[25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Awatar użytkownika
Quarter
Klubowicz
Posty: 361
Rejestracja: 31 maja 2012, 13:44

[25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Quarter »

Siemka Wszystkim,

Chciałem Wam podrzucić demko, które prawdopodobnie dokończe z Abramem (nie pierwszy i nie ostatni raz). Gatunek mieszany no i zbieram się z nim na konkurs. Wiem wiem jeszcze dużo pracy przy nim jest, a do końca tylko 4 dni :)

Kod: Zaznacz cały

https://soundcloud.com/kwadrat-1/dannic-feat-bright-lights-dear-life-kwadrat-remix-demo
Miłego odsłuchu i każdy negatywny komentarz mile widziany :)

Edit:

Siemka znowu :)

tak jak zapowiadałem kończe z Abramem i na tym teraz stoimy (Intro jest zakonczenie jest zostały tylko drobne poprawki, ale odsłuch daje od 1 wersu do końca 1 dropa)

Kod: Zaznacz cały

http://www76.zippyshare.com/v/30737906/file.html

Kod: Zaznacz cały

http://www76.zippyshare.com/v/30737906/file.html
Miłego odsłuchu

Tags:
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Robert Kotulski »

W breaku vocal sie gryzie jakoś z tym melo, zakłuca troche ten vocal, generalnie osobiście nie lubię tak poprowadzonych melodii grających tak samo jak vocal, ja zastąpiłbym te melo padami, stopa i snare co grają od począdku jakoś tak nie pasują, nie wiem jakoś mi tam nie pasują, ogólnie koncepcja mi się podoba, z potencjałem demko, nawet słuchając, po breaku inaczej bym to wszystko poukładał ale jest ok, tam mały przesterek się wbił od 1.15 sek ale to jest do opanowania, swoją drogą fajny moment w utworze tylko ten bass jakby lepiej brzmiał to by było git.
Także podsumowując tylko mi się nie podoba ten wysoki lead reszta może być, przy ogarnięciu miksu i pobawieniu się jeszcze z aranżacją może, a nawet będzie niezły kawałek.
Awatar użytkownika
Quarter
Klubowicz
Posty: 361
Rejestracja: 31 maja 2012, 13:44

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Quarter »

mam juz w sumie całość bez intra + z tymi dodatkami czyli clap, tom i ridersy teraz nad mixem pracuje intro to sobie zostawie na koniec bo taki maly zarys mam. Możliwe, że zmienie ogólne brzmienie leada w tej części po violinie, a nie wiem właśnie czy z niego rezygnować bo chciałem coś "ala" wersja orchiestal. No, ale zobaczymy dzięki za rade i dodam jeszcze, że chyba dubstep pociągne przez cały kawałek co będzię wyzwaniem bo jeszcze tak nie grałem ;p
Awatar użytkownika
Quarter
Klubowicz
Posty: 361
Rejestracja: 31 maja 2012, 13:44

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Quarter »

Odświeżam edycja tematu i nowy link
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Robert Kotulski »

Perka jest jeszcze do ogarnięcia bo tu słabo to wygląda na chwilę obecną, w breaku pojawia się stopa która brzmi za bardzo sub, generalnie do wymiany stopa jak dla mnie, no i ten bass, bass jest za słaby w tym dropie, brakuje takiego pier***cia żeby to brzmiało super, potem ten motyw dupstep, werbel brzmi za cicho, dubstep to nie moja bajka ale werbel powinien ładnie wybrzmiewać, z dużym reverb'em rozchodzącym się ładnie w tle, ja tak to widzę. Jak słyszę tę waszą wersję to aż mam sam zamiar zrobić z tobą ten remix, bo te dema mnie strasznie inspirują do zrobienia czegoś z tym.

Pomysł super, pomysł z wstawką dubstep super, pasuje to klimatu nutki, także czekam na fulla
Awatar użytkownika
Quarter
Klubowicz
Posty: 361
Rejestracja: 31 maja 2012, 13:44

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Quarter »

Kurcze zaskoczyło mnie to co napisałeś (pozytywnie). Więc tak perkusja poprawiona zmieniony sampel na bardziej dutchowy. Stopa został ściszony i lekko zmieniona czyli jest tylko w tej czesci z dubstepem, a ta przed został usunięta, na samym wokalu nie ma juz stopy i nie jest w połowie ostatniej części tej "lepszej" dropa tylko idzie żeby nie skłamać co 2 patern czyli 3 razy w tej części tylko troszke zmieniony jest ;p

Ogólnie plan jest taki :
Pokazać, że Polak też potrafi
Pokazać nie amatorom (bo duzo ich tam wrzucilo swoje propozycje), że jednak amator może zrobić "coś" na dobrym poziomie
Myśle, że z chęcią wyśle tobie paczke tylko podaj m@ila i dokończysz z nami ^_^

Edit: Bass będzie trzeba zrobić od początku bo linia bassowa jest z remix pack'u
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: [25.06.2014] Dannic feat. Bright Lights - Dear Life (kwadrat Remix) Demo [progressive, dubstep]

Post autor: Robert Kotulski »



Mogę spróbować poeksperymentować z tym kawałkiem, może uda się coś fajnego wykombinować, o ile nie będzie większych problemów z wtykami
ODPOWIEDZ