[15-01-2012] Enyse - TBA (Original Mix) [Trance] (2:03)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

[15-01-2012] Enyse - TBA (Original Mix) [Trance] (2:03)

Post autor: R3haB »

W sylwka zrobiłem demko z samego 3xOsc , a teraz z samego Vanguarda ;) Tylko już nie nazywałem tego "Vanguard" bo było by :blee: . Ohma poinformował mnie że mix jest kiepski, ale moje demka to zawsze tylko zarys muzyczny ;) Mixu zawszę patrzę jak robię fulle ;)
Postaram się jeszcze dodać jakiś motywek , ale moim zdaniem zapowiada się ciekawie ^^D Co o tym sądzicie?

Kod: Zaznacz cały

http://www63.zippyshare.com/v/64362813/file.html

Kod: Zaznacz cały

http://www63.zippyshare.com/v/64362813/file.html
PS. Nie wiem co za h*j się stał z playerkiem , z góry sory ;/

Tags:
Awatar użytkownika
Deluxe
Klubowicz
Posty: 484
Rejestracja: 25 maja 2010, 18:22

Re: [15-01-2012] Enyse - TBA (Original Mix) [Trance] (2:03)

Post autor: Deluxe »

No powiem że zapowiada się nieźle :) Tylko musisz nad techniką popracować ;) Skończ to zabiorę ! ;p
Awatar użytkownika
M.I.K.E.J.
Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2011, 09:57

Re: [15-01-2012] Enyse - TBA (Original Mix) [Trance] (2:03)

Post autor: M.I.K.E.J. »

Wymień bass (wyt,wyt,wułaaa) bo drażniący jest melodia nawet fajna, tylko więcej życia by się przydało, urozmaicenia.
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [15-01-2012] Enyse - TBA (Original Mix) [Trance] (2:03)

Post autor: Violet Rocket »

Czuć te vanguardowe synthy, kiedyś z rok wstecz też miałem tę wtyczkę i ona faktycznie brzmi tak zimno i te presety są dość charakterystyczne, faktycznie mix słaby jest (jak narazie) i będziesz musiał naprawdę narzucić tonę rzeczy na ten synth żeby brzmiał ciepło. Bass dziwny jak na trance, bardziej wobblowaty jakiś. No zobaczymy co z tego będzie. Dorzuć jeszcze rzecz jasna pady i arpeggi do całości. Poczekamy na full to zobaczymy co z tego wyszło i jaką różnicę robi mix. Swoją drogą metody mamy podobne, ja rzadko nakładam coś oprócz chorusa przed mixem, chyba że odrazu chcę uzyskać konkretny efekt.
ODPOWIEDZ