Tede - N2E (Peja Diss)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
pol102
Weteran
Posty: 718
Rejestracja: 22 sie 2008, 23:39

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: pol102 »

Termnatorr pisze:Dissy pedzika to poziom wiejskiej potańcówki, czekam aż Peja go rozp*******
Panuj nad słowami chłopczyku. Obrażanie kogokolwiek, a obrażasz mnie i wiele innych osób, które słuchają twórczości Jacka jest tak lamerskie jak lanie na przystanku MPK. Jesteś hardcorem? - fake. Brakuje ci nawet odwagi, kozaczysz jak sprzątaczka z akademika, a boisz się napisać przekleństwo? Wyłącz muzikum i odpal sobie NK, wszystkim się zrobi lepiej. Pozdro.

Peja w swoich disach tylko i wyłącznie korzysta z inwektyw, bo tak jest łatwiej kogoś pojechać. Tede to inna bajka - tu się liczy styl i poziom.

Tags:
sensejstg

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: sensejstg »

Jak tego słuchałem, to aż się smiałem... z Tedego. Ten koleś to jest muzyczna porażka.
Dissy pedzika to poziom wiejskiej potańcówki, czekam aż Peja go rozp*******
Co by Tede nie robił, jak bardzo ludzie by nie wieszali psów na niego to jedno jest pewne Tede jest jednym z pionierów polskiego hh (chociażby Trzycha Warszawski Deszcz - świetnie grali, albo solowa płyta Tedego - S.P.O.R.T. i pamiętny Drin za drinem :D , no i klasyczny kawałek "Ja mam to co ty" gdzie Trzycha nawijała wraz z WYP3 z samplami Czesława Niemena). Dlatego niekiedy śmieszą mnie takie uwagi, że Tede to nie wiadomo co, wszyscy za Peja, a 1/3 kompletnie nie ma o scenie pojęcia. Jest za Peją bo go przed chwilą widzieli w MTV albo kolega go słucha, he to co ja mam być gorszy? Jeśli się kogoś neguje to warto podać jakieś konkretne argumenty.

Nie żebym nie lubił Peji bo go bardzo szanuje za wkład w polską scenę hh, już za życia jest klasyką i legendą polskiej sceny hip hopowej. Ale bądźmy szczerzy Tede by go zmiażdżył na wolnym. Kto wie o co chodzi ten przyzna racje. Warto chociażby przesłuchać kawałek Tedego na płycie Dj 600V - V6 - "O tym co tu się dzieje na wolno" i wszystko jasne.

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPvSSvbLmT9Q
Od siebie powiem, że to bezsensowna wojna, całkiem niepotrzebna... Nie ma to jak stara kultura, stara scena. Wszystko pierwsza klasa i szacunek przede wszystkim.
Pozdrawiam.

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPvSSvbLmT9Q
Awatar użytkownika
ValdaS
Ekspert
Posty: 2249
Rejestracja: 13 gru 2006, 00:50

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: ValdaS »

sensejstg pisze:
Co by Tede nie robił, jak bardzo ludzie by nie wieszali psów na niego to jedno jest pewne Tede jest jednym z pionierów polskiego hh (chociażby Trzycha Warszawski Deszcz - świetnie grali, albo solowa płyta Tedego - S.P.O.R.T. i pamiętny Drin za drinem :D , no i klasyczny kawałek "Ja mam to co ty" gdzie Trzycha nawijała wraz z WYP3 z samplami Czesława Niemena). Dlatego niekiedy śmieszą mnie takie uwagi, że Tede to nie wiadomo co, wszyscy za Peja, a 1/3 kompletnie nie ma o scenie pojęcia. Jest za Peją bo go przed chwilą widzieli w MTV albo kolega go słucha, he to co ja mam być gorszy? Jeśli się kogoś neguje to warto podać jakieś konkretne argumenty.

Nie żebym nie lubił Peji bo go bardzo szanuje za wkład w polską scenę hh, już za życia jest klasyką i legendą polskiej sceny hip hopowej. Ale bądźmy szczerzy Tede by go zmiażdżył na wolnym. Kto wie o co chodzi ten przyzna racje. Warto chociażby przesłuchać kawałek Tedego na płycie Dj 600V - V6 - "O tym co tu się dzieje na wolno" i wszystko jasne.

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPvSSvbLmT9Q
Od siebie powiem, że to bezsensowna wojna, całkiem niepotrzebna... Nie ma to jak stara kultura, stara scena. Wszystko pierwsza klasa i szacunek przede wszystkim.
Pozdrawiam.

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPvSSvbLmT9Q
wlasnie popieram kolege

lubie obu wiec w beefie nie okaze ktory lepszy zgadzam sie to bez sensu ten beef w koncu dwaj weterani polskiej sceny

owszem tedzik na wolnym peje by zjadl i to w ciagu chwili

fakt obaj prezentuja inny styl ale to mzoe tez dlatego pwostalo ze poznczycy kiedys sie nie lubi z warszawiakami jesli chodzi o rap

w nawiasie mowiac Tedzik mistrz konforntacji to na temat pozdrawiam tych ktorzy wiedza co jest piec
Awatar użytkownika
Skipper9195
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2009, 10:09

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: Skipper9195 »

Nie ulega wątpliwości że Tede naprawdę świetnie rymuje i ma chłop talent do sklejania tekstów, fajny diss. Każdy kto mówi że się sprzedał niech powie mu to prosto w oczy, a nie wypisuje to po forach i nazywa go ch...itd.nie mówie że jest święty ale czy wszyscy raperzy w Polsce to takie cnotki? Rychu swoje 2 grosze do polskiego HH wrzucił i chwała mu za to, szanuje twórczośc i jego i Tadzika, z tym że ten pierwszy ma teraz cięzkie zadanie, zobaczymy jaka będzie odpowiedź ;]
Awatar użytkownika
kkmck
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 28 paź 2008, 22:34

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: kkmck »

Co by Tede nie robił, jak bardzo ludzie by nie wieszali psów na niego to jedno jest pewne Tede jest jednym z pionierów polskiego hh (chociażby Trzycha Warszawski Deszcz - świetnie grali, albo solowa płyta Tedego - S.P.O.R.T. i pamiętny Drin za drinem , no i klasyczny kawałek "Ja mam to co ty" gdzie Trzycha nawijała wraz z WYP3 z samplami Czesława Niemena). Dlatego niekiedy śmieszą mnie takie uwagi, że Tede to nie wiadomo co, wszyscy za Peja, a 1/3 kompletnie nie ma o scenie pojęcia. Jest za Peją bo go przed chwilą widzieli w MTV albo kolega go słucha, he to co ja mam być gorszy? Jeśli się kogoś neguje to warto podać jakieś konkretne argumenty.
Ja go wcale nie uważam za pioniera polskiego hh, nie podoba mi się jego twórczość. Co do Peji, nikt z moich znajomych nie słucha jego utworów (albo słucha "od święta"), a MTV nie oglądam, więc Twoje argumenty nie są trafione. Wystarczy przyjąć do wiadomości, że nie każdy lubi słuchać Tedego. :)
Awatar użytkownika
Dudus
Ekspert
Posty: 3112
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:42

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: Dudus »

Tede jak zwykle na poziomie, dobry diss, nie bede sie klocic kto za kim, dla mnie Tede to dobry raper tak jak i ten diss. polecam
Awatar użytkownika
Walus248
Weteran
Posty: 563
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:50

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: Walus248 »

kkmck pisze:Ja go wcale nie uważam za pioniera polskiego hh, nie podoba mi się jego twórczość. Co do Peji, nikt z moich znajomych nie słucha jego utworów (albo słucha "od święta"), a MTV nie oglądam, więc Twoje argumenty nie są trafione. Wystarczy przyjąć do wiadomości, że nie każdy lubi słuchać Tedego. :)
kolega prawde powiedział na MTV to peja może ze 3 razy był bo to światowy program :P
Awatar użytkownika
Masiu_92
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: 06 kwie 2007, 22:26

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: Masiu_92 »

Zurom juz skakał do Peji :)
janczar87

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: janczar87 »

Żurom to może składac ale klocki lego, i z tym miał by problem hehe
Awatar użytkownika
Soczek
Weteran
Posty: 792
Rejestracja: 12 sie 2009, 22:51

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: Soczek »

jak już widzieliscie Peja już odpowiedział Jackowi zwanemu Tede :) i mam wrażenie, że całkiem mu to wyszło :D także o czym tutaj rozmawiać... pozostaje czekać na kolejną odpowiedź Tede..(o ile taka powstanie) :) Pzdr :D
neoq1991

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: neoq1991 »

Żurom zniknął jak go pocisnął Peja i nie chcę nic mówić ale Peja odpowiedział i zmiażdzył Tedego;P
Awatar użytkownika
ValdaS
Ekspert
Posty: 2249
Rejestracja: 13 gru 2006, 00:50

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: ValdaS »

odpowiedz z storny jacka bedzie na bank poki co i tak jak dla mnie prowadzi Tede ;)
tordens
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2008, 12:37

Re: Tede - N2E (Peja Diss)

Post autor: tordens »

zaraz wstawię odpowiedz Peji, długo nie trzeba było czekać ;p
ODPOWIEDZ