Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Wir00z »

BUHU pisze:A ja aż się włączę do tej dyskusji bo ostatnimi czasy nie udzielałem się w tym dziale ale to nie znaczy, że przestałem słuchać reggae. Po prostu był jakiś czas temu zastój w dziale i pomijałem go. Wracając do tematu szczególnie do wymiany zdań Kyda i Złego Mikołaja. Zły Mikołaj oczywiście ma świętą racje z tego powodu, że ten Bednarek wcale nie jest taki świetny tylko wszyscy są nim podjarani bo w debilnym programie zaistniał. I Kyd zrobił z siebie idiotę lekkiego z tego powodu że wywyższył go nad Grubsona i elitę polskiej sceny reggae co jest śmieszne i żałosne. Może i dobrze było jak Reggae nie było takie popularne ponieważ teraz wbiją się w ten gatunek pseudo gwiazdki i muzyka zacznie schodzić na psy tak jak to się dzieje z innymi gatunkami, które pod swoje ogromne skrzydła wzięła pier****** KOMERCJA!!!!!!!!!!
amen.
Kyd
Klubowicz
Posty: 401
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: Kyd »

BUHU pisze:A ja aż się włączę do tej dyskusji bo ostatnimi czasy nie udzielałem się w tym dziale ale to nie znaczy, że przestałem słuchać reggae. Po prostu był jakiś czas temu zastój w dziale i pomijałem go. Wracając do tematu szczególnie do wymiany zdań Kyda i Złego Mikołaja. Zły Mikołaj oczywiście ma świętą racje z tego powodu, że ten Bednarek wcale nie jest taki świetny tylko wszyscy są nim podjarani bo w debilnym programie zaistniał. I Kyd zrobił z siebie idiotę lekkiego z tego powodu że wywyższył go nad Grubsona i elitę polskiej sceny reggae co jest śmieszne i żałosne. Może i dobrze było jak Reggae nie było takie popularne ponieważ teraz wbiją się w ten gatunek pseudo gwiazdki i muzyka zacznie schodzić na psy tak jak to się dzieje z innymi gatunkami, które pod swoje ogromne skrzydła wzięła pier****** KOMERCJA!!!!!!!!!!
Nie chcę robić offtopa ale muszę się odnieść do tego co napisałeś. Dzięki temu programowi zaistniał jak większość polskich i zagranicznych wykonawców. Nie mam na myśli tylko Mam Talent ale wszystkie programy medialne. Nie widzę kompletnie w tym nic złego. Czy to debilny program to zależy od gustu, zaistniał bo umie śpiewać. Nie wywyższyłem go nad "elitę polskiej sceny reggae" tylko napisałem, że chłopak ma lepszy głos od tych wszystkich Grubsonów, Jamali itd. Trudno się z tym nie zgodzić chyba, że nie ma się kompletnie słuchu muzycznego. Co z tym zrobi to już jego sprawa. Jest masa artystów, którzy mają wspaniałe głosy, a jakoś szerzej nie zaistnieli bo nie mogą ułożyć dobrego kawałka. Idzie to również w drugą stronę - jest masa, która nie ma głosu tylko przeróbki komputerowe + dobra piosenka i jest na topie. Komercja jest wszędzie tam gdzie jest popyt, nic z tym nie zrobisz.
Awatar użytkownika
BUHU
Specjalista
Posty: 1285
Rejestracja: 19 sie 2007, 14:12

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: BUHU »

Bo to nie są gwiazdy tylko marginesy. Takie jest moje zdanie i nie wszystkich medialnie wypromowano, duża część musiała się nieźle natrudzić by dojść do tego co mają...
Awatar użytkownika
m.p.96
Weteran
Posty: 721
Rejestracja: 04 paź 2010, 16:46

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: m.p.96 »

:) :)
Awatar użytkownika
zabcia14042
Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: 01 lis 2010, 11:11

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: zabcia14042 »

Thx zabieram :)
arko230
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2009, 19:43

Re: Kamil Bednarek - Tears in heaven [Reggae]

Post autor: arko230 »

:banan: Zafajniste !!!!! :ok: :ok:
ODPOWIEDZ