[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


Biografia

Dee Jay Camilo
Kamil Baranowski - Opoczno - urodzony w 1988r Dj młodego pokolenia, obecnie studiujący w Częstochowie. Jego przygoda z graniem rozpoczęła sie w połowie 2006r w klubie Bingoo - Idzikowice właśnie tam stawiał pierwsze kroki w miksowaniu. Po zaledwie pół rocznej przygodzie z deckami został laureatem w konkursie "Housemisji" - Radia Piortków oraz klubu Protector w Woli Krzysztoporskiej. Po niespełna roku natomiast zdobył Vice-mistrzostwo w otwartych mistrzostwach województwa mazowieckiego dj's Reloop World Cup 2007 w klubie Strefa G2 - Radom. Kilka miesięcy później powtórzył to osiągnięcie w klubie Scenium w Zwoleniu. Na kolejnych mistrzostwach zorganizowanych przez klub Taboo - Stara Bbłotnica dopioł swego i zdobył Mistrzostwo w Club Taboo DJ's Championships 2007. W jego setach doszukać sie mozna przede wszystkim różnych odmian house, od funky przez latino kończąc na wyszukanych produkcjach elektro, dla bardziej wymagających klubowiczów potrafi zagrać niesamowita mieszankę muzyki technicznej, w której motywem przewodnim jest Valentino Kanzyani . Trance to już troszkę inna bajka, choć powoli odkrywa czym ten styl jest naprawdę i wplata w swoje sety również coś z tego gatunku.

Wystepował z takimi dj-ami jak:
dj Maniana, dj Vasil, dj Justin, dj Ap, dj Mati, dj Jaco, dj Bream, dj Andrew, dj Smash (ex. Wah), dj GreenGo, dj Amper, dj Speed, dj Axel, dj U.H.O, Kris Van Grey, dj Dudi, dj Domin, dj Moreno, dj Pablo, dj Kaszpir, dj Klakier, dj West, dj Wrona, dj Oskar i wielu innych.

Zagral w takich klubach jak:
>Protector - Wola Krzysztoporska
>Manhattan - Bełchatów
>Disco Park - Rudki
>Taboo - Stara Błotnica
>Scenium - Zwoleń
>Strefa G2 - Radom
>Cube - Łódź
>Anubis - Wojcin
>Bingoo - Idzikowice
>Club Medyk - Warszawa
i wielu innych...