Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Jeżeli masz sampla to podziel się nim z innymi.
Awatar użytkownika
Mr.IKEA
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 09 wrz 2007, 22:40

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: Mr.IKEA »

dami1232 pisze:Cakewalk - Sonar 8.5 Procducer Edition v8.5 peace-out
zamieszczony wyżej to jest patch a nie pełna instalka programu. :) Instalujemy go na wersję 8.0. i mamy wersję 8.5.
U mnie wyskakuje w czasie instalacji tego patcha błąd i przerywa instalacje,ale może być to spowodowane tym że posiadam wersję programu 8.3.1. a nie 8.0. (patch w czasie instalacji nie może odnaleźć jakiegoś pliku)
Bez zainstalowanej pełnej wersji programu(znajduje się również na tej stronie dzięki uprzejmości kolegi puppis) patch nawet nie rozpocznie instalacji.
OK, rozpisze co i jak bo wiecej bedzie pytan niz to wszystko warte :D

Co do tego czy to jest update do wersji 8.5 czy nie jest to to jest tylko kwestia tego co wybierzesz przy odpaleniu setup'u...

Juz na samym poczatku sie pyta czy mamy zainstalowana poprzednia wersje czy nie, jezeli wybierzemy ze "tak", to instalka tylko zrobi update, a jezeli damy na "nie" to program zostanie zainstalowany od podstaw.

Po wybraniu odpowiedniej opcji przechodzimy do instalki.

Nastepnie ukazuje nam sie okno w ktorym trzeba wpisac serial.

PS: dla niewtajemniczonych serial znajduje sie w pliku *nfo, ktory otwieramy za pomoca notatnika.....bo znajac zycie bede mial full skrzynke z zapytaniem "gdzie jest k..wa serial" bo i takie sie zdarzaly...

Po wpisaniu seriala zaczyna sie instalowac....

....i instalacja dalej trwa.....i trwa....

Pod koniec instalacji zaczyna nam sie instalacja "Guitar rig'a 3", nie jest on obowiazkowy wiec mozna z niego zrezygnowac... kwestia gustu....

No i oto w ten sposob zainstalowalismy full wersje sonara 8.5....

...ale to nie wszystko, teraz nalezy wgrac witaminke.... w tym celu rozpakowujemy "regtool.rar" i plik wklejamy do katalogu gdzie znajduje sie exe i odpalamy ten plik ktory wkleilismy..... jezeli wsio dobrze zrobilismy to powinno sie ukazac te okienko....

i w ten spodob mam juz nowego Sonara 8.5 Pro edition zainstalowanego...
Instalacja przebiegla bez bledow i zadnych komplikacji, wiec jezeli cos wam wyskakuje to to nie jest wina instalki tylko poprotsu czegos nie macie w systemie itp itd itp itd..

Kilka slow od prowadzacego......

Dzieki pijawom ktore sa zielone w takich rzeczach jak wgranie cracka, czy spisanie seriala z pliku nfo, albo ze "nie dziala!!" w tym tygodniu skrzynke pocztowa czyscilem z 2x.
Ludzie, ogarnijcie sie troche!! wujek google nie boli!! pokombinujcie sami dlaczego to tak jest a nie inaczej! Nawet pytania typu "czy to jest na PC" potrafia czlowieka z nog zwalic... 99.9% uzytkownikow tutaj ma PC, sam posiadam PC to chyba bylo by cos nie teges gdybym wstawial stuff na MAC'a, takie proste logiczne rozumowanie panowie....

Kilka rad dla poczatkujacych....

1. Dajcie zyc!
2. Jezeli seriala do programu nie ma w pliku txt a jest podany plik nfo to na 99% serial jest podany wlasnie w tym nfo, ktory mozna otworzyc m.in. za pomoca notatnika.
3. Jezeli crack/patch jest spakowany to przed wypakowaniem go wylaczcie antywirusa bo moze wam go zablokowac ze wzgledu na swoj zlosliwy kod ( i nie nie jest to wirus), czasem bywa tez tak ze juz sam plik.rar jest zablokowany, wtedy najlepiej wylaczyc antywira i pobrac go ponownie.
4. Wszystkie moje wstawki sa na PC!
5. patrz pkt.1

Oczywiscie nie jest tak ze teraz juz nie pomoge czy cos podobnego, pomoc zawsze chetnie w czyms pomoge, ale maile typu "czy to jest na pc" lub "dziala to?" czy tez "czemu mi to nie dziala??" itp itd poprostu bede ignorowal panowie.... w takich przypadkach idzie sie do wuja google....

Mysle ze to tyle.... :)

Na sam koniec. Sonar 8.5 wlasnie zainstalowalem i porobilem screenyz tej instalacji.... wszytko dziala jak nalezy.... zero bledow przy instalce i przy odpalaniu Sonara. Jest to full wersja i na PC!

peace ;]

Tags:
dami1232

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: dami1232 »

Muszę przeprosić kolegę puppis,jest tak jak napisał.Coś mam nie tak z systemem i wywala mi błąd przy instalacji programu:"C:\Windows\system32\msvcr71.dll odmowa dostępu" Nawet gdy odinstalowałem moją wersję programu 8.3.1 i gdy ponownie chcę ją zainstalować też wyskakuje błąd. Muszę postawić od nowa system windows i będzie ok.
ps.
Sonar używam od około 3 lat(od wersji 6) i pierwszy raz miałem problemy z instalacją.
dami1232

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: dami1232 »

Postawiłem od nowa system windows i tym razem program już bez żadnych problemów się zainstalował.Przy okazji pobrałem ze strony producenta patch 8.5.2 i go również zainstalowałem.Program jest w pełni sprawny,bez jakichkolwiek niespodzianek.Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie i gorąco polecam wszystkim tym, którzy obrabiają pliki midi i potrzebują tego typu program.
stani
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 14 gru 2009, 08:58

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: stani »

tutaj dodaje do 8.0
Serial Number : CWSP-8.00-834701-052114
Registration Code : 22F2-EED6-6633-4075
Serial Number : CWSP-8.00-834702-364000
Registration Code : 0762-9483-AE26-6D23
Serial Number : CWSP-8.00-834703-019943
Registration Code : A357-C5CE-7E63-1B41
Serial Number : CWSP-8.00-834704-331829
Registration Code : CD12-83AA-6532-65B3
Serial Number : CWSP-8.00-834705-643715
Registration Code : 32F9-3C36-8284-4214
Serial Number : CWSP-8.00-834706-299658
Registration Code : 04E3-27E1-4B97-6F21
Serial Number : CWSP-8.00-834707-611544
Registration Code : 9150-D834-8FFF-6429
Serial Number : CWSP-8.00-834708-267487--ten duecik ch odzi
Registration Code : 0B0E-5C63-ED17-3A21
Serial Number : CWSP-8.00-834709-579373
Registration Code : 0319-55FD-4649-1AE6
nyguss
Weteran
Posty: 598
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:52

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: nyguss »

Jedno pytanko czy Sonar tak jak Pro Tools dziala tylko z dedykowanym interfejsem/kara dzwiekowa czy na Creative SB bedzie dzialal?
Awatar użytkownika
Mr.IKEA
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 09 wrz 2007, 22:40

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: Mr.IKEA »

nyguss pisze:Jedno pytanko czy Sonar tak jak Pro Tools dziala tylko z dedykowanym interfejsem/kara dzwiekowa czy na Creative SB bedzie dzialal?
spokojnie bedzie tez dzialal na SB, nie potrzebny jest dedykowany hardware. ;]
jachu1706

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: jachu1706 »

Witam . Odnawiam posta . Kto posiada do tej wersji regtoola . Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Mr.IKEA
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 09 wrz 2007, 22:40

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: Mr.IKEA »

jachu1706 pisze:Witam . Odnawiam posta . Kto posiada do tej wersji regtoola . Bardzo proszę o pomoc.
link poprawiony

pozdrawiam
monser

Re: Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

Post autor: monser »

Mr.IKEA pisze:Cakewalk - Sonar 8 Producer Edition +Serial

SONAR 8 Producer Edition oferuje najlepsze narzędzia twórcze i jest najmocniejszym ze wszystkich DAW-ów w tej kategorii cenowej.

Nowe możliwości, optymalizacje i usprawnienia obejmują:

-Loop Explorer 2.0-widok udostępnia przeglądanie, odsłuchiwanie klipów lub patternów groove audio i MIDI; metodą chwyć i upuść można szybko umieszczać Lompy i patterny na ścieżkach; klipy i patterny MIDI groove mogą być odsłuchiwane w wybranym wirtualnym instrumencie.
-dedykowana ścieżka dla Instrumentu-pojedyncza ścieżka zoptymalizowana dla mono lub stereo wirtualnych syntezatorów, która upraszcza pracę z wirtualnymi instrumentami. Oczywiście poprzednia metoda współpracy z wirtualnymi instrumentami jest w dalszym ciągu dostępna.
-optymalizacja wydajności-ze szczególnym uwzględnieniem poprawy wydajności przy wysokiej liczbie ścieżek i niskiej latencji, szybszego czasu uruchamiania, możliwości zmiany urządzenia audio bez konieczności restartowania, współpracy z pluginami VST i poprawy wydajności kompensacji wyjścia ASIO.
-optymalizacje interfejsu użytkownika-gładsze wyświetlanie przy zmianie rozmiaru okien, zoptymalizowane mierniki, usprawnienia funkcji zoom oraz scroll.

Ulepszenie edycji obejmuje:

-Clip Selection Groups-Wspiera nagrywanie wielościeżkowe i automatycznie grupuje klipy po każdym cyklu nagrywania - funkcja idealna do komponowania każdego wykonania wielośladowego, szczególnie ujęć perkusji.
-Aim Assist Cursor-Przewodnik wizualny, który pomaga przy precyzyjnych modyfikacjach.
-Split and Mute Tools-teraz można modyfikować wiele klipów równocześnie.
-Free Edit Tool-wykonywanie modyfikacji w oparciu o klip lub czas, bez potrzeby uruchamiania klawisza modyfikującego.

Kod: Zaznacz cały

puppis
Proszę o informację czy SONAR 8 PRODUCER jest kompatybilny z WINDOWS 7 ?
Ewentualnie jeżeli trzeba doinstalować patche (8.5) to skąd je mogę pobrać?
I jak do sonara 8 należy te patche zainstalować?

Proszę o pomoc w tym temacie,bo jestem w tym "zielony'
odpowiedzi w google są dla mnie mało jasne.
ODPOWIEDZ