[01.08.08] - Armin Van Buuren feat Sharon-In And Out Of Love(Richard Durand Remix)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
pawelyogi
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 01 kwie 2008, 20:16

[01.08.08] - Armin Van Buuren feat Sharon-In And Out Of Love(Richard Durand Remix)

Post autor: pawelyogi »

Armin Van Buuren feat Sharon - In And Out Of Love
(Richard Durand Remix)
Kawałek z najwyższej półki, kazdy kto zna kawałek In And Out of Love i zna Ryska Duranda powinien wiedziec czego się po tym remixie w jego wykonaniu spodziewać...

320 Kb/s
7.43 minut
17,6 MB

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/2781122/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: [01.08.08] - Armin Van Buuren feat Sharon-In And Out Of Love(Richard Durand Remix)

Post autor: Krzychu »

Noo i mamy Kawałek Armin Van Buuren feat Sharon - In And Out Of Love w remixie Ryśka ;) Ten Vocal i to mocniejsze brzmienie dodane przez Durand'a nastraja bardzo pozytywnie, jak zostało napisane powyżej kawałek z wyższej półeczki ;) Mnie się podoba, a wam ? Komentujcie, nie żałujcie ;)

Pozdrawiam, Krzysiek... ;)
Awatar użytkownika
iwan
Specjalista
Posty: 1288
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:26

Re: [01.08.08] - Armin Van Buuren feat Sharon-In And Out Of Love(Richard Durand Remix)

Post autor: iwan »

Świetny kawałek, dla mnie dużo lepszy niż oryginał!!!
Awatar użytkownika
Fox90
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 12 sty 2008, 15:20

Re: [01.08.08] - Armin Van Buuren feat Sharon-In And Out Of Love(Richard Durand Remix)

Post autor: Fox90 »

Mi ciągle się po uszach "włóczy" ta wersja Armin Van Buuren Feat. Sharon Den Adel - In And Out Of Love (VoRo Club Re-Edit) i wydaje mi się że Durand nie zrobił tej nuty lepiej, chociaż nie mówię że wyszło mu źle...:/
ODPOWIEDZ