Witajcie, zaczynamy sezon zimowy i zapraszamy na koncerty związane z nową płytą. Sami oceńcie jak wam to brzmi. Pozdrawiam!

[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


Płytka do odsłuchania:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]( PUNK/ POSTPUNK/ ROCK)

Na scenie istniejemy od trzech lat. Dokładnie od listopada 2012. Gramy wyłącznie po polsku. mamy za zadanie bawić widza dźwiękiem i lekko "pociśniętą treścią. Teksty są dosłowne, proste, zarazem lekko ironiczne.


skakanka to skład pięciu facetów wyciągniętych z zupełnie innego nurtu. podchodzimy z ogromnym dystansem do tego co robimy i jednogłośnie orzekamy, że liczy się tylko doskonała zabawa!

W skład zespołu wchodzą; wokal BOGUSZ CHMIELEWSKI, gitary PRZEMYSŁAW WACHOWSKI I MAREK CZYŻ, bas PRZEMYSŁAW NIEZGÓDZKI oraz perkusja RADOSŁAW REREK.

Mamy na koncie płytę pod tytułem "PRZETERMINOWANE" - link

Zagraliśmy sporo koncertów z których przede wszystkim możemy pochwalić się supportami przed; POPARZONYMI KAWĄ TRZY, FORMACJĄ STRACHY NA LACHY, GOORALEM, FARBEN LEHRE, POWER OF TRINITY.