Wygrałem sobie słuchawki w konkursie
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]
i nie wiem czy warto je sprzedawać. Moja siostra jakiś czas temu też tam wygrała i je sobie zostawiła.

Odpakowałem jedne, żeby sprawdzić czy naprawdę są takie dobre. Wynik? Dla mnie rewelacja choć jedyne słuchawki na jakich mi było słuchać to te w empiku jak jeszcze empik miał rozłożone kiedyś więc nie jestem ekspertem
Producent zachwala je w ten sposób:

Bezprzewodowe słuchawki Beats zapewniają swobodę poruszania się i doskonałą jakość dźwięku, z której słynie marka Beats by Dr Dre. Żaden kabel nie stanie na Twojej drodze. Zostały zaprojektowane osobiście przez Dr. Dre, podobnie jak wszystkie inne modele z serii Beats by Dr. Dre.
Nieprawdopodobnie czysty dźwięk

Dźwięk jest tak czysty i mocny jak w słuchawkach przewodowych. Ale jeśli chcesz, możesz je podłączyć do dowolnego urządzenia za pomocą kabla.
10 godzin żywotności baterii

Długa żywotność baterii oznacza, że możesz słuchać ulubionej muzyki przez wiele godzin bez zakłóceń. Aby naładować bezprzewodowe słuchawki Beats, wystarczy podłączyć je do portu USB lub komputera Mac.
Możliwość sparowania z dowolnym urządzeniem

Teraz możesz przesyłać dźwięk z komputera Mac lub dowolnego innego urządzenia wyposażonego w Bluetooth — nawet telewizora — na odległość do 9,1 m. Bezprzewodowe słuchawki Beats obsługują formaty SBC, APT-X i AAC Bluetooth, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość przesyłanego dźwięku.
Łatwe odtwarzanie

Funkcje sterowania odtwarzaniem i obsługi połączeń znajdują się na nauszniku, dzięki czemu nie musisz szukać iPoda ani telefonu iPhone, aby zmienić utwór.

I tu rodzi się moje pytanie: Czy są one warta swojej ceny (bagatela 900 zł)? Chciałbym je sprzedać, ale nie wiem ile za nie wołać...