[19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
dj Salcido
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 05 sty 2009, 15:36

[19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Post autor: dj Salcido »

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/salcido/salcido-the-freedom-of-nature

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=j27C0roEggQ

Tags:
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Post autor: Cj Ex3 »

Nuta przejdzie, byłaby całkiem odprężająca gdyby nie perkusja - można by drumy wcisnąć lepiej w tło przyciszając, dodając reverb i w najgorszym przypadku chorus lub low-freq filter. Inne dźwięki ok. Natomiast jest jeden szkopuł:

Bass jest paskudny i fałszuje. Powiem więcej. Jest tak zje*any że o ku*wa i ch*j. Kompletnie nie pasuje do tonacji i reszty dźwięków. Ten efekt wejścia basu od 0.45 jest tak potworny, że puściłem go trzy razy pod rząd aby się upewnić, czy to okropieństwo to nie moja wyobraźnia. No i jakby się rozjezdżał (podobnie jak perkusja) ale to zależy od gustu już raczej.

Podsumowanie:

Nuta - bardzo dobrze.
Perkusja - trochę przyciszyć.
Bas i bassline - WYMIEŃ TO NATYCHMIAST!

Tyle ode mnie ;)
cinekkk1
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, 23:00

Re: [19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Post autor: cinekkk1 »

0:49 mogłeś wymyślic cos innego z tym wejściem bassu, bo wchodzi on znikąd. Perkusja w miarę ok, tylko nieco za głosno. W motywie glownym bass, brzmi jakby nie byl czescia tego utworu, a byl wyjety z jakiego innego, nie pasuje tonacją do pozostalych melodii. Za to oporcz tego pozostale elementy, tworzace melodia, są ok i klimatyczne.
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Post autor: lsudny »

JEST DUPA JEST OKEJKA ; D

a żeby nie było offtopu - zgadzam się w 100% z sidżejem
dj Salcido
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 05 sty 2009, 15:36

Re: [19.03.12] Salcido - The freedom of nature

Post autor: dj Salcido »

wiem że bass fałszuje w3dupy ale po prostu nie potrafiłem zrobić innego oczywiście próbowałem ale inne też mi nie pasowały . 1-szy raz robiłem tego rodzaju utwór. Zrobię może kiedyś taką lekką klubowa wersje tego kawałka
ODPOWIEDZ