John Marks - Insanity [sX Music demo rMx]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
spOXer
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 17 wrz 2006, 20:16

John Marks - Insanity [sX Music demo rMx]

Post autor: spOXer »

Hmmm... Ot tak z nudów próbowałem pobawić się nieco jakimś kawałkiem. W ręce wpadł mi utwór "Insanity" Johna Marksa. Jak narazie jest to tylko demo. Jeśli wam się spodoba - będzie full .

Kod: Zaznacz cały

http://streemo.pl/Portal/302044,Utwor,sX_Music_John_Marks___Insanity_sX_Music_demo_rMx.html

Tags:
djmefisto

Re: John Marks - Insanity [sX Music demo rMx]

Post autor: djmefisto »

bozesz mać! :p spoxer błagam Cie! nie zaczynaj już nigdy swoich utworów takim hamskim ;) piszczacym wejsciem i tym szumem prosto z dyskoteki bo mi uszy odpadną!!!!! :D a tak poza tym to mi wogole jakos bass nie pasuje do calosci tego utworu, popracuj nad masteringiem, wez SCISZ ta linie melodyczną!!! Znaczy wez o kilka tonow nizej tą melodie bo tego tak naprawde nie da sie sluchac bo mnie uszy bolą! :(( nie wiem, moze sie myle ;] moze to dlatego ze wczoraj bylem na dysce i moze dlatego tak mnie uszy bolą, ale melodia ogolnie jest spoko tylko mowie Ci o kilka tonow nizej, nie rob wszystkiego tak wysoko:/ pozdro!
Awatar użytkownika
spOXer
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 17 wrz 2006, 20:16

Re: John Marks - Insanity [sX Music demo rMx]

Post autor: spOXer »

Tzn. jeśli chodzi Ci o ściszenie melodii, to chyba mix, a nie master :p. A i o, którą linie melodyczną Ci chodzi, bo są dwie. Co do tej pierwszej to myślałem, że jest za nisko xD . Dodam tylko, że pierwszy lead wykręcałem na 2 v-stacjach, a drugi na sytrusie. Wejście chyba powinno być takie wystrzałowe, no ale jak uważasz :p.
DJ Krzyk

Re: John Marks - Insanity [sX Music demo rMx]

Post autor: DJ Krzyk »

W tym utworku bardzo podobają mi się leady, czego nie mogę powiedzieć o Bassie :) Troszkę dziwne, że ten Aplauz tak nagle się końzy.. Mogłeś dać efekt przyciszenia :)

Ogólnie jednak kawałeczek (a właściwie demko) daje rade. Oceny nie stawiam, bo to tylko demko. Czekam na pełną wersję :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ