Mashup = Mat Zo - Near the End + Velvetine - Safe [wherever You Are] (Rank 1 Remix)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
SwitchBlade
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2011, 16:57

Mashup = Mat Zo - Near the End + Velvetine - Safe [wherever You Are] (Rank 1 Remix)

Post autor: SwitchBlade »

Witam serdecznie Forumowiczów!
Piszę do Was z prośbą w sumie =), która bardziej się tyczy słuchaczy Trance, AVB i ogólnie. Chodzi mi o mashup jak w tytule, którego nigdzie nie mogę znaleść. Jeżeli Ktoś posiada:

A State of Trance Yearmix 2010 Mixed by Armin Van Buuren (CD1)
Niech z łaski swojej przewinie na: 13:10 (do14:10), minuta to za mało żeby się nacieszyć takim remixem :(. Ktoś byłby w stanie jakby poszerzyć ten mashup ? to w zasadzie tylko śpiew z Velvetine i melodia z Mat Zo, gdybym umiał, to z przyjemnością bym wykonał taki projekt.
Nie szukajcie po necie - Nigdzie nie mogłem znaleść tego mashup`a (nawet na ruskich stronach :D )

Pozdrawiam - Bartosz :)

Tags:
Awatar użytkownika
dziodek
Ekspert
Posty: 4711
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:38

Re: Mashup = Mat Zo - Near the End + Velvetine - Safe [wherever You Are] (Rank 1 Remix)

Post autor: dziodek »

Barti teoretycznie ten temat powinien lecieć do kosza.... bo reg . działu SZUKAM jest jaki jest ale może Ci ktoś pomoże namierzyć ten kawałek
SwitchBlade
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2011, 16:57

Re: Mashup = Mat Zo - Near the End + Velvetine - Safe [wherever You Are] (Rank 1 Remix)

Post autor: SwitchBlade »

Spoko :) przepraszam, nie wiedziałem za bardzo gdzie wstawić temacik

Edit:
Żebyście nie szukali po dysku :) zapodaje link:

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=X_nMytjQ__4&feature=related
3:10
ODPOWIEDZ