To tak na wstępie.Radio Klubowe ZAKAZ - Radio w Internecie Witam. Chciał bym zaprezentować Wam Radio Klubowe. Gramy Wszystkie rodzaje muzyki klubowej ! Audycje prowadzą Naprawdę świetni Dj'e
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]
Chętnych do Grania w radiu Zapraszam Do działu REKRUTACJA Najlepsza muzyka! Naprawdę miła atmosfera. Gorąco Polecam!
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


Radio ZAKAZ – jest to stacja, której historia zaczęła się budować od początku tego roku (2009).
Jednak dokładnie oficjalny start miał miejsce 20 marca, kiedy to dotarły do głośników słuchaczy pierwsze ,,Zakazowe,, brzmienia. Z racji tego, iż jest to radio internetowe, posiadające swój nieograniczony charakter, staramy się, aby dźwięki tej stacji docierały do ludzi z całego kraju. Od początku swojej działalności posiadamy kanał Club i postanowiliśmy skupić się tylko na muzyce klubowej, a mianowicie takich gatunkach muzycznych jak: House-Electro, Elektro, Trance, Drum’n bass, Deephouse, Brekbeat, Techno, Pop&Hip-Hop, a także prezentujemy najlepsze remixy aktualnych hitów radiowych.
Wiadomo nam wszystkim, że praktycznie od zawsze człowiek interesował się tym co zakazane, a jak słychać na jednym z naszych jingli ,,Zakazany owoc smakuje najlepiej,, tak więc sama nazwa przyciąga słuchaczy jak pszczoły do miodu. W naszej ekipie można usłyszeć dj-ów / prezenterów z całej polski, jak i również niekiedy z poza jej granic. Uwagę przyciąga fakt, że nie są to sami mężczyźni. Na dzień dzisiejszy w skład radiowy wchodzi grupa około 25 osób, które łączy kilka aspektów:
- Wspólna pasja
- Chęć zerwania ze stereotypem prowadzenie e-radia dla wąskiego grona odbiorców przez osoby chwilowo ,,zajawkowe\" (z reguły małolaci)
- Możliwość integracji z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
- Dobra zabawa.
Atmosfera w naszej radiowej radiowej drużynie można powiedzieć, że jest jak najbardziej rodzinna. Każdy każdemu stara się pomagać, nie mamy tu do siebie jakiś zawiści, pretensji, a kiedy przychodzi czas na zorganizowanie Eventu czy innej radiowej imprezy, wszyscy są zwarci i gotowi. Każdy przede wszystkim wie co ma robić, realizuje to jak jak najlepiej potrafi oraz stara się dążyć do doskonałości.
Nasze radiowe motto: ,,Co jest dla nas najważniejsze ? mieć cel w życiu, dobre serce!,,
Słuchać nas można 24 godziny na dobę, dzięki czemu słuchacz może wybierać godziny oraz audycje, które są dla niego odpowiednie. Zaczynając od poranku w Radiu ZAKAZ, gdzie prowadzona od 70 do 80 audycja ma na celu pozytywne nastawienie słuchacza na cały nadchodzący dzień miłymi dla ucha elektryzującymi dźwiękami. Następnie ,,Fresh Beats,, gdzie słychać najnowsze, najświeższe radiowe brzmienia. ,,Golden Trance,, oczywiście dające ogromną dawkę dobrego tranc\'u, ,,Muzyczny Koktajl,, z naciskiem na pozdrowienia telefoniczne i jeszcze kilka naprawdę świetnych przyciągających audycji, o których informacje można znaleźć na stronie w zakładce (stałe audycje).
Naszym celem do którego zaparcie dążymy jest pokazanie młodym ludziom, że to robimy ma tylko same atuty i każdy jeśli tylko chce może coś wielkiego stworzyć, a jednocześnie sprawiać tym przyjemność sobie oraz innym poprzez właśnie muzykę. Z każdym dniem stajemy się coraz silniejsi, coraz to częściej odkrywamy (poznajemy) ludzi kreatywnych, dynamicznych, osoby kochające radio, osoby, które stawiają sobie nowe cele a przede wszystkim ten najważniejszy, sprostać oczekiwaniom słuchaczy.
Dobrego odbioru
Pozdrawiamy (Ekipa Radia ZAKAZ)

Aktualnie cała nasza tematyka radia jest nieco modyfikowana od strony forum po pomysły...Nasza Strona:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


Wymagania stawiane prezenterom/prezenterkom:

 • ukończone 16 lat
 • dyspozycyjność (min. 4 godziny tygodniowo poświęcone dla radia)
 • łącze min. 512 kb/s (upload min. 100 kb/s)
 • bardzo dobra znajomość SHOUTcast'a
 • karta dźwiękowa spełniająca wymagania grania na radiu internetowym
 • dobra dykcja, ciepły i przyjemny głos dla ucha
 • bogaty słownik polskich wyrazów
 • dorosłe i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Jeżeli uważasz, że spełniasz te wymagania, a do tego potrafisz nas dodatkowo zaskoczyć czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym napisz na adres:
rekrutacja@radiozakaz.pl
Przesłany @mail powinien zawierać:

 • pseudonim artystyczny
 • imię
 • wiek
 • staż radiowy Prezentera/Prezenterki
 • twoje pochodzenie (miasto, województwo)
 • kontakt (telefon, mail, gadu-gadu)
 • swoje aktualne zdjęcie
 • co najmniej 2 minutowe nagranie z próbką swojego głosu

Po wysłaniu maila prosimy o cierpliwość. Standardowo odpowiadamy do 48h w dni robocze oczywiście. Poinformujemy kiedy będzie możliwość przesłuchania.


Oczywiście nawet wskazane do przyśpieszonego kontaktu zapraszam na GG: rekrutacji 11847617