INFINITY

INFINITY jest DJ-em , Producentem , Promotorem muzyki klubowej, głównym organizatorem imprez firmowanych marką SONIC NATION oraz jednym z członków legendarnej już formacji klubowej SONIC TRIP.
W dziedzinie tej realizuje się i spełnia od 1998r., grając , tworząc i propagując bassowe oblicze muzyki klubowej takiej jak: breakbeat, drum'n'bass, electrobreak, electro, garage. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 8 lat, gdy zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej. Zamiłowanie do dźwięków przerodziło się w pasję. Eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi, grając na gitarze elektrycznej i bassie, poświęcając się z czasem muzyce elektronicznej, która go dogłębnie pochłonęła. Obecnie jest to jego sposób na życie.
Na swoim koncie ma udział w bardzo wielu imprezach w całej Polsce oraz zagranicą m.in. wszystkich Paradach Wolności w Łodzi, Mayday PL 2004-2005, Mayday Niemcy 2005 ( Dortmund ) , Fesliwalu "Nature One" w Niemczech, Creamfields Polska, Soundtropolis, Festiwalu Boat-City, Festiwalu OCE, 'Made In Poland', wszystkich edycjach klubowego Opola i wielu innych.
Grał u boku takich gigantów muzycznych jak: Chemical Brothers, Prodigy , Kosheen, Goldie, Aphrodite, J Majik, Aquasky, Westbam, John B, Roni Size, Chicane, Freestylers, Paul Van Dyk, AudioBullys, EZ Rollers, Moguai, Bad Company etc. oraz całą polską czołówką dj-ską.
Wraz z formacją Sonic Trip był również organizatorem własnych projektów muzycznych, z udziałem światowych gwiazd sceny klubowej. Jednym z ważniejszych przedsięwzieć tego typu był konkurs 'Made In Poland', który wypromował wielu młodych i uzdolnionych muzyków klubosceny. INFINITY jest także pomysłodawcą oraz organizatorem cykli imprez ?SonicNation? oraz 'Bass Nation'.
Sety Infinity-ego przepełnione są eklektyzmem muzycznym jak i skocznością. Przenikające się wszelkie odmiany Breakbeatu , Drum'n'bassu czy Garage-u wprowadzają Nas w pozytywną podróż dzwiękową, która porywa do tańca.
Oprócz imprez tworzy, komponuje i kompiluje BreakBeat, Drum'n'Bass , ElectroBreak jak i inną typu Hip-Hop czy Jump-Hop. Uwiecznione jest to wydaniem płyty winylowej pt. Darkside/Voyage , oraz płyt CD: "Remix"; CD: "1st Selection Of MIP" oraz kilku okolicznościowych wydań (Magazyn Laif, Sony Music promos, X-Cite, The Beach Bols, The House Night).
Ponadto po wielu latach wspólnego grania, muzycy z Sonic Trip doczekali się swojego "młodszego brata" pod tytułem TankSquad , który tworzą Infinity i Exwookie, oraz muzycy sesyjni. Nazwa "Tanksquad" jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem stylu, jaki preferują obaj muzycy. Są to mocne, soczyste (niczym czołg), energetyczne dźwięki breakbeat ? nuskool konfrontowane z głębokim, melodyjnym basem. Projekt Tanksquad utrzymuje stałą współpracę z profesjonalnym studiem muzycznym (Reda Studio), dzięki której powstało kilka utworów z udziałem znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Infinity i ExWookie stworzyli tam między innymi remix utworu z udziałem kultowej wokalistki Miry Kubasińskiej (?Breakout?) czy tez remix kultowej reggae-owej kapeli ?Bakszysz?.
Infinity współpracował także przy tworzeniu wideoklipów Sonic Trip do utworów: Darkside, Nic Nie Robić i Przełom. Razem z Exwookie'm stanął po drugiej stronie kamery podczas kręcenia teledysku do utworu ?Lost? firmowanego nazwą Tanksquad. Dodatkowo Infinity wraz z Exwookie zajmuje się tłoczeniem Dubplatów, czyli pojedynczych egzemplarzy winylowych wycinanych za pomocą specjalnej maszyny tzw. Dubplate Cutter -
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]

Obecnie pracuje nad nowym materiałem na płyte!
Jego filozofią jest przekazywanie pozytywnej energii i czerpanie inspiracji muzycznych ze wszystkiego co Nas otacza.
Strona artysty:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]DR BLACK

DR.BLACK jako jeden z pierwszych dj-ów na Śląsku promował muzykę breakbeat, d&b i jungle. W jego setach można usłyszeć również wpływy 2step, garage, electro i ragga. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczynał pod koniec lat 90-tych od tworzenia muzyki i grania jej "na żywo" jako MIT.SUB.ISHI i X-TREME DARK WEATHER. Jego uzależnienie od winylu doprowadziło do powstania sporej kolekcji płyt, którą liczymy w setkach egzemplarzy. Można go usłyszeć prawie w całej Polsce, w Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji. Grał na polskiej edycji "Progression Sessions", "Creamfields-06" i "Creamfields-07". Występował z czołółwką polskich dj`s i mc`s (których nie sposób tutaj wszystkich wymienić) oraz wieloma gwiazdami z zagranicy (np. Nookie, Five Alive, dj Spice, Dorfmeister, Haaksman, Hunter, Greg Benz, Liebing, Liberator, D.A.V.E The Drummer, Dieselboy, Ed Rush, Hype, Lady Waks). Grał również z artystami związanych ze sceną dancehall, hip-hop i reggae (np. Feel-x, Krime, Masala Soundsystem, Gutek, Bass Medium Trynity, DMC, Bart, Jamal). Twółrca licznych mash up-ów i mix-ów prezentowanych między innymi na antenie Radio BIS. Organizator cyklicznych imprez "Klinika dr.Black`a" i "Laboratorium dr.Black`a". Razem z załogą KO.Booking prowadził w Radio Planeta audycje "Laboratorium dźwięku". Realizował dźwięk do przedstawienia teatralnego "Ćmy". Brał udział w performensie teatralnym na festiwalu "Breaking News" w Warszawie. Obecnie z Vj-em Go2Air prowadzi "Skup Kultury" lokal nastawiony na szeroko rozumiane działania artystyczne i koncertowe. Jego sety charakteryzuje znakomita technika miksowania ozdobiona skreczami, żywiołowość i doskonały kontakt z publicznością. Nie znosi monotonii i lubi zaskakiwać słuchaczy, a grono jego stałych "pacjentów" stale się powiększa.
Strona artysty:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]

DJ FEEL-X (Kaliber 44)

DJ Feel-X jest obecny na scenie już od 1995r. Przez te wszystkie lata miał okazje współpracować ze wszystkimi wielkimi polskiej sceny,miedzy innymi z legendarnym Wzgórzem-YaPa-3 czy Kalibrem 44. Nagrywał też z wykonawcami spoza nurtu hiphop, takimi jak KAZIK i jego zespoł KNŻ oraz KULT. Skreczował na płytach zespołu NEUMA i PLAY. Poprowadził płytę Manewry Ciętego Dzwięku & pierwsza polską płyte turntablistyczną. Skreczował na legendarny już, solowy albumie ABRADAB'a pt Czerwony Album jak i na solowej płycie Wojtasa pt. "Moja gra". Kolejną pasją Feel-X'a są mixtape'y, których ukazało się już kilka na nielegalnym rynku od 1999r.
FEEL-X może się ponadto pochwalić kilkukrotnymi występami za oceanem, gdzie można go było usłyszeć np: w Chicago. Bardzo często gra również w kraju i jest jednym z najbardziej cenionych djów na polskiej scenie. Żeby ukazać pełny obraz tego artysty trzeba koniecznie dodać o jego haryzmatycznym sposobie być, wszędzie gdzie się pojawia wzbudza zainteresowanie otoczenia, poprostu nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Autor muzyki do takich utworów jak: "FILM", "NORMALNIE O TEJ PORZE" KALIBER 44, "RAP TO NIE ZABAWA JUŻ" ABRADAB & JOKA.
Skreczował na płytach:
KAZIK "12 Groszy"
KULT "Ostateczny krach systemu korporacji"
KAZIK NA ŻYWO "Las Maqulnas de la Muerte"
KAPELA ZE WSI "Uprooting"
VAVAMUFFIN "Vabang!"
WSZ & CNE "RAP TE RAP JA", "JESZCZE RAZ", KALIBER 44 "Księga Tajemnicza, Prolog"
ABRA DAB "Czerwony Album", "Emisja Spalin"
Ponadto właściciel własnego studia SIŁA-Z-POKOJU VERSION RECORDS, DJ, producent, animator, organizator, selektor. Obecnie DJ FEEL-X gra koncerty z Abra dAb'em, Joką, Gutki'em, Jamal'em, Kapelą ze wsi Warszawa, don Gural esko, KASTA Squad, a także swoje imprezy jak DJ i jako DJ FEEL-X SOUNDSYSTEM + MC lub sam na mikrofonie ale zawsze w południowym stylu MAD CREW.
Strona artysty:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]
43-600 Jaworzno woj. śląskie
Pl. Św. Jana 12
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]

e-mail: mq@masterqlub.pl


ZAPRASZAMY