[15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

[15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: Wir00z »

Witam Was!!
Dzisiaj mam do zaprezentowania Wam wałek,
którego szukałem ponad 2 tyg. i udało sie! :D
Zasłyszany przeze mnie na audycji z Clubu Pacha
na Ibizie,zagrany przez samego Marcus`a Schossow`a,
tak mnie wciągnął,że musiałem od razu go mieć!!
Ten Motyw wchodzący w 2:33 w stylu lat 80-tych
powala dosłownie na kolana!! Polecam i licze na Was,a
szczególnie na komentarze i na Thanks`y.. ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/89506088/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: paauli_83 »

Po pierwsze i najwazniejsze - Ludzie komentować! A jesli juz komentujecie róbcie to w sposób sensowny, jak sie napisze 2 lub 3 zdania to yo wcale nie boli...a mi sie wydaje ze tu co niektórzy nie umieją sensownego zdania wyklecić...nie wspomne juz o grupie ssaków, wrrr 8/

No a co do kawałka, podoba mi sie Twój gust...a i nie słodze nie, nie, nie...stwierdzam fakt bo tym o to kawałkiem mnie w tym utwierdziles :D Bicik jest prosty, ale dzieki tej prostocie i basssikowi, w odsłuchu jest rewelacyjny...no i ten wpleciony a wspomniany przez Ciebie motywik ala 80 lata...nono...bajkowo :D - Polecam...pijawy :D

pzdr. :)
dj22

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: dj22 »

nutka bardzo bardzo fajna nic dodadc nic ujac ;]
celeste

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: celeste »

Hmm Schossow zachwycił mnie jednym swoim kawałkiem, ten taki na początku monotonny ale dalej to sam miód ;]
Awatar użytkownika
candy
Weteran
Posty: 733
Rejestracja: 11 kwie 2008, 01:24

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: candy »

Mnie nawet samym początkiem już zachwycił (te dzwoneczki i basik: ^D^ ).

10,5/10. :D
Awatar użytkownika
pawelyogi
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 01 kwie 2008, 20:16

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: pawelyogi »

paauli_83 pisze:Po pierwsze i najwazniejsze - Ludzie komentować! A jesli juz komentujecie róbcie to w sposób sensowny, jak sie napisze 2 lub 3 zdania to yo wcale nie boli...a mi sie wydaje ze tu co niektórzy nie umieją sensownego zdania wyklecić...nie wspomne juz o grupie ssaków, wrrr 8/

pzdr. :)
a jeśli ja sie za bardzo na House nie znam to co mam napisac ze nuta mi sie podoba i nic wiecej bo nie znam sie narazie w tym rodzaju tego typu muzyki
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: [15.07.08] - Calabria-Next Club 10 Miles (Acceptable 80`s Mix)!! MEEGAA!! ;D;D

Post autor: Zegar »

Przesłuchałem nutke... I stwierdzam , że nie w moim stylu... Znaczy, dla mnie sie nic za bardzo w niej nie dzieje. Ale to kwestia gustu.
ODPOWIEDZ