[19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

[19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: DjOhma »

BunHeaD
Set Be Free (Original Edit)

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/bunhead-1/set-be-free-original-edit

Tags:
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: R3haB »

3 minuty po wrzuceniu , jeee :D

Fajnie zacząłeś , taki hałsowy motyw set mi fri xD 0:50 mnie położyło, naprawdę tam super dobrałeś dźwięki.
Nic dodać nic ująć :) Czekam na Extended Mix :P

9/10 :D
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: Piotr 345 »

Kawał dobrej roboty, co można więcej powiedzieć ;) .... chyba tylko dzięki za nutkę.
Awatar użytkownika
Outsider
Weteran
Posty: 663
Rejestracja: 24 paź 2008, 18:53

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: Outsider »

Kalwi i Remi stosują chyba w swoich teledyskach zabiegi które powodują, że jak słysze podobny klimat to widze plaże, jachty, dupy i ludzi którzy się świetnie słodko bawią. Przeżarło mi się to, kawałek zrobiony dobrze, taka ciepła klucha. O, jeszcze Cichopek powinna tam być i wrzucać uśmiech z motórówki co klilka klatek! Podobnie jak Charis, rokujesz na przyszłość, będziesz słyszany.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Patryk ale to nie jest twoj utwor wybacz a prody auto wytlumacz mi Remol to zrozumiem ale nie wlasne bo bawilem sie przy tej muzyce jakies 10 lat temu moze i 5 lat bo nie pamietam dokladnie ale to nie twoje jedynie remix to tak moge sie mylic ale nuie w zyciu slyszalem to dokladnie w 2007 roku w Music Parku u mnie oczywiscie nie identyko ale tonacja i staby to samo
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: DjOhma »


hm.. jedynie co mogę napisać to LOL ;) jak znajdziesz tą nutkę to podeslij mi tytuł to zwrócę honor.. nie wiem co bierzesz ale w demku pisałeś co innego więc zastanów się o co Ci chodzi ;) tak na marginesie to śledzę Twoje wypowiedzi na 4um i to nie pierwszy raz piszesz bez sensu ;)
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

oK Patryk ale zapewne sie myle ale naprawde bardzo podobne nie znam tytulu tego kawalku bo wogole nie sledze sceny muzycznej nie mam pojecia co jest na topie a co nie ale uwierz mi bardzo ale to bardzo podobne
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: DjOhma »


jakbyś napisał w pierwszym komentarzu, że "utwór bardzo podobny" to bym nawet Ci nie odpisywał, bo jest masa utworów podobnych do siebie.. ale pierwsze Twoje słowa " Patryk ale to nie jest twoj utwor " ... no sorry.. ;) jak już oskarżasz mnie o coś to trzeba mieć uzasadnienie . Ja tam osobiście żadnego utworu podobnego nie znam ale może i masz rację. teraz to ciężko coś zrobić w takim klimacie by się różniło od czegoś o 180 stopni.. . Dzięki za opinie, fajnie, że sobie wyjaśniliśmy o co kaman. Pozdro.
Awatar użytkownika
Taube
Weteran
Posty: 884
Rejestracja: 24 lut 2009, 23:39

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: Taube »

no ziomek dobra robota i fajny letni numer :) piano znane ale dobre jesli dobrane z odpowiednimi brzmieniami . jedynie mi sie nie podoba to ze trzeba czekac dlugo na to fajne brzmienie z glownego motywu ale to nie jest wielki problem . good production :) a pobiore sobie
marcinekna102
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2009, 15:22

Re: [19.07.13] BunHeaD - Set Be Free (Original Edit) [House/Dance]

Post autor: marcinekna102 »

Fajny klimat :) dobry wakacyjny traczek :)
ODPOWIEDZ