D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Tutaj możesz przedstawić swoją osobę lub grupę osób, pisząc biografię i osiągnięcia.
Patrick Dethnexe

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: Patrick Dethnexe »

Phil, kolejny kawałek w którym jest lekko zmienione melo Roba Maytha. Wymyśl całkiem sam, a nie :D
X-Deer
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 03 lip 2007, 20:49

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: X-Deer »

Buzztick pisze:MusicCD to taka gazeta... z tej firmy PLAY która wydaje też gazety z grami ;] ;]
Cena gazetki to około 6zł ;] Mam ich sporo ... bo muzyczka jest naprawdę fajna... często tam wydają właśnie młodych artystów różnych ;] ;] Często to kupuje ze względu na cenę ;] u mnie to dokładnie 5.50zł ;] Pozdro i oczywiście też wezmę udział.
oj wiem zazartowalem tylko... ale jak widac niepotrzebnie
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: PhilvanSound »

Melodie ukladalem sam, mida nawet nie mam.

Niestem plagiatorem i melodii nie kradne, poza tym chcialem dodac ze w paczcce melo bedzie troche inne, tzn. schemat bedzie dosc zblizony ale tonacje beda troche inne.

A to ze sluchajac melodii we wsomnianym wyzej kawalku stworzylem wlasna to chyba nic zlego co? :)
DJ Krzyk

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: DJ Krzyk »

No to Ja się nie mogę doczekać paczki w październiku ;) A skąd Ty wziąłeś wokal Pimp Code - We Are The Best? :) Bo jest w tej piosence :)
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: PhilvanSound »

Krzysiek, chcieć to móc. Można zdobyć wszystko, czasem wystarczy poprosić lub samemu sie pofatygować i na podstawie czegoś zrobić coś :)

Mam nadzieje ze kwestia melodii zostala wyjasniona.

Pozdrawiam i zachecam do oczekiwania na paczkę :)
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: Gimbus »

A ja jush mam midka xD z takiej jednej stronki tzn ten remix roba maytha .. ale musze przyznac ze melodia jednak troche inna ..
DJ Krzyk

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: DJ Krzyk »

Hmm.. No Ja czekam na Remix Packa.. Ale jeszcze chyba ponad tydzień. Co do wokala - rozumiem :) Tak jak mówisz, chcieć to móc :) Szkoda, że takie Paczki nie są w sieci udost&#281 ;p niane, trzeba Samemu napisać :) Chyba trzeba też mieć odpowiedni (wysoki poziom), nie? :)
Buzztick

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: Buzztick »

no Krzyk pewnie trzeba mieć poziom ;P Ale ty też masz juz jakiś poziom ;] Trzeba też umieć zagadać hehe ;P tak mi sie wydaję ;]
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: PhilvanSound »

Spoko Panowie. Paczuszka pojawi sie za tydzien, mysle za warto zremixowac bo materila moim skromnym zdaniem jest niezly :D
Awatar użytkownika
SpecialBeatz
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: 13 cze 2008, 21:42

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: SpecialBeatz »

sproboje ponownie :)
DJ Krzyk

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: DJ Krzyk »

Noo materiał niezły, bo chyba tam będzie nawet wox Pimp Code'a, nie? Buzztick, Ja się jeszcze muszę sporo nauczyć.. Czekam z niecierpliwością na Remix Pack :)
Buzztick

Re: D.W.Y.L -> Wstępne wyniki !!

Post autor: Buzztick »

Ja też czekam na remixpack i odliczam dni :P :P Teraz mi sie juz chce naprawdę remixować bo ostatniego utworki nooo jakoś tak wyszło hehe ;P Pozdro
ODPOWIEDZ