii wpadł na najlepszy. Granie w klubie, radiu.
Bo rzeczywiście software to nie sprzęt, a poza tym większość i tak składa na komputerach. Już lepiej byłoby z rangą DJ i CJ.
A tak jak mówiłem ten PRoducent ProMaster i Producent Leszcz, to głupi pomysł - nie na tym forum.

Music producer, DJ, Music producer / DJ i ewentualnie CJ jeszcze - tak jak chomik mówił byłoby najlepiej.

Chociaż patrząc na to subiektywnie to znowu jest się czym szczycić jak jest się Pro Producent heh :)
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: de-sonic »

Proponuję powoli przymierzać się do zamknięcia tematu ;)
Za dużo offtopujemy panowie :D

Chris da Lucca został mianowany 'kierasem' tej sprawy, więc teraz trzeba czekać ;)
Myślę, że przez święta nikt nie będzie miał głowy do myślenia o tych rangach, więc kilka dni wytrzymajmy ;)

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Mike »

No racja nikt teraz na to nie bedzie miecz czasu.Mysle ze w styczniu powinnismy zaczac
dzialac :)

Pozdro ;) i Wesolych Swiat ;)
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: DjOhma »

Co do tych Producentow 50/50 to przeciez kazdy jakos musi zaczac.. nie od razu zrobi sie nute i juz bedzie jakis hit. Potrzeba czasu na to a Range MP mogą już mieć Ci ktorzy ogarniają nawet jak ich będzie tylko kilka. () zawsze to jakies wyroznienie ()
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Captiva »

co do wyboru komisji MP... można by zrobić tak żeby każdy chętny MP który chce być w komisji przesłał swojego najlepszego tracka i spośród wszystkich chętnych moderatorzy i admini wybrali by najlepszych 5 czy tam ilu trzeba... co?
Twardy

Re: Oddzielenie rangi DJ od MP

Post autor: Twardy »

Ale wymyślacie...
Zablokowany