taito1.jpg

TAITO pod tym pseudonimem kryje się urodzony w małym mieście na Mazowszu 10 kwietnia 1988 r. młody chlopak imieniem Kamil, który to nigdy nie planował być producentem, djem, nikim z zaplecza muzycznego. Zawsze interesowała go piłka nożna i temu poświęcał cały swój czas. Codzienne Teningi , mecze , to był chleb powszedni Kamila , ale wszystko w życiu ma swój koniec , na jednym z meczów po odniesionej kontuzji nie mógł już kontynuować piłkarskiego kunsztu. Kamil jak zawsze powtarzał "Normalnie pracować to ja nie mogę " pomyślał ze zostanie producentem muzyki klubowej , w jego domu od zawsze gościła muzyka od najmłodszych lat, Italo Disko , Pop , wiec czemu nie ?

Początki działalności muzycznej, jeżeli można to tak nazwać , lepiej pasowało by "nauki produkowania" zaczęły się w 3 klasie gimnazjum, proste seqwencery , samplowanie , sklejanie tym się zajmował. Dopiero rok później zapragną czegoś profesjonalnego, zęby zaistnieć w tym biznesie, wiele godzin ślęczenia nad dźwiękami przynosiły efekty, ale na pewno nie takie, dzięki którym można stać się liczącą postawia w przemyśle klubowym . W roku 2008 Kiedy to nastąpiła moda na brzmienia Electro Kamil pomyślał, że możne w tym się odnajdzie i to był strzał w dziesiątkę, cały rok przygotowywał bazę brzmień , pomysłów aby produkować , mixowac najlepsze dźwięki , zainteresowania masteringiem tez nie poszły w las ponieważ przydały się właśnie w tym stylu. Popularność Projektu Kamila jakim jest Taito zaczęła się od kiedy pojawiły sie w internecie krótkie dema remixow i produkcji Kamila, 1 takim demem które wywołało zainteresowanie był remix dla obecnego przyjaciela "C-BooL'a" nagrania "Do It Easy" , później było jeszcze parę dem które tylko wznieciły zainteresowanie projektem.

We Wrześniu 2008 nastąpił kulminacyjny moment w Karierze TAITO albowiem nawiązał współprace z Wytwórnią "Flash Music" obecnie "Flash Entertaiment", dzięki której wszedł na rynek Zachodni ze swoimi produkcjami, remixami. Niewątpliwie to dzięki "Flash Music" Kamil może Remixowac największe Gwiazdy Europejskiej Sceny Klubowej, oczywiście nie można pominąć dużych zasług zaprzyjaźnionej niemieckiej wytworni "Zooland/Zoogroove" której współwłaścicielem jest "DJ Manian" który również skutecznie promuje nagrania Taito w Niemczech.