[13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

[13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: Couse McBeat »

Zapraszam do oceny demka :) liczę na komentarze

Kod: Zaznacz cały

http://www32.zippyshare.com/v/54924848/file.html
Pozdrawiam

Tags:
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: Mike »

Co ten kick tak mocna bije?lub przez ta barwe tak czy inaczej dac go ciszej bo mi uszy zaraz rozsadzi xD
Vox-te wyjki na poczatku troche za glosne sa daj ciszej jakis reverb maly delay i oczywiscie troche podbij na parametric eq 2 dla efektu - jak sie umiesz dobrze z nim obchodzic.
Pad ladne brzmienie ale samo ulozenie moze byc....

Cale demko takie pomieszane nie moge sie odnalezc zabardzo ale nie jest zle 6.5/1;)
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: lsudny »

Werbel do zmiany, stopa wydaje się za mocna. Cykacze wchodzące w 0:30 - ciekawe. Przydałoby im się trochę eksperymentów, jakiś time stretching. Byłoby to fajne. Za długi wstęp. Flet bardzo fajny, nadaje klimatu. Bas tak pierdzi i pierdzi i niezbyt fajnie to brzmi - do zmiany, poza tym wydaje mi się że gra w innej tonacji niż pozostałe instrumenty. Akordy house'owe - fajne. W brejku przydałby się jakiś bardziej minimoogowy lead zamiast tego fletu. Te niby-organy ciekawie brzmią, ale fałszują, tzn. są w zupełnie innej tonacji niż reszta. 3:23 - robi się pusto. 3:52 - bez sensu taka pustka.

To tyle. Ciekawie to wszystko brzmi, ale brakuje urozmaicenia, aranż jest dosyć pomieszany i jest dosyć pusty. Oczekiwałem efektownej ściany dźwięku, a dostałem takie reklamowe pitu pitu :P

5/10
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: Tebes »

no i znowu mlody powiedzial wszystko:d
pierdzenie przeokropne.... no, wiecej nie musze juz mowic,100% zgoda z przedmowca! ;)
Awatar użytkownika
bil maks
Klubowicz
Posty: 345
Rejestracja: 03 kwie 2008, 11:33

Re: [13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: bil maks »

Jak dla mnie bass ładnie brzmi tylko nie dla tej nuty..loopy ładnie graja , kick rzeczywiście za głośno albo za bardzo skompresowany.Lead nie dla mnie jakoś mnie nie ciekawi... resztę chyba już wypowiedziano
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [13.12.10]Couse McBeat - Demo Music [Trance]

Post autor: lsudny »

Ano możliwe że stopa jest taka głośna przez kompresję - ale takich elementów się z reguły nie powinno kompresować, ewentualnie można robić side-chain.
ODPOWIEDZ