[19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

[19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Zegar »

Kawałek mnie rozbroił. Zaczyna sie dość spokojnie. Potem przejscie połaczone z Vocalem (Magia) i później Melo i Vocal gdzie nie gdzie . . . Jak w temacie - Dla mnie Hit roku 2008 :D Polecam :D

Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit)

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/29413050/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
Jonek9FCB
Specjalista
Posty: 1923
Rejestracja: 09 wrz 2008, 13:36

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Jonek9FCB »

Niby coś jest na rzeczy,ale jak dla mnie ta nuta jednak nie ma ikry ;p Żeby było buum :D xD ;p :D
Awatar użytkownika
Stanley
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:03

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Stanley »

Niby coś jest na rzeczy,ale jak dla mnie ta nuta jednak nie ma ikry
Jonus dobrze to ujal - nutka nie ma w sobie ikry - choc dzwieki charakterystyczne dla Duderstadt sa :p
Awatar użytkownika
Lockhit
Klubowicz
Posty: 401
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:54

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Lockhit »

No nutka przedniej marki ;) bardzo dobry utworek, ale Hit roku 2008 to przynajmniej dla mnie nie jest :D
Awatar użytkownika
Damian_M
Specjalista
Posty: 1616
Rejestracja: 14 gru 2007, 15:51

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Damian_M »

Bardzo dobry kawałek :) Chyba już go gdzies słyszałem nawet, i go szukałem. Dzieki za wrzute :)
Awatar użytkownika
Fox90
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 12 sty 2008, 15:20

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Fox90 »

Bardzo dobry kawałek, świetnie brzmi i można go słuchać bardzo długo, luźny klimat, nie nudzi się, no może rzeczywiście z tym hitem roku to przesada ;) ale trzeba przyznać, że ciekawa produkcja. Thx
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Captiva »

duderstadty mają chyba lepsze kawałki ale ten również mi sie podoba :) wogóle to wkurzają mnie ostatnio coraz bardziej, wszsytko "prawie" na jedno kopyto... a tak mi sie podobali na początku ;p

ps. przy wyborze nutki roku warto wziąć wszystkie nutki jakie sie w tym roku słyszało a nie to co ostatnio nam na dysk wpadło ;p
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Zegar »

No z wszystkich co pamietam, to ta mi najbardziej sie spodobała w tym roku. No i jeszcze Elektra w Remixie Barta Claessena i Dave Schiemanna :D
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: Captiva »

ja chyba nuty roku nigdy nie wybiore... za dużo nutek mi sie podoba...
Sebastian Sand - Creeps (Original Mix), Delerium & Gareth Emery - This Is That Silence (Myon Mashup), Above & Beyond pres. Oceanlab - Breaking Ties (Maor Levi Remix), Sunny Lax - Mique (7 Skies & Static Blue Remix), Ben Gold - Life (Original Mix), Ronski Speed - Hemisphere (Nitrous Oxide Remix), Bartlett Bros & Marcia Juell - Let It Flow (Gareth Emery Remix), Giuseppe Ottaviani & Stephen Pickup - No More Alone (Original Mix), Suncatcher - Losing Daylight (Reconceal Remix), Denga & Manus - Lost Love (Vengeance Mix), Armin Van Buuren & Sharon Den Adel - In And Out Of Love (Original Mix), DJ Orkidea - Metaverse (Gareth Emery Remix), Lemon & Einar K - Anticipation (Original Mix), Markus Schulz & Andy Moor - Daydream (Lemon & Einar K Remix), Bart Claessen & Dave Schiemann - Madness (I Prefer This Mix), Sunlounger & Zara - Lost (Andrelli & Blue's Thousand Lighters Extended Mix), Intertia - The System (Sean Tyas & Tom Colontonio Remix), Akesson - Perfect Blue (Original Mix), Jochen Miller - Lost Connection (Original Mix), Nic Chagall - Sky Blue (Original Mix), Ronski Speed & Aruna - All The Way (Original Mix), itp itd...
Awatar użytkownika
RobkoPrawnik
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 07 lut 2008, 14:13

Re: [19.12.08] Mandala Bros - Fallin (Duderstadt Uplifting Edit) The Best 2008 4me :D

Post autor: RobkoPrawnik »

swojego czasu kawałka słuchałem często ale nie ma jakiegoś jakby to ująć........pięr..nięcia, jest fajny, dżwięczny ale cos w nim brakuje
ODPOWIEDZ