Cześć!

Chciałem was zaprosić na stronę, na której za codzienne logowanie, odpowiadanie na proste pytania i granie w grę na telefonie dostaniecie punkty, a następnie te punkty wymienicie na nagrody. Punkty można też dobyć za polecanie strony znajomym (to co robię). Po zaproszeniu 30 osób dostajemy status użytkownika GOLD i punkty liczone są nam podwójnie.

Nagrody wymienia się na tzw. restocku, zazwyczaj raz w miesiącu. Strona działa bardzo podobnie jak LOCKERZ kilka lat temu (może ktoś kojarzy), a co ciekawsze jest prowadzona przez Polaków, a mimo tego korzysta z niej mnóstwo ludzi na całym świecieNagrody są rózne: koszulki, gadżety z elektroniki (zegarki, słuchawki, telefony (w tym iphone) czy tablety (ipad)), karty podarunkowe na steam lub amazon, a także kasa na paypalu.

Wchodząc dziennie na dosłownie 2 minutki po krótkim czasie możemy zgarnąć ciekawe nagrody


LINK DO REJESTRACJI NA STRONIE:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]Rejestrując się przez ten link do mojego konta zostaną dodane punkty, za co bardzo dziękuję. Jeśli masz mnie w dupie po prostu przejdź na stronę główną Gokano i załóż nowe konto.

W razie pytań - pytajcie