No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
manius23
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 25 mar 2006, 19:54

No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Post autor: manius23 »

witam

Niewiem czy dobry dzial wybralem w razie czego to prosze temat przeniesc do odpowiedniego mysle tez ze warto byloby go przykleic bo przynosi dobre nowiny :)

Pamietacie serwer odsiebie.com ?
A wiec oswiadczam ze serwis wrocil ale tylko z nazwy :)
Czyli adres to

Kod: Zaznacz cały

http://www.odsiebie.pl
ten stary byl w domenie .com i jest inny wlasciciel a siedziba jest w USA,serwis jest badzro podobny do starego tzn. uzytkownik po zalogowaniu sie moze tworzyc foldery ktore sa pozniej widoczne dla innych (lub nie) jesli jest zaznaczona opcja prywatny.
Serwis jest calkowicie darmowy i ma swoj player dla muzyki mp3,nieograniczona ilosc miejsca dla plikow i dozywotnie przechowywanie ma tez wyszukiwarke plikow wedlug rozszerzenia czyli audio,video,rar itp
Maksymalny wysylany plik to 500mb dla niezalogowanych lub 1GB dla zalogowanych uzytkownikow,transfer jest bardzo dobry zarowno dla uploadu jak i downloadu mi wykorzystalo full lacze przy 12mb/2mb wiec jest dobrze.
Zapraszam do testowania i powiadamiania znajomych o "nowym" odsiebie bo jest to super alternatywa dla syfiatych serwerow typu filesonici i inne badziewia a nawet dla naszego zippy gdzie maksymalny plik to 200mb.
robert005

Re: No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Post autor: robert005 »

Zastanawia mnie to, czy ludzie drugi raz zaufają tej nazwie i tej firmie. Dość głośno było o tej akcji z poprzednim odsiebie. Dużo pozwów za udostępnianie nielegalnych treści zostało w Polskę posłane :)
No ale nie powiem serwis był świetny. Pobierało się z niego oporowo. Mam nadzieje że ten też taki będzie.
manius23
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 25 mar 2006, 19:54

Re: No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Post autor: manius23 »

Ale firma jest zupelnie inna i niema nic wspolnego ze stara odsiebie
Awatar użytkownika
Bartezz
Ekspert
Posty: 2544
Rejestracja: 27 paź 2007, 21:55

Re: No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Post autor: Bartezz »

straciłem 10 gb muzyki więc teraz mnie to już nie bawi.
Awatar użytkownika
T3L3T3LU
Specjalista
Posty: 1294
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:57

Re: No darmowy hosting plikow (odsiebie.pl)

Post autor: T3L3T3LU »

Ja lepiej nie wrzucam muzyki na ten serwer.
ODPOWIEDZ