No i stało się... po wielu miesiącach dramenbejsowej przerwy w Olsztynie, wracamy... Grupa entuzjastów, słuchaczy oraz promotorów połamanej muzyki, która ukrywa się pod pseudonimem: Materia, zaprasza serdecznie na pierwszą odsłonę połamanego cyklu, na którym wystąpi legendarny artysta z Rosji - Electrosoul System. Po raz pierwszy i prawdopodobnie jedyny raz w Olsztynie, więc nie przegapcie tej okazji!


Wśród słuchaczy drumandbassu Electrosoul System nie jest może postacią tak rozpoznawalną jak Goldie, Ed Rush czy LTJ Bukem, ale bez cienia przesady można go nazwać legendą. Ten pochodzący z Moskwy producent obecny jest na scenie muzycznej od ponad półtorej dekady a swoim charakterystycznym stylem na zawsze zapewnił już sobie miejsce wśród najlepszych. W dzisiejszych czasach, gdy wyznacznikiem popularności jest często ilość polubień te kilka tysięcy fanów, które zgromadził Andrey Burtaev może nie robić na nikim wrażenia. Wystarczy jednak przejrzeć Discogs czy RollDaBeats, a potem włączyć dowolny numer z przebogatej płytoteki Rosjanina, żeby zrozumieć z jaką jakością, kreatywnością i konsekwencją mamy do czynienia.


Tym bardziej miło nam poinformować, że 12/11/2016 Electrosoul System wystąpi w olsztyńskim klubie Arte klubogaleria. Towarzyszyć mu będą:


Sho (Absys Records)
asx (atmoteka, Tobiesobiemiastu)
Krazz (Night Rabbit)
Aeromatic (Night Rabbit)
PlayGround (Tobiesobiemiastu)
W bilety można zaopatrzyć się online na bandcamp.com Przygotowaliśmy limitowaną opcję wejściówek. Pierwsza pula 100 biletów do wzięcia po 4.80 euro czyli około 20 pln. W cenie biletu gratis zawarty jest album ze stajni Absys Records - Radicall - Ghost Notes Remixes w formacie mp3, flac lub wav oraz cena serwisu sprzedaży wejściówek. Opłat dokonywać można poprzez karty debetowe, kredytowe i PayPal. Cena wejściówki na drzwiach to 25 pln i brak darmowej muzy. Zapraszamy.


Link do biletów jest tu:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]Dla wszystkich ceniących sobie konkretną elektronikę ten event to pozycja absolutnie obowiązkowa.


Dołącz do wydarzenia na facebooku:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]Miejsce:
Arte klubogaleria
ul. Świętej Barbary 9, Olsztyn


Data: 12.11.2016 (sobota)

Start: 22:30