:: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
sensejstg

:: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: sensejstg »

Tym razem chce z wami się podzielić produkcjami z vocalem. Te cudeńka, które wrzuciłem są mi bardzo bliskie, bardzo je sobie cenie ! :D

dt8 project feat. andrea britton - winter (gabriel & dresden remix)
Zajeb*sta nuta, ponadczasowa, zawsze świeża i nigdy mi się nie nudzi :)

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/14588491/file.html
robert nickson feat. elsa hill-close your eyes (original mix)
Przy każdym odsłuchu tej nutki ciarki mam gwarantowane, świetnie zgrany podkład muzyczny z wokalem :)

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/71792655/file.html
noel sanger feat. dauby - my prayer (probspot mix)
Noel Sanger niekiedy przechodzi sam siebie w swoich produkcjach ale to jak zremiksowal Prosbot ten numer to odrzuca oryginal w cień. Wokal przecudny i ten klimat :love:

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/93093330/file.html
reflekt - need to feel loved (adam k and soha vocal mix)
Przyznam się bez bicia, że ten kawałek usłyszałem dopiero wczoraj u kumpla w samochodzie w drodze do pracy ale zaraz wpadł mi w ucho i teraz króluje na odsłuchach w domu :D Świetna produkcja i te wstawki symfoniczne... :)

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/36366574/file.html
Wiem, że niektóre nutki nie są nowe ale są ponadczasowe, są klasyką gatunku i można je przypominać w nieskończoność ! :D

^D^

Tags:
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: Zegar »

A wiec :)
2 pierwsze nutki znam . Pierwsza - piekny Remol Od Josha i Dave'a. Cudowny Vocal.
Druga - Leży na dysku, ale nie przepadam. Vocal nie podchodzi wcale.
Trzeci kawałek - mniam. Spokojny piekny Vocal, i elegancka lekka melodia.

No a 4 kawałek :) Znam , mam :) Przecudowny ProggHouse :)
Awatar użytkownika
CYPEL
Weteran
Posty: 789
Rejestracja: 07 sty 2009, 15:44

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: CYPEL »

znane i kochane...chyba każdy ma wspomnienia miłe :)
Awatar użytkownika
Nixe
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 14 mar 2009, 12:25

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: Nixe »

1. Suuuuper ;)
2. suu (Aaaa!Zabije reklame office 2007) a wiec super ale troche gorsze od pierwszej
3. Fajne spokoje ;)
4. ...... Tutaj super nie wystarczy ;)
Thx jak zawsze super wrzutki :)
Awatar użytkownika
pomaranczowy
Weteran
Posty: 976
Rejestracja: 08 lut 2009, 01:42

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: pomaranczowy »

Pierwsza nutka świetna, remix od G&B mistrzostwo,
Numer Roberta znam i często leci w moich słuchawkach
Trzecia jakoś niespecjalnie mi przypasowała
A co do czwartej, to remix Adam K & Soha bije originał Reflekt na głowę
Awatar użytkownika
hofcik1
Klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2008, 21:37

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: hofcik1 »

Nutki może i nie za świeże...ale każdy powinien je mieć w kolekcji :D Dzięki za przypomnienie!!
rosiurosiu
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:19

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: rosiurosiu »

Taka muzyka mi odpowiada. Vocal trochę nie w moim stylu, tj. zbyt lajtowy, jednak świetnie się komponuje z klimatem muzycznym.
Bardziej mi się podobają kawałki 1 i 3, 2 i 4 nieco mniej ale też nie są złe.
dt8 project feat. andrea britton - winter (gabriel & dresden remix) to najlepszy kawałek, tworzy specyficzną zimowa atmosferę i z tego powodu raczej nie nadaje się na przebój wakacji. :D
Awatar użytkownika
ulcia_191
Specjalista
Posty: 1102
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:39

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: ulcia_191 »

Wszystkie są suuuuper ;)
dziękować :)
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: Under B (Bartii) »

Wow, niezły up ;) POLECAM !
Latarniku
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 14 wrz 2008, 12:38

Re: :: dt8 project ft. andrea britton - winter (gabriel & dresden rmx)+3 >>VOCAL DREAM!<<

Post autor: Latarniku »

Dzieki za upa :)
ODPOWIEDZ