Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
gogus1506

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: gogus1506 »

PajoTS pisze:Eh czy ty jesteś tym następnym dzieckiem co dostał naklejke od Tedego,po to by być po jego stronie? czy ty jesteś bananowym dzieciakiem jak On? jarasz się komercją jak On ?
Trudno, Twoje spostrzeżenie. pzdr
Tez takie pier***** ze tedemu ktos teksty pisze, moze i jest komercyjny ale Onar dostaje od niego grubo po dupie i tyle.

Tags:
Awatar użytkownika
PajoTS
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:11

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: PajoTS »

gogus1506 pisze:Tez takie pier***** ze tedemu ktos teksty pisze, moze i jest komercyjny ale Onar dostaje od niego grubo po dupie i tyle.
Nie udowodnie Ci,że ktoś mu piszę ale juz wszyscy o tym mówią !!!
Białyy
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 29 sie 2007, 15:38

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Białyy »

dla mnie Tede to koleś który goni tylko za kasą...a kawałek spooko ;)
kojot997

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: kojot997 »

Tede dla mnie to kompletna pomyłka w rapie.Jego teksty są kompletnie o niczym ,a te co niby mają ręce i nogi to tylko chwalenie się kasą.Fakt bity ma fajne ale nie są jego, teksty też nie są jego-dla mnie to komercja w czystej postaci.Niedługo zaczną produkować papier do dupy z jego nazwiskiem na opakowaniu.A Onar i Pezet to miażdżą go na każdym kroku.Tede jeszcze ma ryj jak by go pier****ął autobus.Ja ktoś lubi tedolfa to znaczy ze jest kolejnym dzieckiem bananowca co chce mieć naklejke na zeszycie od matmy :-D.
Buncol1987
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2007, 13:08

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Buncol1987 »

buhha dobre te komenty dajecie tylko procz tedego to nikt nie osignol tyle w rapie co on :P Gibon squad :P Tytul Hlalasu IV mowi wszytsko o tych co sa przeciwko Tedemu :D pozdro dla kozakow co sluchaja onara jest tak denny jak nowator :P
Kozak_Rap

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Kozak_Rap »

kojot997 pisze:Tede dla mnie to kompletna pomyłka w rapie.Jego teksty są kompletnie o niczym ,a te co niby mają ręce i nogi to tylko chwalenie się kasą.Fakt bity ma fajne ale nie są jego, teksty też nie są jego-dla mnie to komercja w czystej postaci.Niedługo zaczną produkować papier do dupy z jego nazwiskiem na opakowaniu.A Onar i Pezet to miażdżą go na każdym kroku.Tede jeszcze ma ryj jak by go pier****ął autobus.Ja ktoś lubi tedolfa to znaczy ze jest kolejnym dzieckiem bananowca co chce mieć naklejke na zeszycie od matmy :-D.
hahahahahahahaha jaka rozkmina dzieciaka

Onar tu jest ha? Czy to czujesz ha?

gdybyś nie wiedział to i Pezet i Onar i większość kserowała od tedego jego bans, więc ich zaczepki są z dupy

napisałem że zamietli bo zwrotki naprawde dobre, ale nie jest do diss.

pozdro dzieciaki, dalej bujajcie sie z onarem który jeszcze 3 lata temu nawijał o kąpielach w szampanie
Buncol1987
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2007, 13:08

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Buncol1987 »

Kozak Rap dobry koment. Uwazam tak samo jak Tede nagrywal to Onar jeszcze na nocniku pod szafe wjezdzal :D do Pezeta nie mam nic bo dobry kozak z niego ale co do Onara to zenada. Jakie ona ma teksty to zenada a Tede jedzie z nim na dissach jak chce. A co do tego utworu z Projektantami to mam cala ta plyte i nie ma tam zednej mowy ze jest to diss na Tedego wiec niech sie ktos zastanowi jak wrzuca nutki na forum. Gibon Squad :D
Awatar użytkownika
PajoTS
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:11

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: PajoTS »

Buncol1987 pisze:Kozak Rap dobry koment. Uwazam tak samo jak Tede nagrywal to Onar jeszcze na nocniku pod szafe wjezdzal :D do Pezeta nie mam nic bo dobry kozak z niego ale co do Onara to zenada. Jakie ona ma teksty to zenada a Tede jedzie z nim na dissach jak chce. A co do tego utworu z Projektantami to mam cala ta plyte i nie ma tam zednej mowy ze jest to diss na Tedego wiec niech sie ktos zastanowi jak wrzuca nutki na forum. Gibon Squad :D
:oTo nie jest diss na Tede ?! :confused:
Buahahaha, dobry kolo jesteś
kojot997

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: kojot997 »

O rety dzieci-śmeici co wy wiecie o dissach , beefach i całym tym shicie.Prawda jest taka że tede sie już wypalił.Kiedyś rzucał panczami na lewo i prawo,a teraz z trudem mu przychodzi ułozenie wersu z sensem.A nowatora to ja pier*ole.A oto krótki tekst o waszym pseudo idolu Tedziku- Pedziku

Tedzik chwali sie,ile ma monet

a jeśli kręcą Was cycki Ewy Sonnet,

to sami weźcie ch*je w dłonie.

Ty nazywasz to talentem,

ja raczej tanim wkrętem.

Po cholerę znów zaczynasz

i tak zawsze przegrywasz,

mimo to, dalej to gó*no nagrywasz.

Dres pozwala Ci spier*alać,

przed Twoimi koleżkami,

weź znów o nich coś nawiń.

Ty nie działasz nigdy sam,

zawsze masz przydu*asów,

potem klękasz do ich kut*sów,

nie bądź cwaniak,

bo masz pało zryty baniak,

myślisz - jestem fajny,

ale jesteś w grubym błędzie.

spi***alaj do jeziora,

ze swoim ryjem potwora...
Ewelina
Weteran
Posty: 979
Rejestracja: 18 sie 2007, 11:47

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Ewelina »

dobry tekst.

co do waszej `rozmowy` to się nie odzywam bo niezbyt trawie dissy. O!
choć jest kilka dobrych. ale to na prawdę kilka.
Awatar użytkownika
seruh
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:58

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: seruh »

fajny kawałek podoba mi sie texik od dawna nie słuchałem hh ale coś mnie teraz wzieło :) :) pozytywny kawałek :)
Kozak_Rap

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Kozak_Rap »

przypominają mi sie stare czasy, jak kiedyś sie rozkminiało czy Obrońcy czy Gibon skład są lepsi. Wyjaśniła to bitwa płocka.

A ty kojot idioto skąd kurwa wziąłeś tak żenującą zwrotkę, sam ją napisałeś? HAHAHAHAHAHAHAAHAHA

znalezli sie wielcy eksperci sceny, ale chłopcy gdy ja sie bujałem przy sporcie to wy śmialiście na spotkania do pierwszej komunii.

kojot jesteś skończonym debilem i jestem na 100% pewien że na dysku masz IV Buhha
kojot997 pisze:O rety dzieci-śmeici co wy wiecie o dissach , beefach i całym tym shicie.
może to że przesłuchałem 99% dissów z polski i 80% amerykańskich nie upoważnia mnie do wiedzy. Ważne żeby sie wozić z hardkorowym onarem i pezetem który w kawałkach mówi że rucha każdą klubie, a na okładce mówi że to nieprawda. I kto tu jest nieprawdziwy?
kojot997 pisze:
Po cholerę znów zaczynasz

i tak zawsze przegrywasz,
UUUUUUUUUU mocny wers. Tede sie nie podniesie
kojot997 pisze:
myślisz - jestem fajny,

ale jesteś w grubym błędzie.
kolejny wyjebany wers na poczwórnym rymie
kojot997 pisze:
spi***alaj do jeziora,

ze swoim ryjem potwora...
ja pierdole co cie obchodzi jego twarz, chyba liczy sie muzyka

-obchodzi cie mój wyglad, mnie wygląd dziewczyn

i tak nie wiesz z jakiego dissu to wers bo tak sie kurwa nie znasz, gadasz oklepane wersy z internetu. Ale chuj mnie to obchodzi idź do Onara na drugie piętro, siedzcie w tej piwnicy i bądźcie prawdziwy a Tede za robienie dobrej muzyki ma dobry hajs i siedzi w domu i sie śmieje z takich frajerów jak wy.

"O sorry, nie chciałem cie skrzywdzić
Ale dawno nie widziałem takiej pizdy"

Tego wersu też nie kojarzysz, ale ja cie im żegnam, pozdrawiam serdecznym spierdalaj
Buncol1987
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2007, 13:08

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Buncol1987 »

Kozak Rap pelen respekt :P wiesz chcialem to samo napisac to co Ty ale mnie uprzedziles :P Bitwa w Plocku byla kozacka jak sam Tede zjechal Obroncow Tytulu jedynie Eldo co wtedy probowal podjac z nim walke a reszta wymiekla kiedy uslyszala jak nawija. a co do Kojota to jedz na ursynow do swojego Onara moze pozwoli Ci zrobic sobie galke :P Wielkie Jol :D
ODPOWIEDZ