[20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
djyaro6
Weteran
Posty: 602
Rejestracja: 18 paź 2006, 11:53

[20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: djyaro6 »

20 listopada 2008 roku, godz. 09:22 wortal xxxxxx.xx

Wet Fingers - Put Ur Hands Up
Chcemy Wam zaprezentować najnowszą produkcję duetu Wet Fingers - Put Ur Hands Up, którą przygotowujemy wraz z jamajskim wokalistą mieszkajacym w Los Angeles.- Nicco Maniatty.
Z Artystą mieliśmy okazję zapoznać się i nawiązać współpracę na tegorocznych targach muzycznych ADE w Amsterdamie.
Remiksy przygotowuje dla nas grupa producencka Riffs & Rays (Kontor, Ultra, NEWS, Ministry Of Sound), odpowiedzialna m.in. WORK 2008 - Masters At Work. Zasłyneli z remixsu dla takich artystów jak: Kelly Rowland czy Sophie Eblis Bextors.

Będzie to pierwszy singiel promomujący Wet Fingers na zachodzie.
Obecnie prowadzone są rozmowy z czołowymi zachodnimi wytwórniami. Dodatkowo premiera singla zbiegnie się z występami Wet Fingers w Chicago, tam też będzie można usłyszeć premierowe wykonanie w jednym z najlepszych klubów w Chicago SPY BAR, gdzie zagrali tacy Artyści jak James Zabiela, Deep Disch czy Chus & Ceballos.

Mamy nadzije że soboty singiel będzie gościł na antenach Waszych stacji radiowych.
Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że podczas ostatnich urodzin klubu Lemoniada Olav Basoski usłyszał nowy singiel, WET FINGERS,który w swoim secie zagral Mafia Mike i zgodził się na zrobienie rmx'u , co jest dla nas wielkim zaszczytem.

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/522616135.html
więcej remixów na: xxxxxxxxx.pl

Zaiksowałem adresy stron - Chomik

Tags:
Awatar użytkownika
Chris da Lucca
Specjalista
Posty: 1587
Rejestracja: 03 lis 2007, 03:09

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: Chris da Lucca »

Wildze ze niedługo zasypią nasz rynek utworki typu "Rise Up"... No ale co zrobic - to jest tylko polska ;)
A motyw z podprogową reklamą tego utworu, poprzez wstawki w programie "Kuba Wojewódzki" też niezły pomysł, tylko czy na dłuższą metę?? Mi ten vocal już się przez to znudził...
Dla mnie utworek zasadniczo słaby, znam kilka o wiele ciekawszych podobnego typu, które wyszły o wiele wcześniej...
Średnio 7 / 10 :p
Awatar użytkownika
gregoor83
Klubowicz
Posty: 491
Rejestracja: 17 paź 2007, 21:35

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: gregoor83 »

bardzo fajna piosenka, szybko wpada w ucho :) thx
gregor84
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 31 lip 2007, 14:32

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: gregor84 »

fajny kawałek dzieki :)
dawraw14

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: dawraw14 »

Oooo bardzo ,ale to bardzo mi podeszło mam nadzieje że Wet Fingers wyda jeszcze parę takich fajnych produkcji i bardzo dobrze że chcą sie wypromować za granicą , może coś dobrego z tego wyniknie , w każdym bądź razie bardzo dziękuje za świetną wstawkę
Awatar użytkownika
Stanley
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:03

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: Stanley »

Ode mnie rowniez slowa uznania za wstawke mokrych palcow
zytoo

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: zytoo »

szał 10/10 ; D
Awatar użytkownika
rocka83
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 27 lip 2008, 19:11

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: rocka83 »

Świetna nutka:-)
Życzę powodzenia:-)
peetervee

Re: [20.11.08] Wet Fingers - Put Ur Hand Up

Post autor: peetervee »

nutka kozak tylko szkoda ze nie exd albo club :)
ODPOWIEDZ