[12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

[12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Violet Rocket »

Ci, którzy znają moją egzystencję na tym forum spoglądając na gatunek utworu tu wrzucanego, później na autora tematu, później na gatunek, znów na autora...bla bla chodzi o to, że to dziwne. Tak, to bardzo dziwne z mojej strony, że wrzucam tutaj Electro ale w czym rzecz:

[TU INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY NIE CZYTALI STEKU BZDUR POWYŻEJ]

To kawałek z Marca 2010 roku...ostatnie podrygi Electro w moim guście (bo kiedyś tylko i wyłącznie słuchałem takich utworów).

Rzecz nie rozchodzi się o technikę (która jak na tamte czasy była na bardzo plebejskim poziomie). Rzecz rozchodzi się o sam gatunek. Moi znajomi katują ten utwór na każdej imprezie. Ziomek do mnie codziennie pisze na FB żebym kontynuował takie projekty, a jak widzicie przecież...mi w sercu zupełnie co innego gra. No i tym samym potrzebuję waszej pomocy, bo jest coś takiego we mnie, że mam ochotę sprawić im radość i może wydać EPkę w Electro (to nie jest żart). Dla mnie wówczas to był kawałek na bekę, a okazało się że ludziom się podoba, nawet te losowo wybrane obrazki zrobione "na chamsko". Nie wiem dokąd zmierza świat ale cóż...

Wybaczcie, że nie mam linku do pełnej wersji, nawet nie mam tego utworu na dysku, a tu jest wycięta praktycznie tylko druga część. Wybaczcie tę niedogodność ale to dla mnie dosyć ważne.

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=-ZcYAL7UPsU

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=-ZcYAL7UPsU

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=-ZcYAL7UPsU

Tags:
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: lsudny »

0:57 GAME OF LIFE!!!!!!!!!!!!111

Wiesz sam że nie przepadam za electro, ale to jest naprawdę dobre. Główny motyw świetny, tylko trochę za nudne. Fajne obrazki. :P
Awatar użytkownika
Blue'Tone
Weteran
Posty: 882
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:17

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Blue'Tone »

Ze Adam i electro? nie dowierzam..
Genialne to jest, technika pozostawia wiele do życzenia, jednakże biorąc pod uwagę, że to utwór z 2010 to brak słów..
Również jestem za tym, żebyś kontynuował takie projekty.. Jakoś widzę Cię w tym.. ;)
Jeśli w jakikolwiek sposób będę mógł Ci pomóc, odezwij się do mnie.
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Tebes »

no i tak moga przed TOba klekac tworcy 90% trakow podpisanych 'elektro' w tym dziale. mi tam pasi, spoko ze przesterowane te dzwieki niektore ten 8bit tez, dobrze bo nie smierdzi perfidna podrobka komercji :D
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: DjOhma »

Stary.. ten motyw jest kozacki.. moze przydaloby sie go rozbudować ale przymykajac oko jest Naprawde dobrze.
tak jak ten typ mowi.. this is fucking ridiculous

Wracaj, bo warto ;)
Awatar użytkownika
kolt122
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2009, 15:21

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: kolt122 »

nutka wyczesana motyw zajebisty i jest to pi@rdolnięcie
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: R3haB »

Adam , marnujesz ty sie w tym ambiencie , robisz genialne electryki ! A po za tym niezły ten filmik jest , dodałem playerek jeszcze ;)

Mi się podoba , tylko mix troszeczkę kuleje , no ale jak dogłębnie przeczytałem twój opis tego kawałka to zrozumiałem :D D

8/10
Kanis
Nowicjusz
Posty: 71
Rejestracja: 19 gru 2011, 18:37

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Kanis »

Mogę tylko powiedzieć: "bomba!" :)
Awatar użytkownika
Ahremov
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 21 wrz 2008, 16:04

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Ahremov »

Zawsze mozesz zarobic na takich brzmieniach a dla wlasnej przyjemnosci plawic sie w miedzyczasie,w swoich psychoambientowych klimatach.Podoba mi sie i nie tylko mi.
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Violet Rocket »

Wszystkim serdecznie dziękuję za komentarze. Prawdę mówiąc obawiałem się, że wciągniecie mnie do Electro i tak pewnie się stanie. Może gdy skończę album to wezmę się za taką właśnie EPkę, gdzie znalazłyby się kawałki tego pokroju? Mnie samego trochę kręci taka perspektywa.

[

Nie wiedziałem, że jest playerek z YT, przepraszam więc ; )

W każdym razie faktycznie dużo osób mi mówi, że downtempo i ambient nie idzie mi tak, jak by mi szło w Electro. To dość ciekawe stwierdzenie i właśnie przechodzę taką rozterkę teraz. Chciałbym zaspokoić gusta zarówno swoje jak i najbliższych : ) Ambient/Downtempo daje mi jednak też coś takiego, co odzwierciedla moje życiowe marzenia/wspomnienia i to mnie ciągnie również : )
Awatar użytkownika
Ahremov
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 21 wrz 2008, 16:04

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Ahremov »

Mi sie zdaje ze powinienes robic to na co w danej chwili masz ochote i tyle.To tak jak z babami :) .Wchodzisz do knajpy,masz ochote na blondyne,bierzesz blondyne.Masz chrapke na brunetke...podkrecasz do brunetki,czy innej rudziaszki.
Oczywiscie nie wszyscy maja dosc talentu by sobie na to pozwolic he he,ale TY z pewnoscia masz i nie lize tu nikomu dupska.
Pzdr
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: Tebes »

dawaj więcej i częściej takie cuś, spal się, nasłuchaj starego Anthorny'ego Rother'a, Autechre albo Aux88 i jedziesz :D
Awatar użytkownika
deepyo
Klubowicz
Posty: 430
Rejestracja: 09 sie 2008, 12:08

Re: [12.01.2012] Frustrated Pegasus Pike - Invasion Of The Fish [Electro]

Post autor: deepyo »

Jestem pod wielkim wrażeniem :) Tego kawałka i twojej wszechstronności :) W takim razie chciałbym usłyszeć jakiś progresywny trance od Ciebie :) pozdro
ODPOWIEDZ