Digital Loopline Blazin RnB and HipHop Collection Vol.3Długie oczekiwanie wreszcie się skończył!Trzecia edycja spektakularnego Blazin RnB i HipHop Collection Series już jest! W ciągu ostatnich 5 lat był najbardziej udany zbiór próbek w miejskiej gatunku! Do najbardziej znanych i popularnych producentów i artystów zostały z wykorzystaniem ekskluzywnych pętli i sampli z tych bibliotek, aby ich twórczy przepływ dzieje w dużych produkcjach. Pętle i bity były również ważnym źródłem dla wszystkich rodzajów mediów produkcjach, w tym programów telewizyjnych i kampanii reklamowych w MTV, HBO, zakład i VIVA oraz niektórych filmów międzynarodowych.

Doskonała i ciepły charakter tych dźwięków, by nadawały się do szerokiej gamy zastosowań. Biblioteka została wyprodukowana w wysokiej klasy studio z góry urządzenia i mastering został poddany wyłącznie przez profesjonalistów. Ta imponująca mieszanka innowacyjnych dźwięków i narzędzi nowoczesnych umożliwia szybką i łatwą produkcję HipHop i RnB uderzeń w jakości, która jest zwykle osiągany tylko przez najlepszych producentów i top-10 artystów. Podchodzą do następnego poziomu i uzyskać najlepsze dźwięki dla Twojej produkcji muzyki teraz! To nowe źródło nadchodzących miejskich hitów!

Zawartość:
- 24-bitowy / 44,100 kHz
- 35 zestawy konstrukcyjne
- 767 Wav / Acid Loops
- 300 Rex2 Loops
- Ponad 1000 próbek WAV

Loops [ 60 - 120 Bpm ]
Drum Loop, Kickdrum, Clap, Snaredrum, Snap, Percussion, Hihat, Crash, Shaker, Acoustic Drum, Acoustic & Electric Guitar, Bass, Synth Bass, Piano, Grand Piano, Arpeggio, Ensemble, Orchestral, Harp, Choir, String, Hit, Horn, Ethnic Guitar, Ethnic String, Sitar, Gate Sound, Analog Sound, Saxophone, Filtered Sound, Modulated Sound, Moog Sound, Retro Sound, Bell, Pad, Lead, Synth, Special Sound and Vocal.

Samples
Kickdrum, Clap, Snaredrum, Snap, Hihat, Crash, Shaker, Percussion, Bass, Synth Bass, Acoustic Drum, Modulated Sound, Moog Sound, Special Sound and FX-Sound.


Recordings
Acoustic Drum, Acoustic & Electric Guitar, Ethnic Guitar, Sitar, Vocal, Percussion and Grand Piano.

Extra Sounds [ Exclusive Bonus Material ]
Loops [ 73 - 100 Bpm ]
Drum Loop, Snaredrum, Hihat, Percussion, No Kick Loop, Arpeggio, Electronic, Grand Piano, Modulated Sound, Music Loop, Special Music Loop, Special Sound and Synth.
Samples
Kickdrum, Clap, Snaredrum, Hihat, Percussion and Other Sound.


Format
Wav, Acid, Rex2, Kontakt 3, Battery 3, Halion, Soundfont, NN-XT


Rozmiar:
1.44 GB

POBIERZ
[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]

[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]

[Tylko zarejestrowani mogą widzieć linki. Kliknij Tutaj Aby Się Zarejestrować... Rejestracja trwa 30 sekund i jest darmowa!!]