dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
jareksmolak
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:26

dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: jareksmolak »

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.pl/file/cOMZt7i9/
Sciagajcie i rzeczowo oceniajcie !
Buzztick

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Buzztick »

Kolejne... "Genialna nutka" wez... nie przeginaj zaś taki z ciebie dobry Dj to nie jest... I nazwij te utwory podpisując je nazwą autora a nie .... nazywasz je jako swoje...

To tak jakbym wzial np .. Laurent Wolf - No Stress
I pozniej wlaczyl Vritual DJ .. puscil nutke dal RECORD ... cos bym tam porkecil gałkami...
zapisał i nazwał
Buzztick - No Stress ... I pozniej jeszcze na forum zalozylbym temat "Buzztick - No stress"

I tekst w tym temacie...

Witam, to moja nowa nutka, jest genialna, będzie hitem lata...

Zastanów się....

Nie znam tej nuty więc możliwe, że robiłeś ją w Fl studio, bądź w jakimś innym programie, Ableton, Reason, Cubbase ... jak tak to szacunek :P
Awatar użytkownika
Pawel1987
Ekspert
Posty: 2408
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:00

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Pawel1987 »

Podejrzewam ze zrobil ja w Ejay'u. Czlowiek ma poczucie humoru :p
Buzztick

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Buzztick »

Rispekt Dj... w Ejay napewno ;P Bo on sie nie bawi w jakieś tam głupie programiki typu FL STUDIO... to jest dla dzieci... on ma Ejaya ... przegosc dasz mi jakies tutoriale bo nie idzie mi w klocki .;P Pozdro... i mowie serio jak chcesz byc Djem popytaj tutjeszych! Dji nie producentów... bo są też Dje :P
jareksmolak
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:26

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: jareksmolak »

Buzztick ---> "Kolejne... "Genialna nutka" wez... nie przeginaj zaś taki z ciebie dobry Dj to nie jest... I nazwij te utwory podpisując je nazwą autora a nie .... nazywasz je jako swoje..."

Ta nute zrobilem sam w Ejay ! Jest w 100 % moja. Sadzac to twojej wypowiedzi myslales ze jest to jakis remix wiec chyba nie jest taka zła. gdybym dał ja pod innym nickiem pewnie twoj komentarz bylby inny ... Sorry ale w porownaniu z twoimi jakby to nazawac " gównianymi wyrobami" ta nuta przynajmniej na rytm.

"dasz mi jakies tutoriale bo nie idzie mi w klocki "

To juz zauwazylem... Kompletnie ci nie idzie a swoja flustracje probujesz wyladowac na mnie . Jak zwykly dzieciak Neo ale nie dziwmy sie masz dopiero nedzne 14 lat i pweni tylko czekasz az ci cos odpisze zeby mi cos dowalic a jak ci odpisze to placzesz w kacie...

sorry ale czuje sie nierówno w tej konfrontacji słownej z 14 latkiem. Co jak co ale nie zamierzam prowadzic jakiej zacieklej rozmowy z Dj Neo14 tymbardziej ze nie masz zadnych argumentow i piszesz to tylko bo zwyczajnie nie masz co innego do roboty ( jak to zazwyczaj maja w swoich nawykach dzieci neo ). Zegnam i nie dawaj juz pod moimi nutami takich komentarzy bo mi cie szkoda...
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Zegar »

Przecież to Ejay... I nic sie nie dzieje w tym Pseudo"kawałku" . jak byłem w pierwszej Gim to bawiłem sie w jakimś eJay'u. Ale sie już w ogóle w to nie bawie. 0/10
Buzztick

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Buzztick »

Hahha robisz w Ejay'u to nawet sie do mnie nie porównuj bo nawet jakbym robił totalny fałsz to i tak będzie to robota 100x niż Ejay... w Eyjau układasz klocki... schowaj się człowieku... a mam 14 lat ... ty za to pewnie masz 30 i jesteś koksem napakowanym ... buahuahua pewnie masz 10 albo 12 góra:p

Pozdro ! Ejay Dj :D
jareksmolak
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:26

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: jareksmolak »

Swietny komentarz nie podoba ci sie bo juz sie nie bawisz w Ejay... Padam normalnie ... Swoja droga lili zerhujte --> uwazaj zebys sie nie przegrzal tymi swoimi komentarzami
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Zegar »

No bo co tu więcej pisać... Twoje marzenia o Dj sie nie spełnią.
jareksmolak
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:26

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: jareksmolak »

Skad wiesz jakie mam marzenia ? Hahah Twoje marzenia o dodawaniu inteligentnych komentzry tez nie..
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Zegar »

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/wasze-produkcje-f28/maqvanharen-back-new-demo-t9214.html
Porównaj sobie.
Awatar użytkownika
Mark Loudie
Klubowicz
Posty: 437
Rejestracja: 19 sty 2008, 14:50

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: Mark Loudie »

"Sorry ale w porownaniu z twoimi jakby to nazawac " gównianymi wyrobami" ta nuta przynajmniej na rytm."

a ja mam takie pytanie :P czy ty wogole słuchałeś jego nutek?? jeżeli nie...to posłuchaj potem oceń... a jak słuchałeś...to myśle że jesteś złośliwy...bo Buzztick ocenil "twoje nuty" inaczej niż byś chciał ? ... a to że ma 14 lat to nie oznacza ze nie moze zrobić dobrej nutki...
jareksmolak
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:26

Re: dJ Smolak - " Free your mind " Genialna nutka !

Post autor: jareksmolak »

badz pewien ze słuchalem inaczej bym nie oceniał w przeciwienstwie co do niektorych. Moze zrobic dobra nute ale jej nie zrobił...
ODPOWIEDZ