[30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

[30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: paauli_83 »

Kawałek moim zdaniem podchodzi juz pod klasyke, niesamowity vocal Anity i klimat FS, jednak w tym rework`u Rysiu dodał troszke mrocznosci i mocniejszego brzmienia... - zapraszam!

First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work)

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/86521107/file.html
No i drugi kawałeczek mojego ulubionego producenta w rmx-ie dwóch egipcjan, którzy w swoich produkcjach stwarzają niesamowity klimat...do tego voxik, piano, bardzo lekki typowo letni kawałeczek (i chodż liczy sobie juz sporo czasu, ja bynajmniej go tu nie dostrzegłam) a Wam na te gorące dni jak najbardziej ją polecam ;)

DJ Shah Pres. Magic Island - Paradise (Aly & Fila Remix)

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/23677501/file.html
Nutki dedykuje:
Krzyśkowi,
Sylwi,
Maćkowi,
Bałtgowi,
Bartkowi,
Piotrkowi,
Westosińskiej,
Marcinowi,
Ptaszynie,
Mateuszowi
oraz wszystkim inneym włącznie z pijawami :D

Pzdr. ;)

Tags:
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Wir00z »

mmm.. z dedykacją dla mnie xD Bardzo dziękuje..:p Co do wałków to posiadam od paru dni i moge powiedzieć,że są wyśmienite.. First State najlepszy remix wg mnie to First State's Stuck Parachute Mix (potem wrzuce),bardziej melodyjny i wkręcający.. ;) Drugi wałek to już jest cudeńko.. Cały talent Shah`a ukazany jednolicie,do tego "5 gr" dorzucili tutaj panowie z Egiptu,mianowicie Aly & Fila.. Wrzutka wyśmienita..! Polecam! ;D
Awatar użytkownika
Sakson
Klubowicz
Posty: 483
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Sakson »

Wow wrzuta for ja xD . Jako ze sie nei znam napisze stare dobre: fajna nuta polecam :D
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Krzychu »

Fiu Fiu z Dedykacją dla mnie i nie tylko, no no :D To mi się podoba xD Dziękuję :* A co do kawałków, polecam jak zawsze xD A wszystkich zapraszam do komentowania ;)

Pozdrawiam ;)
tomekfura

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: tomekfura »

DJ Shah Pres. Magic Island - Paradise (Aly & Fila Remix) - świetne, delikatny wokal, spokojne melo, aż się zakochałem w tej nutce :)

BTW: dzięki za pamięć ;p
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fox90
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 12 sty 2008, 15:20

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Fox90 »

Obie nutki spełniły moje wymagania :) W pierwszej czuć mocniejsze brzmienie jakie preferuje Durand, to chyba pozostałości z czasów G-Spotta, druga to oczywiśćie talent Shaha i Aly & Fila, bajka. Thx za up :)
Arti™

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Arti™ »

Calkiem fajne First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) znam juz dosc dlugo tylko troche w innym wydaniu a tej tak szczeze to jeszcze nie slyszalem DJ Shah Pres. Magic Island - Paradise (Aly & Fila Remix) a i dziekuje jako nowa pijawa na forum ;D
Awatar użytkownika
Marucins
Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2007, 13:59

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Marucins »

Dobreee :)

w szczególności First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work)
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Zegar »

Re-Work w wykonaniu Duranda mam. Jest Cudowny i z lekka mroczniejszy . Nie ma startu z Oryginałem. First State robi eleganckie nutki, np. Sierra Nevada :D Hmmm...Boskie :D Durand po odejsciu z G-Spotta tez zaczął robić niezłe kawałki, np. Sunhump.

Druga nutke też mam . Co prawda nie słyszałem Oryginału, ale remix w wykonaniu Aly&Fila jest świetny :D Baaardzo polecam... Świetne lekkie brzmienia :D

Ogólnie wrzuta Paulinko 10/10 :D
Awatar użytkownika
scooter1112
Weteran
Posty: 556
Rejestracja: 22 lut 2007, 00:10

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: scooter1112 »

First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work)- lubie ten kawałek w oryginale, wersja Duranda też bardzo mi sie podoba :)

DJ Shah Pres. Magic Island - Paradise (Aly & Fila Remix)- dawno temu chyba był na forum ;p ale to było dawno i jeżeli ktoś nie ma to pobierać bo nuta cudowna, wokal przepiekny :)

pozdrawiam :)
Kabun

Re: [30.07.08] - First State Feat. Anita Kelsey - Falling (Richard Durand Re-Work) + 1

Post autor: Kabun »

Ta dedykacja dla mnie na pewno dla mnie??? Bo nie wierze swoim oczom :o Szok dosłownie ;D Nie no kawałeczki fajne. Cóż wypada napisać Dziękuje Bardzo za Dedykację. Oby więcej takich wrzutek. POLECAM WSZYSTKIM !!!

Pozdro by K@bun ;)
ODPOWIEDZ