ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Moudy

ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: Moudy »

Ogólnie dłuższe, więcej patentów zmieniona barwa leadu, poprawiony master (choć nie jest jeszcze idealny).
Do poprawki - Mix leadu, troche master a także podrasowanie leadu.

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/77168083/file.html
a poniżej nowy projekt który powstanie po obecnym

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/69962159/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
DjJony
Klubowicz
Posty: 440
Rejestracja: 22 lip 2008, 18:22

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: DjJony »

Siemka no to jak to moje zdanie no pocotek taky pusty jest za bardzo velmy nie podazony bo jest taky chaoticny i to ani v tomto stile nieje dobze a dalej vox nie kra 100% v tempie i miestami niepasuje i mne osobne nepasuje tam kusok z voxu Shaun Bakera z nuty Power
no i bass ma dobru farbu dobre gra kick klasicny dobry i ked nie najlepsi jest ale to nie vielka chyba i dalej zaciatok upra prekombinuj a uprav mix bo strasne to viazne i zlieva se dokopi to tilko odemne pocekam na dalsiu tvoju produkciu s pozdravom Dj Jony Slovakia
Moudy

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: Moudy »

DjJony pisze:Siemka no to jak to moje zdanie no pocotek taky pusty jest za bardzo velmy nie podazony bo jest taky chaoticny i to ani v tomto stile nieje dobze a dalej vox nie kra 100% v tempie i miestami niepasuje i mne osobne nepasuje tam kusok z voxu Shaun Bakera z nuty Power
no i bass ma dobru farbu dobre gra kick klasicny dobry i ked nie najlepsi jest ale to nie vielka chyba i dalej zaciatok upra prekombinuj a uprav mix bo strasne to viazne i zlieva se dokopi to tilko odemne pocekam na dalsiu tvoju produkciu s pozdravom Dj Jony Slovakia
Dzięki za ocene Jony. Już tłumacze początek, jest pusty bo się rozkręca powoli, to nei hands up ze musi byc łop hop siu od razu. Dalej cut vox z power, gra równo ułożyłem równo z linią bassu, wydaje Ci się ze nie gra równo przez echo.
Z miksem jest musze coś zrobić, a przede wszystkim lead popsułem ale to się naprawi.
Dzięki pozdrawiam

ps: Czy musze podpisywać to jako remiks Shauna Bakera - power?
Co prawda zrobiłem porządny cut-vox i jeszcze zmienie barwę głosu, a nie chce robić remiksu, bo potem będą wytykali że, to nie ma motywu remiksu...
Chyba legalnie będzie jak nie podpisze jako remiks?
Awatar użytkownika
SpecialBeatz
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: 13 cze 2008, 21:42

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: SpecialBeatz »

he ale wejscie :) spoko.fajny pociety nawet wokal.bass spoko. uzlozenie tez,ogolnie to jest dobrze
Moudy

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: Moudy »

SpecialBeatz pisze:he ale wejscie :) spoko.fajny pociety nawet wokal.bass spoko. uzlozenie tez,ogolnie to jest dobrze
Hmm no nie wiem troche mnie wywyższasz, vox momentami hmm może rzeczywiście nie w tempo, no ale to celowy efekt - zastanowię się co z tym zrobić, chyba dobrze jest? Ogólnie tylko master leadu spier****
Może już jutro będzie full.
Dzięki za kom pzdr
Awatar użytkownika
cajger
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 01 gru 2006, 12:29

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: cajger »

ElectroMoudy możesz mi powiedzieć na czym ty krecisz te electro dzwieki :D :D :D ??
Moudy

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: Moudy »

cajger pisze:ElectroMoudy możesz mi powiedzieć na czym ty krecisz te electro dzwieki :D :D :D ??
v-station + flangusa czesto uzywam
Awatar użytkownika
SleepyHead
Weteran
Posty: 539
Rejestracja: 15 kwie 2008, 23:06

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: SleepyHead »

no nareszcie zaczelo to brzmiec jakos ale nadal rytmicznie to jest klapa
przeciez zamiast na muzyce skupiasz sie na efektach i rytmice, wiec popracuj nad tym, poeksperymentuj
pomysl masz niezly ale wykonanie nadal slabe a te dziweki za bardzo skrzypia, powinienes tam czyms zaskoczyc bo po 2 loopach odkryles caly utwor ;p
Moudy

Re: ElectroMoudy - bez nazwy (rycie bani) Przed premierowa wersja

Post autor: Moudy »

Myd3LkoFa pisze:no nareszcie zaczelo to brzmiec jakos ale nadal rytmicznie to jest klapa
przeciez zamiast na muzyce skupiasz sie na efektach i rytmice, wiec popracuj nad tym, poeksperymentuj
pomysl masz niezly ale wykonanie nadal slabe a te dziweki za bardzo skrzypia, powinienes tam czyms zaskoczyc bo po 2 loopach odkryles caly utwor ;p
Tak mi też się to za tak super nie podoba. Jeszcze nad tym pracuje ;)
dzieki za kom
ODPOWIEDZ