Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
N3xT
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2010, 22:30

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: N3xT »

Szczerze ? Po jego występie w mam talent większa część polski nagle jest zapalonymi fajami reggae .. ale fakt przyznać trzeba że koleś ma głos niezły.
Awatar użytkownika
HAKiER
Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: 29 lis 2010, 23:48

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: HAKiER »

Koleś skończył wyższą szkołę muzyczną (na saksofonie bodajże xD ), więc coś się musi znać na muzyce :D Ale to tak nawiasem..

Dobry jest :P ale niedługo podjarka nim minie i wszyscy dotychczasowi podrabiani fani reggae o nim zapomną :p
Kyd
Klubowicz
Posty: 401
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Kyd »

Zły Mikołaj pisze:Wg. mnie to jest na siłę promowanie danego artysty.. Dla mnie Kamil Bednarek (z całym szacunkiem) jest takim samym wykonawcą jak każdy inny.. I moim zdaniem są lepsi od niego : np. TaLLib,który też jest mało znany,nie mówiąc już o artystach znanych takich jak : Grubson,Bas Tajpan,Grizzlee itd ;) Więc nie ma co się jarać ;)
Po pierwsze koleś sam sie wypromował, a nie promowali go na siłe. Gdyby tak było to by wygrał tamten program. Po drugie żaden z wymienionych przez Ciebie artystów nie ma od jego lepszego głosu, przynajmniej dla mnie. Może teksty i piosenki mają lepsze ale wokal napewno nie. To dopiero jego pierwszy album, a tamci są już dłużej na rynku. Nie znam żadnego polskiego wykonawcy, który ma taki magnetyczny głos. To na tyle.
Awatar użytkownika
Sweete
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:51

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Sweete »

Jak coś to Star Guard Muffin ;)
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Wir00z »

Kyd pisze:Po pierwsze koleś sam sie wypromował, a nie promowali go na siłe. Gdyby tak było to by wygrał tamten program. Po drugie żaden z wymienionych przez Ciebie artystów nie ma od jego lepszego głosu, przynajmniej dla mnie. Może teksty i piosenki mają lepsze ale wokal napewno nie. To dopiero jego pierwszy album, a tamci są już dłużej na rynku. Nie znam żadnego polskiego wykonawcy, który ma taki magnetyczny głos. To na tyle.
I gdyby nie Bednarek nie słuchałbyś reagge ;) taka jest prawda,jak ktoś wyżej napisał,gdy pojawił się on,nagle wszyscy zaczeli interesować się tym gatunkiem ;) Do dziś większość z Was nie wie kto to był Bob Marley ;)
Awatar użytkownika
stokrotka116
Użytkownik
Posty: 193
Rejestracja: 04 lip 2010, 16:57

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: stokrotka116 »

Reagge juz spory szmat czasu jest gdzies gleboko w mym serduszku ...tak...tylko kto by pomyslal, ze wystarczy taki jeden Bednarek i nagle cała Polska kocha reagge... makabra :)
Yasman

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Yasman »

a kto to ten Bednarek ze sie tak wiekszosc nad nim spuszcza?
Awatar użytkownika
Jola
Weteran
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2009, 09:04

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Jola »

Haha..
Jakie zainteresowanie jego osobą ;)
To młody artysta,który skończy tak jak Doda czy Mandaryna.
Fakt. Potrafi magią swojego głosu porwać,ale nie zgodzę się,że to drugi 'Bob Marley'.
Bądźmy realistami.
P.s obejrzyjcie odcinek Kuby w którym to właśnie był Bednarek z Górniakowa.
Dzieciakowi odbija powoli woda sodowa,ponieważ swoją sympatią obdarzył go Kuba Wojewódzki,który jest znany z 'tłamszenia osobowości'. Został wybrańcem,bynajmniej tak się zachowuje. Żałosne ;)
A jeśli ktoś czuje się jego fanem - klub Grawitacja,17.12.2010. Olsztyn. Kamil Bednarek i jego 'świąteczna szopka'
Ewelina
Weteran
Posty: 979
Rejestracja: 18 sie 2007, 11:47

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Ewelina »

hmm no mnie niestety nie urzekł ;)
Kyd
Klubowicz
Posty: 401
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Kyd »

Zły Mikołaj pisze:I gdyby nie Bednarek nie słuchałbyś reagge ;) taka jest prawda,jak ktoś wyżej napisał,gdy pojawił się on,nagle wszyscy zaczeli interesować się tym gatunkiem ;) Do dziś większość z Was nie wie kto to był Bob Marley ;)
Napewno masz rację. Przeważnie tak jest, że po sukcesie medialnym jest wielki zachwyt i zainteresowanie, z biegiem czasu to mija. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie nieco inaczej. To bardzo dobrze, że więcej ludzi otwiera się na coś innego niż komercyjny pop. To chyba nie jest jakaś muzyka dla "elit", że nie można tego słuchać. Odnoszę wrażenie, że nie jesteś zadowolony faktem, iż więcej osób zaczeło słuchać tej muzyki, no trudno. Mogę to porównać do sportów. Gdyby nie Robert Kubica to pewnie 80% Polaków nigdy nie oglądałoby tych zawodów tak jak wcześniej. Podobnie jest z Adamem Małyszem i skokami. Co do słuchania reagge - nic w tej kwestii się nie zmieniło, przynajmniej u mnie. Słucham wszystkiego po trochu w tym i reagge tak jak wcześniej. A kim był Bob Marley to chyba każdy wie, co nie znaczy, że muszę znać jego całą dyskografię bo poprostu nie interesuje mnie ona. :|
tomek702
Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:00

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: tomek702 »

moze i macie racje, ze gdyby nie on to reagge w polsce miało by mniejsze zainteresowanie, ale w końcu o to chodzi, zeby zapoznac ludzi z gatunkiem..

co do nuty - wyjebis.... zarówno covery jak i cała płyta mi sie podoba, mam juz od kilku dni z innego źródła, wiec nie pobieram, ale gorąco polecam :)

co do samego wykonawcy: głos cudowny, 90% czołowych swiatowych wykonawców moze Bednarkowi go zazdroscic (przypomniam, ze czesc daje plame na koncertach bo głosy mają zupełnie inne niz na płytach)
Królowa Lodu pisze:Haha..
Jakie zainteresowanie jego osobą ;)
To młody artysta,który skończy tak jak Doda czy Mandaryna.
Fakt. Potrafi magią swojego głosu porwać,ale nie zgodzę się,że to drugi 'Bob Marley'.
Bądźmy realistami.
P.s obejrzyjcie odcinek Kuby w którym to właśnie był Bednarek z Górniakowa.
Dzieciakowi odbija powoli woda sodowa,ponieważ swoją sympatią obdarzył go Kuba Wojewódzki,który jest znany z 'tłamszenia osobowości'. Został wybrańcem,bynajmniej tak się zachowuje. Żałosne ;)
A jeśli ktoś czuje się jego fanem - klub Grawitacja,17.12.2010. Olsztyn. Kamil Bednarek i jego 'świąteczna szopka'
masz racje - to nie jest drugi Bob Marley, to jest pierwszy Kamil Bednarek :)
Awatar użytkownika
konrad126
Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 06 kwie 2008, 18:46

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: konrad126 »

Powiem wam, że ten koleś ma świetny głos ;) Wczoraj byłem na jego koncercie i na żywo posłuchałem i jestem mile zaskoczony ale już pod koniec nie ten głos ;)
Awatar użytkownika
BUHU
Specjalista
Posty: 1285
Rejestracja: 19 sie 2007, 14:12

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: BUHU »

A ja aż się włączę do tej dyskusji bo ostatnimi czasy nie udzielałem się w tym dziale ale to nie znaczy, że przestałem słuchać reggae. Po prostu był jakiś czas temu zastój w dziale i pomijałem go. Wracając do tematu szczególnie do wymiany zdań Kyda i Złego Mikołaja. Zły Mikołaj oczywiście ma świętą racje z tego powodu, że ten Bednarek wcale nie jest taki świetny tylko wszyscy są nim podjarani bo w debilnym programie zaistniał. I Kyd zrobił z siebie idiotę lekkiego z tego powodu że wywyższył go nad Grubsona i elitę polskiej sceny reggae co jest śmieszne i żałosne. Może i dobrze było jak Reggae nie było takie popularne ponieważ teraz wbiją się w ten gatunek pseudo gwiazdki i muzyka zacznie schodzić na psy tak jak to się dzieje z innymi gatunkami, które pod swoje ogromne skrzydła wzięła pier****** KOMERCJA!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ