[07.04.15] Matthew Crash Ft. Nathan Brumley - Hope (Original Mix) [Progressive House]

Awatar użytkownika
Matthew Crash
Specjalista
Posty: 1077
Rejestracja: 28 maja 2011, 18:10

[07.04.15] Matthew Crash Ft. Nathan Brumley - Hope (Original Mix) [Progressive House]

Post autor: Matthew Crash »

Witam ! :D Przedstawiam Wam demo mojego autorstwa zrobione we współpracy z amerykańskim wokalistą Nathanem Brumleyem. Nutka zostanie wydana spod szyldu Vurzi Records, nowo powstałej polskiej wytwórni :D Zapraszam do odsłuchu i komentowania :D

Kod: Zaznacz cały

https://soundcloud.com/vurzi-records/matthew-crash-ft-nathan-brumley-hope-original-mix
Utwór zostanie wydany 27.04.15 więc dokładnie za 20 dni :D

Tags:
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: [07.04.15] Matthew Crash Ft. Nathan Brumley - Hope (Original Mix) [Progressive House]

Post autor: Piotr 345 »

Zapowiada się dobrze, co prawda progres powoli się kończy ale najważniejsze że są chęci, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: [07.04.15] Matthew Crash Ft. Nathan Brumley - Hope (Original Mix) [Progressive House]

Post autor: de-sonic »

Bardzo ciekawy projekt. Ładny wokal. Barwy dźwięków to już indywidualne upodobania... ja akurat nie gustuję w tym gatunku, więc ciężko mi się odnieść. Technicznie myślę, że bez zarzutu :)
Swoją drogą jak zostanie to wydane, to chętnie posiedział bym nad editem w hands up :) Jak powstanie paczka, to się piszę ;)
ODPOWIEDZ