Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
gogus1506

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: gogus1506 »

PajoTS pisze:Nie udowodnie Ci,że ktoś mu piszę ale juz wszyscy o tym mówią !!!
Ahahahahha :D wez poogladaj bitwe "obroncy tytulu i Gib-Gibon skład" i powiedz mi jeszcze raz ze tedemu ktos teksty pisze ;]

Kojot Ciebie sie tyczy to samo, Onar to totalne dno, Pezet jeszcze cos potrafi ale i tak zostal zmiazdzony. ;] :(

Tags:
kojot997

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: kojot997 »

Co ja wam będe tłumaczył.Kochajcie sobie Tedolfa,a najlepiej to nakupujcie sterte jego naklejek,naklejcie je sobie na dupska i obciągnijcie tedzikowi pałe. A tak po za tym to nie mam ani jednej płyty Dj Buhha i Tedego.Z jego kawałków mam tylko Beef płomień81 vs Tede . A co do tych linijek to nie są one moje ja się w to gówno nie bawie.Kozak_Rap sorry ale powiem krótko : Zjadłem cię i szczerze nawet nie mam zgagi..

Peace Śmieci idźcie sobie zwalić przed plakatem pedego :P
Awatar użytkownika
PajoTS
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:11

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: PajoTS »

gogus1506 pisze:Ahahahahha :D wez poogladaj bitwe "obroncy tytulu i Gib-Gibon skład" i powiedz mi jeszcze raz ze tedemu ktos teksty pisze ;]
:(
Qrwa wtedy to Tede naprawde był dobry po za tym ile lat miał Pezet a ile Tede !!! chyba w tamtym czasie logiczne było że Tede wygra... chociaz cały czas zabierał mikrofon Pezetowi! powiadasz,że Pezet nie odpowiadał ?! :minutka:
nie wcale kurwa, też dobrze pojechał po tdf !

A dlaczego wracasz do tak dawnych czasów ? spójrz teraz co sie dzieje ! płomień wygrał kazdym dissem z pedolfem... a zwiidy to jest rap ? Jabłkaaaaa,bananyyyyy Ta... te banany to pewnie nawiązanie do bananowca jakim jest Tede :D
Siułłłł Jułłłłłłł kurwa bułłłłłłł - głowne hasełka tedolfa. - trzymaj sie ich to daleko zajdziesz i idź do Pałacu swego ulubieńca a ja pójdę na drugie piętro do Onara ... napewno wyszedł bym na lepszego człowieka...
gogus1506

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: gogus1506 »

PajoTS pisze:Qrwa wtedy to Tede naprawde był dobry po za tym ile lat miał Pezet a ile Tede !!! chyba w tamtym czasie logiczne było że Tede wygra... chociaz cały czas zabierał mikrofon Pezetowi! powiadasz,że Pezet nie odpowiadał ?! :minutka:
nie wcale kurwa, też dobrze pojechał po tdf !

A dlaczego wracasz do tak dawnych czasów ? spójrz teraz co sie dzieje ! płomień wygrał kazdym dissem z pedolfem... a zwiidy to jest rap ? Jabłkaaaaa,bananyyyyy Ta... te banany to pewnie nawiązanie do bananowca jakim jest Tede :D
Siułłłł Jułłłłłłł kurwa bułłłłłłł - głowne hasełka tedolfa. - trzymaj sie ich to daleko zajdziesz i idź do Pałacu swego ulubieńca a ja pójdę na drugie piętro do Onara ... napewno wyszedł bym na lepszego człowieka...
ja nie powiedzialem ze pezet nie odpowiadal naucz sie czytac stary, po za tym nie powiedzialbym ze Płomien wygrywa w kazdym dissie z Tedem. Onar to dno i koniec, do Pezeta nic nie mam:] ale wg mnie z Tedem dostaja w dupe, to moja opinia i koniec.
Kozak_Rap

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Kozak_Rap »

kojot997 pisze:Co ja wam będe tłumaczył.Kochajcie sobie Tedolfa,a najlepiej to nakupujcie sterte jego naklejek,naklejcie je sobie na dupska i obciągnijcie tedzikowi pałe. A tak po za tym to nie mam ani jednej płyty Dj Buhha i Tedego.Z jego kawałków mam tylko Beef płomień81 vs Tede . A co do tych linijek to nie są one moje ja się w to gówno nie bawie.Kozak_Rap sorry ale powiem krótko : Zjadłem cię i szczerze nawet nie mam zgagi..

Peace Śmieci idźcie sobie zwalić przed plakatem pedego :P
hahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahaha

wiesz czym sie różnimy gimbusie? W dwóch rzeczach
1. Ty nosisz mundurek gimnazjum, ja nie
2. Ty nie odróżniasz marketingu od rapu, ja tak

kurwo t&#281 ;p a powtarzająca to samo po większości, na 100% jarasz sie skandalem, sokołem, THS Kliką, HG. Bo oni są prawdziwi, a Tede jest buuu, prawda?

skończysz gimnazjum, zobaczysz że z czegoś sie trzeba utrzymywać. A sprzedaż płyt to nawet znośny interes (tylko że nie w Polsce)

peace śmieci? POKÓJ ŚMIECI? hahahahahahahahahahahahahahah

myślisz że obejrzałeś wywiad z Onarem i jesteś wogóle wielki znawca

jaki jest twój ulubiony raper z USA? Żaden? hahahahaha

Nie słyszałeś żadnej płyty Tedego ani Buhha? hahahahahahahhahaha

zjeść to możesz najwyżej skręta od HG, bo jak sie kurwa nie odpowiada na pytania tylko wyzywa to trudno coś udowodnić.

Nawet pezet grał bans jhahahahahahha wielki hadkorowiec

Jeśli to nie jest twój tekst to jeden punkt dla ciebie. Nie napisałeś takiej chujni

nie pierdol mi tu o zjadaniu tylko odpowiedz na argumenty, a ten cytat na końcu jest nie trafiony ze mną ani onar nie trafił z tym cytatem do tedego

stara gwardia (jeśli tu wogóle jest ktoś chociaż 18+) przyzna mi racje, a wy dalej bawcie sie w gansta z onarem i śmigajcie po osiedlu z plastikowymi nożami

3 :0 KURWIU

p.s.
Jak ci poszedł test na koniec gimnazjum?
Awatar użytkownika
PajoTS
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:11

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: PajoTS »

dobra Beef Kojot & Pajo Vs Goguś [ o kurwa co za nick :D ] &Kozak zakonczony !
Rzucaliśmy lepszymi tekstami niż Tede i Onar HAHA
przegrała moja ekipa ponieważ:
Kozak Rap jest wielkim znaFcą [ no w sumie jesteś ] Hip Hopu i ma powyżej +18 tak sie przynajmniej zadeklarował, kurwa ja mam 9 lat poddaje sie ...
Gogus tez jest młody ale rok starszy ode mnie więc 2-0 dla kozako-gogusia.

nie wiem jak terez popełnić samobójstwo, to co nam pojechaliście to dramat...
Awatar użytkownika
FeRu
Klubowicz
Posty: 311
Rejestracja: 12 cze 2008, 07:41

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: FeRu »

Nutka zajebista :) . Ludzie po co po sobie jeżdzicie ?? Każdy ma swoje gusta i guściki. Kto lubi Onara i Pezeta to ok,kto lubi Tedego....ok.Ja bardzo lubie Onara i Pezeta,a i do tedzika nic nie mam.A i tak najbardziej to cenię KaRRamBe.Dla mnie to prawdziwy master w Rapie.Jego teksty są kapitalne i na czasie do dziś.

NaRka
gogus1506

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: gogus1506 »

PajoTS pisze:dobra Beef Kojot & Pajo Vs Goguś [ o kurwa co za nick :D ] &Kozak zakonczony !
Rzucaliśmy lepszymi tekstami niż Tede i Onar HAHA
przegrała moja ekipa ponieważ:
Kozak Rap jest wielkim znaFcą [ no w sumie jesteś ] Hip Hopu i ma powyżej +18 tak sie przynajmniej zadeklarował, kurwa ja mam 9 lat poddaje sie ...
Gogus tez jest młody ale rok starszy ode mnie więc 2-0 dla kozako-gogusia.

nie wiem jak terez popełnić samobójstwo, to co nam pojechaliście to dramat...
Problem masz do mojego nicku? mr. FAJO!?

Pogratulowac wieku, ale do mnie Ci troche brakuje ;)

Tede miażdzy Onara i nic wiecej do powiedzenia.

"TO JEST KLUBBBBBING ZIOOOM TO CO KAŻDY LUBI JOŁŁŁŁŁŁŁ"
żałosne.
Kozak_Rap

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Kozak_Rap »

PajoTS pisze:dobra Beef Kojot & Pajo Vs Goguś [ o kurwa co za nick :D ] &Kozak zakonczony !
Rzucaliśmy lepszymi tekstami niż Tede i Onar HAHA
przegrała moja ekipa ponieważ:
Kozak Rap jest wielkim znaFcą [ no w sumie jesteś ] Hip Hopu i ma powyżej +18 tak sie przynajmniej zadeklarował, kurwa ja mam 9 lat poddaje sie ...
Gogus tez jest młody ale rok starszy ode mnie więc 2-0 dla kozako-gogusia.

nie wiem jak terez popełnić samobójstwo, to co nam pojechaliście to dramat...
skończ bo nie jarają mnie bluzgi po necie, a te twoje "śmieszne" wywody możesz schować do kieszeni.

Co za pokolenie, już podyskutowaliście? Jeden sie wysilił na przezajebiste porównanie, drugi pocisnął że jak mi Onar nie pasuje to moge iść zrobić pałe Tedzikowi. Brawo
Awatar użytkownika
PajoTS
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:11

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: PajoTS »

gogus1506 pisze:Problem masz do mojego nicku? mr. FAJO!?

Pogratulowac wieku, ale do mnie Ci troche brakuje ;)

Tede miażdzy Onara i nic wiecej do powiedzenia.

"TO JEST KLUBBBBBING ZIOOOM TO CO KAŻDY LUBI JOŁŁŁŁŁŁŁ"
żałosne.
A co to jest? :confused: TEDE & Dreadsquad - Mowi Mowi ??? to jest Rap ?
Weź sie schowaj to mój ostatni komentarz.
Kozak_Rap

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Kozak_Rap »

PajoTS pisze:A co to jest? :confused: TEDE & Dreadsquad - Mowi Mowi ??? to jest Rap ?
Weź sie schowaj to mój ostatni komentarz.
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHA

udowodniłeś swoją żenade

Nie wiem czy wiesz ale Dreadsquad tworzy Reggae

hahahahahahahahaha, nie moge
Awatar użytkownika
Sakson
Klubowicz
Posty: 483
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: Sakson »

fajna nuta polecam
tecza3
Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:18

Re: Płomień 81 & Projektanci - Tam sie Kur** Patrz [Najnowszy Diss na Tede

Post autor: tecza3 »

fajny kawałek dzieki
ODPOWIEDZ