[22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
hussaa

[22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: hussaa »

Kod: Zaznacz cały

http://www8.zippyshare.com/v/59734883/file.html
Polecam ;) Z dedykacją dla Twardego

Tags:
Twardy

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Twardy »

Jak dla mnie to jest słabe i to bardzo. Po zatym to nie jest Techno, ja bym to do Electro zaliczył. Jestem wybredny jeśli chodzi o muzykę xD Ale thx za dobre chęci leci :)
Awatar użytkownika
remo91
Weteran
Posty: 507
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:48

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: remo91 »

pigula niezla benkowe rytmy .. ale czy lepsza od tej co wrzucil Twardy...(?)
pOzdrO ;-)
hussaa

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: hussaa »

Twardy pisze:Jak dla mnie to jest słabe i to bardzo. Po zatym to nie jest Techno, ja bym to do Electro zaliczył. Jestem wybredny jeśli chodzi o muzykę xD
szczerze mowiac nie spodziewalem sie innego komentarza po tym jak ja skomentowalem twoja nute ale skoro podobal ci sie mocny motyw bennego w tamtej nucie to pomyslalem ze to ci sie tez spodoba

P.S ta nuta nie ma nic wspolnego z Electro :)
Twardy

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Twardy »

to teraz wytnij z mojej piosenki ten motyw Bennego, bo tam nic takowego nie ma, a pozatym jeśli się nie myle to moja piosenka jest z roku 2000 bądź 2002 to nie ma co porównywać Bennego do mojej :)
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Wir00z »

hussaa pisze:szczerze mowiac nie spodziewalem sie innego komentarza po tym jak ja skomentowalem twoja nute ale skoro podobal ci sie mocny motyw bennego w tamtej nucie to pomyslalem ze to ci sie tez spodoba

P.S ta nuta nie ma nic wspolnego z Electro :)
Stary,jak ta nuta nie ma nic wspólnego z Electro to z Technem tym bardziej.. radze poczytać o gatunkach i czym się charakteryzują ;)
Twardy

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Twardy »

To może niech moderator pomoże w sporze :) Jaki to jest gatunek muzyczny ta piosenka Benassiego? Bo się jeszcze pobijemy xD
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Wir00z »

Twardy pisze:To może niech moderator pomoże w sporze :) Jaki to jest gatunek muzyczny ta piosenka Benassiego? Bo się jeszcze pobijemy xD
Zdecydowanie Electro.. Poza tym ten kawałek już był na forum z tego co pamiętam.. Jeśli nie znajde go to przeniose do House ;)
Tokcio
Klubowicz
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2008, 15:48

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Tokcio »

dokładnie Twardy :]
hussaa

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: hussaa »

specjalista nie jestem, moze i sie myle, jesli tak to zwracam honor :)
nuta moze i byla ale ja przeszukalem tylko dzial techno, i nie znalazlem nuty
Awatar użytkownika
Jonek9FCB
Specjalista
Posty: 1923
Rejestracja: 09 wrz 2008, 13:36

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Jonek9FCB »

Twardy jak tak sapiesz to może sam zarzuciłbyś jakąś nute??? ;> Pochwal się co dla Ciebie nie jest słabe ;p ;p ;p
Twardy

Re: [22.09.08] - Benassi Bros Feat. Violeta - I Love My Sex 2008 (Pump-Kin Remix)

Post autor: Twardy »

Jonek9FCB pisze:Twardy jak tak sapiesz to może sam zarzuciłbyś jakąś nute??? ;> Pochwal się co dla Ciebie nie jest słabe ;p ;p ;p
Zobacz sobie moje 2 ostatnie uploady. A jak chcesz to specjalnie dla Ciebie wrzuce jakiś Hardcore jak chcesz coś naprawdę mocnego :D
ODPOWIEDZ