[09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

[09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: paauli_83 »

Chyba każdemu znany wałek, w Orginale jak i w produkcji A&B...ty,m razem przedstawiam go w wersji rework naszego rodzimego Pawła :D - Moim zdaniem dobrze mu to wyszło, tak więc zapraszam!

Madonna - What It Feels Like For A Girl (Above & Beyond Remix) (Paul Miller Rework)

Kod: Zaznacz cały

http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=cux14vn7dn
Pzdr. :)

Tags:
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: Krzychu »

I moim zdaniem dobrze mu to wyszło, bo kawałek naprawdę bardzo fajny, znawców gatunku zapraszam do ściągania i komentowania, bo naprawdę warto ;)

Pozdrawiam i dziękuję za kawałek ;)
zaba21x

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: zaba21x »

noooo nieźle nutka po prostu zachwyca ...... brzmienie,melo, klimat tworzy niezwykła atmosferę a vokal ładnie dopasowany jest nice wykończeniem POLECAM !!! nutka warta zasłuchania szczególnie że w rmx Above & Beyond :D
SzerszeN
Klubowicz
Posty: 488
Rejestracja: 13 cze 2008, 13:23

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: SzerszeN »

nie mogę znaleźć adresu :(
adiswora

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: adiswora »

Remix w wykonaniu A&B a ja nie moge dac Thanks ..... i nie wiem czemu :| Szkoda...
Fabregas

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: Fabregas »

Nie noo kawałek kozaczny. Dzięki za upka. Pozdrawiam :)
iwan_nml

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: iwan_nml »

to i ja zlukam ;)

EDIT:

nie wiem gdzie link :(
Awatar użytkownika
kamils33
Nowicjusz
Posty: 65
Rejestracja: 11 lip 2008, 10:04

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: kamils33 »

Dałem THANKS link na rapid się odsłonił żeby pobrać a i tak nie moge pobrać coś jest nie tak # ### ## ### !!!
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: paauli_83 »

Klikasz np. przy Zippyshare na "Download"..czekasz te 8 sek i sciagasz...takie trudne? :D
Awatar użytkownika
Serce28
Ekspert
Posty: 6858
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:04

Re: [09.07.08] - Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B Remix) (Paul Miller Rework)

Post autor: Serce28 »

Kawałek wymiata jak nic .. wszystko ze sobą zgrane brzmi rewelacyjnie :)
Dzięki Pauli za wałeczek :)

Pozdro :)
ODPOWIEDZ