[05.03.14]dj dudek-trap base

Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

[05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: radekdudek11 »

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/dj-dudek/dj-dudek-trap-base
COS po dluzszej przerwie

Tags:
destimo
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2012, 17:15

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: destimo »

Nooo nooo muszę przyznać że nieźle nas w tym kawałku rozrywasz efektami. Dla mnie to utwór nastawiony na szaleństwo FX'ami, stawia się tu bardziej na energetykę dźwięku (w tym przypadku zakręcone dźwięki basu, ale perka też ostro daje) niż na melodyczność.
PS. wreszcie jakiś utwór na muzikum który zachciało mi się posłuchać więcej niż raz ;P
Awatar użytkownika
Taube
Weteran
Posty: 884
Rejestracja: 24 lut 2009, 23:39

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: Taube »

poczatek fajny i myslalem ze od 58 sek wejdzie dobra pompa a tu niestety to drum n' basowe wejscie ktore mi sie nie do konca podoba . ja widzial bym ten numer jako pompke i pewnie dwa razy lepiej by brzmial bo brzmienia sa ok
Awatar użytkownika
Deluxe
Klubowicz
Posty: 484
Rejestracja: 25 maja 2010, 18:22

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: Deluxe »

Ładny waveform :) Fajnie to wszystko brzmi, chociaż nie moje klimaty :) Miks się wydaje w porządku. Powodzenia życzę :)
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Ja jakom stary mało znający się (w tej chwili mi padły słuchawki)gość który wielbi melodie bo muzyka to nuty a nuty to melodia choć jestem nie teges na współczesną nutę bo rozkmin goni rozkmin(wychowałem się w czasach Marka Bilińskiego)było mało rodzai nut więc nie ogarniam wsztystkiego choć się staram Radek zawsze lubiłem i lubieć będę ale nie w tym przypadku!.Zbyt ostre dalej u mnie przerywa w mozgownicy ale nuta fajna by była gdyby m mógł wysłuchać (player coś nie takl) opinia będzie konstern po naprawieniu błędów!!
Awatar użytkownika
Outsider
Weteran
Posty: 663
Rejestracja: 24 paź 2008, 18:53

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: Outsider »

Ja nie wiem czy tu ludzie wyczucia nie mają czy co...Pełna profeska, dla mnie z powodzeniem mogłoby śmigać po stacjach telewizyjnych. Ma to chcwytliwego kopa, teledysk w z b-boyami, przechadzki ekipy z po słonecznych streetach i spontaniczny freestyle w miejscach publicznych zaczepiający przypadkowych przechodniów próbując wciagnąć ich do poczucia vajba. Gratuluje bo kawałek wyjebuje, jaram się. Baseline przy tej dubstepowej zmiażdżył mi łeb, pełen podziw...nie wiem jak można nie zauważyć potencjału tego numeru i wydziwiać...58 sek, nie moge mistrz... :poklon:
Awatar użytkownika
89ninja89
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: 04 lis 2008, 15:01

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: 89ninja89 »

Brzmi to z gustem i na pelny, profesjonalnym poziomie! Fajnie, ze na forum sa ludzie, ktorzy potrafia profesjonalnie podniesc poprzeczke i dac przykład innym w jakim kierunku trzeba brnąć żeby osiągnąć sukces! Gratuluje Kolego PROFESJONALNEJ produkcji :) Mimo tego, ze nie jest to moj styl ani tez nie slucham wogole tego typu produkcji bierze mnie to - perfekto !

Pozdrawiam Olej
Awatar użytkownika
Watt83
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: 14 lis 2010, 09:34

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: Watt83 »

Fajny track, tyle, że brakuje mu tego czegoś - jak dla mnie.
Fajnie wszystko połamane ale brakuje jakiegoś powtarzalnego charakterystycznego groove.
Do tego jak nie ma jakieś melodii to ciężko skojarzyć kawałek.

Nie ukrywam, bardziej podobały mi się twoje popowe produkcje.
O ile dobrze pamiętam miały taki radiowy vibe, była w nich super synergia między dźwiękami.
Awatar użytkownika
kryla
Specjalista
Posty: 1080
Rejestracja: 30 wrz 2008, 15:04

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: kryla »

pamietam cie chyba jako słabiaka co cos tam sobie produkuje :D ale widze postępy są. Więcej urozmaicenia w trackach i bedzie jeszcze lepiej. narazie tylko niezle
Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: radekdudek11 »

Ja tez cie kryla pamietam
Awatar użytkownika
Cosmic_Ravers
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:43

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: Cosmic_Ravers »

no Radek ładnie basik kręci w tej nucie :) bardzo ładnie tylko za długo jeden i ten sam motyw wiecej urozmaiceń :) nutka bardzo dobra :)
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [05.03.14]dj dudek-trap base

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Nie miałem czasu by ocenić i nie była to wina playera lecz mojego kompa i braku czasu.Widzę że nawet nie musze oceniac bo gitara nuta typ HPPop bas ladnie kreci jak DubStep a odnosnie wyzszych komentow dobrze klikaja bo Radek zmiany sa u ciebie konkret .Pozdro Radek
ODPOWIEDZ