Pioneer wypuścił nowy mikser ze wsparciem dla Serato DJ. Od teraz Serato DJ jest z trybem DVS !

Cytat Napisał https://skylark.com.pl/pioneer-djm-900-srt/
Pioneer DJM-900 SRT to nowy instalacyjny mikser z wbudowanym interfejsem audio kompatybilnym z oprogramowaniem Serato DJ. Mikser wspiera pracę w trybie DVS pozwalając na wygodne funkcjonowanie w klubie bez potrzeby korzystania z dodatkowych puszek z interfejsami.
Pioneer DJM-900SRT to cztero kanałowy mikser klubowy działający w trybie plug-and-play z oprogramowaniem Serato DJ. Mikser posiada wszystkie możliwości ekstremalnie popularnego Pioneer DJM-900 nexus , sześć efektów Color FX, trzynaście efektów Beat FX z kontrolą X-PAD oraz topowe brzmienie i jakość wykonania jaką reprezentuje marka Pioneer Pro DJ.
Nowa wersja oprogramowania Serato DJ zastępuje oprogramowanie Serato Scratch Live dodając wsparcie dla trybu DVS ! Ta niewielka zmiana jest znaczaca z racji tego że od teraz masz do dyspozycji aż 8 punktów cue na każdy track.

Wyposażony w wewnętrzną kartę certyfikowaną przez SeratoŽ umożliwia użytkownikowi pracę z programem Serati DJ. Po podłączeniu do komputera funkcja Automatic Beat Sync dopasowuje timing efektów miksera do aktualnej ścieżki co owocuje perfekcyjną synchronizacją efektów do tempa. Karta jest najwyższej jakości w celu dostarczenia idealnej reprodukcji dźwięku.
Mikser posiada wbudowany crossfader z technologią MAGVEL. Krzywa cięcia crossa oraz krzywe tłumienia dla tłumików kanałowych są regulowane. Pioneer DJM-900SRT jest kompatybilny z systemem Pioneer Pro DJ Link oraz oprogramowaniem rekordbox usprawniając miksowanie i pracę efektora.
Z dodatków możemy wymienić funckjonalność MIDI, Limiter, MIDI LFO i 3 pasmową korekcję/izolator.
Specyfikacja techniczna miksera Pioneer DJM-900SRT

Złącza wejściowe: CD/Line x 4 (RCA), PHONO x 4(RCA), VYFROWE x 4 (COAXIAL), Mikrofon x 2 (XLR/JACK + JACK)
Wyjścia: MASTER x 2 (RCA + XLR),ODSŁUCH (JACK), NAGYRWANIE x1 (RCA), WYJŚCIE CYFROWE (1 X COAXIAL RCA)
Złącze słuchawkowe: na panelu frontowym JACK 1/4"
Pozostałe złącza: SEND x1 (JACK 1/4"), RETURN x1 (JACK 1/4"), MIDI OUT x 1 (5-BOLCOWY DIN)
Port USB: USB B x 1
Złącze LINK x 1 (LAN)
Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20kHz
Stosunek sygnał/szum: 107 dB lub większy (CD/Line)
Zniekształcenia harmoniczne: 0.004% lub mniej
Zapas dynamiki: 19dB
Wymiary: 330 x 404 x 101
Waga: 9.5 kg