Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Tom Corman

Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: Tom Corman »

Mój pierwszy i jak najlepszy do tej pory(zdaniem innych i moim) set z gatunku Trance, który udało mi się stworzyć, daje wam go do oceny i oczywiście do posłuchania.

Jak zwykle moje sety pokazują wysoki poziom klimatowy, lecz ten jako pierwszy pokazuje w miarę wysoki poziom techniczny, więc zapraszam do odsłuchu.

Trochę słyszalne jest tylko ostatnie przejście, ale tylko trochę :p

[align=center]^D^ Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution ^D^
Link:

Kod: Zaznacz cały

http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=229264
[/align]

Z pobieraniem nie powinno być problemu :D

Miłego odsłuchu i proszę oceniać i komentować :banan:

Tags:
Awatar użytkownika
Mark Loudie
Klubowicz
Posty: 437
Rejestracja: 19 sty 2008, 14:50

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: Mark Loudie »

nom fajnie jak dla mnie zrobiony... :P nie słucham za bardzo Trance wiec jest nie w moich klimatach ale dam 8/10 :)

pozdro
Tom Corman

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: Tom Corman »

dzięki i fajnie że sie podoba ;) i czekam za oceną krzyka ^.^ :P
DJ Krzyk

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: DJ Krzyk »

No i się doczekałeś.. Oj, będę to długo oceniał... :) Na początek przyjemny Padzik... Wokal też Mi się podoba... Bardzo przyjemny ten począteczek... Hmm.. Ten Loopik też nie jest zły.. Ogólnie nie specjalizuję się w klimatach Trance, przez co moja ocena może być troszkę niesubiektywna, ale to nic :D Podoba Mi się ten Bass (ten co wchodzi 2:30).. I ten taki Lead też.. Clap może być.. Crashe między przejściami są, choć nie zawsze :) Ten Lead też Mi się podoba... Bass ma fajne ułożenie... Potem następuje fajny Padzik z lekkim melo.. A później znowu Lead... Później utworek się zmienia... Ogólnie przyjemny Secik (jeśli można tak to nazwać), fajnie dobrane piosenki.. Plusów i minusów nie będę stawiał, bo w końcu to nie twoje piosenki.. Ale powiem, że fajnie to wyszło :)

@Edit: Ech.. No więc dobrze.. Plusy i minusy :D

Na +:

- Ciekawie dobrane utworki
- Nie ma właściwie błędów w przejściach
- Dobra jakość utworków :)
- Za bardzo nie lubię Trance'u, ale te kawałki akurat Mi się spodobały :p

Na -:

- Właściwie chyba nic.. Co Mi się miało nie spodobać.. Fajne utworki, brak błędów w przejściach.. Wszystko jest ok :)

No więc tyle ode Mnie :)

Pozdrawiam :)
Tom Corman

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: Tom Corman »

ale oceń technicznie z plusami i minusami za całokształt seta, a nie utworów zamieszczonych w nim

edit:
Jak mówiłem klimat(dobór utworów i ogólny ich wygląd w secie) zawsze zadowala w moich setach ^.^

edit2:
ok dzięki za ocenkę i brak minusów xD ^.^
DJ Krzyk

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: DJ Krzyk »

Aha.. Jakbyś potrzebował jakichś rad albo wskazówek, pisz na Moje GG: 12290276 :) Plusy i minusy na górze :)

Pozdrawiam :)
Tom Corman

Re: Thomas Van Rose aka Dj V-Rose - MasterMind Trance Revolution

Post autor: Tom Corman »

ok, dzięki ;)
ODPOWIEDZ