[19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
dycha
Weteran
Posty: 754
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:31

[19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: dycha »

Christopher Francis feat. Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)
Radio edit
10.66 mb
4:39

Kod: Zaznacz cały

http://www16.zippyshare.com/v/76958502/file.html
Nowy remix od nas :) Tak spokojnie, komercyjnie :) Na parkiecie się przyjął, ciekawe jak wam się spodoba :)

Pozdrawiam

Tags:
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: DjOhma »

Widzę, że przenieśliście się na takie lajtowe kawałki ;D
Te przejscie w 0 ; 32 nie podoba mi się.. tak nagle ułozenie bassu się zmienia :P
Bassik coś ala Nycer ;P, fajnie brzmi nawet pod ten Vocal . W motywie trochę wysoko gra ten LEAD ale nie jest źle, więcej perkusji by się przydało / Vocal bardzo przyjemny, Technicznie Dobrze jest więc gratuluje Remixu ;)
ode mnie 8/10 ;)
Awatar użytkownika
Dendix
Klubowicz
Posty: 396
Rejestracja: 28 gru 2009, 13:07

Re: [19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: Dendix »

Kawałek mi się podoba, zgodze się z Bunhead'em przejrzyście ci wszystko opisał...
Jak dla mnie również 8..
Awatar użytkownika
kryla
Specjalista
Posty: 1080
Rejestracja: 30 wrz 2008, 15:04

Re: [19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: kryla »

wokal za cicho, bassik w sumie moze byc. tempo troche małe, motyw nieco pompuje, ten saw czy ta piszczalka ta co jakis czas tak przeciąga z 2 okatawy nizej mogliscie dac. No ogolnie jest okej
DJ Sk1d
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 01 maja 2011, 09:32

Re: [19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: DJ Sk1d »

nic dodać nic ująć. dobra robota :)
Awatar użytkownika
d-vine
Klubowicz
Posty: 324
Rejestracja: 27 kwie 2009, 15:25

Re: [19.06.11] Christopher Francis feat.Jessy- Cannot believe (DJs from hell remix)[C]

Post autor: d-vine »

Też remixowałem ten kawałek i zdaję sobie sprawę, że wbrew pozorom to nie jest łatwa sprawa do zremixowania. Nieciekawy jest tu wokal (trzeba się troche pobawic, żeby to brzmiało spoko). Co do Waszej wersji. Tak jak Kryla, wokal za cicho. Lead bardzo spoko, troche ala Nycer i Deeci. :P później już typowo afrojackowsko. Lubię takie klimaty. Kawałek zarazm lajtowy jak i z dobrym pier*olnięciem :) Na plusik jak najbardziej :)

Pozdro :)
ODPOWIEDZ