Muzlag kilka luźnych kawałków.

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Muzlag
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 26 wrz 2009, 13:51

Muzlag kilka luźnych kawałków.[ambient]

Post autor: Muzlag »

Magnetar

Kod: Zaznacz cały

https://soundcloud.com/muzlag/magnetar
Kamchatka Peninsula

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/muzlag/kamchatka-peninsula
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: Muzlag kilka luźnych kawałków.

Post autor: Tebes »

nie widzisz czlowieku jak wyglądają wszystkie tematy oprócz Twojego tutaj?
...
polecam czytać regulamin a nie żerować, tym bardziej że właśnie przerwałem słuchanie doskonałego darkambientowego albumu Trouma, żeby zbadać Twój ambient który chyba jest bardziej downtempem trochę. masz potencjał, nie zmarnuj. przyłóż się do czytania to ocenię rzetelniej resztę xd
Awatar użytkownika
Muzlag
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 26 wrz 2009, 13:51

Re: Muzlag kilka luźnych kawałków.

Post autor: Muzlag »

Dziękuje za opinie i przepraszam za bałagan. Trochę na szybko pisałem ten temat a na każdym forum są troche inne opcje. Postaram sie to wkrótce poprawić.
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: Muzlag kilka luźnych kawałków.

Post autor: Violet Rocket »

Choć Tebesa "z*ebka" była na miejscu, to jeżeli chodzi o tracki to ja to kupuję. Dobre pomysły, aczkolwiek w drugim w szczególności jestem zmuszony ponarzekać miejscami na odrobinę suchości. Element perkusyjny na modyfikowanym panningu raz L raz R bardzo spoko, prawie przez cały track idzie, bardzo lubię takie zabiegi i w sumie dobrze widzieć kogoś w tych gatunkach o podejściu zupełnie innym niż te wszechobecne chillouty cinematyczne, pompatyczne prawie niczym hymny z oklepaną skalą na Polskich forach.

Wrócę na Twój profil na SC pewnie jeszcze. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Muzlag
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 26 wrz 2009, 13:51

Re: Muzlag kilka luźnych kawałków.

Post autor: Muzlag »

Pewnie, że była na miejscu. Ktoś musi pilnować porządku bo by samowolka była. Bałagan posprzątałem.

Ta suchość może wynikać z hi hat jaki dość głośno zastosowałem. Dobrze jest posłuchać opinii innych. Wcześniej nie zauważyłem paru szczegółów na które zwróciliście uwagę. To bywa pomocne w tworzeniu. Dzięki za opnie, krytyka też mile widziana, byle konstruktywna. Do usłyszenia.
ODPOWIEDZ