Nagraj niedrogo i profesjonalnie demo lub płytę swojego zespołu !!!

RED YETI STUDIO nagrań

Zajmuje sia nagraniami zespolow i wykonawcow roznych gatunkow muzycznych. Prowadzacym nagrania i wlascicielem studia jest Tomasz - muzyk, absolwent Warszawskiej Akademi Filmu i Telewizji.

Nagrań dokonuje sia metoda krok po kroku (ścieżek), wielokanalowo w domenie cyfrowej na DAW Pro Tools 8 przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W przypadku tego rodzaju nagrania materiał muzyczny mozna pozniej poddawać dowolnej obrobce i edycji. Mozliwe jest takze nagranie szybkich "setek". Studio to rezyserka i duze pomieszczenie nagraniowe. Istnieje mozliwosc noclegu w przypadku dwudniowych nagran. Artysci i zespoly uzgadniaja własne terminy sesji.

Sprawdź ceny na Naszej stronie! Już od 150zł za utwór! Kapele płacą za cały kompletny utwór a NIE za czas pracy co skutkuje dużo lepszym konfortem i swobodą twórczej pracy!

Studio znajduje sie w Zalesiu Gornym pod Warszawa. Piekna, spokojna okolica do spacerowania i komponowania. Ponadto do studia dowozona jest pizza zamowiona w restauracjach Da Grasso, Pizza Hut, Telepizza i Dominium Pizza z Piaseczna.

Sprzęt studyjny i inne informacje - na oficjalnej stronie studia:
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]


kontakt:
qrack@vp.pl
nr.604704216
Tomasz

ZAPRASZAMY!