G-Basse - Disco (wersja z wokalem)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
gelooo1994

G-Basse - Disco (wersja z wokalem)

Post autor: gelooo1994 »

G-Basse - Disco

Poprawiłem błędy o którch powiedział mi
DJ Pablo$ i dodałem voxa. ^D^
Prosze o ocenke z gory thanx
Link:

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/7798608/file.html
ps.teraz moja xywa to G-Basse a nie jak do tej pory Dj Gelooo jakby ktos niewiedział :)

Tags:
DJ Krzyk

Re: G-Basse - Disco (wersja z wokalem)

Post autor: DJ Krzyk »

Ładnego Avka Sobie strzeliłeś :) Co do ocenki: Ten początek Pitchowanym Bassem Mnie nie zachwycił specjalnie :( Ale każdy Ma Swój gust. Bass tak w ogóle jest z 3xosc wykręcony? Bo umiem wykręcić bardzo podobny :) Reverse Crash ciekawy. Kick na początku dziwnie Filtrowany, aż się bałem, że przez cały utworek będzie tak szedł :D Ale na szczęście tak nie jest, powiem Ci, że przejście w 0:19 (z wokalem "Bass") bardzo Mi się spodobało :) Potem wokal z Cut Vocals Party dość dobrze wpasowuje się w nutkę, podoba Mi się On, choć miejscami da się usłyszeć lekkie fałsze. Co do Mixu i Mastera się nie wypowiem, bo słucham na słuchwkach. Ten Pad/Synth co wchodzi od 0:33 jest Moim zdaniem zbędny, zagłusza dźwięki, i jakoś tutaj nie pasuje. Breakbeat potem dość znany (i na szczęście jeszcze lubiany), Ride trochę za głośno. Główny Lead nie jest zły, dałbym chyba jakiś lepszy, ale póki co ten może być, Clap trochę Mi nie podszedł, Melo całkiem dobrze przemyślane, chociaż urozmaiciłbym je, Snare'y dość dobre, przejścia całkiem Ci wyszły, słychać, że trochę z nimi kombinowałeś :) Powiem Ci, że wokal naprawdę dużo tu dał, przez to utworek stał się Mniej monotonny. O wiele lepsza wersja niż poprzednia. Ogólnie jest całkiem Ok, tylko niektóre dźwięki do poprawki, no i ten początek z Pitchowanym Bassem bym wywalił, i wstawiłbym jakiś inny.. Ale co kto lubi, ćwicz dalej, coraz lepiej Ci to wychodzi :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ