Baza wiedzy producenckiej!

Jeżeli masz pytanie dotyczące sprzętu, napisz, a na pewno ktoś pomoże ci rozwiązać twój problem.
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: lsudny »


muzikum.pl/346515-post5.html
Awatar użytkownika
Darkness Deep
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 gru 2010, 10:32

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: Darkness Deep »

nie wiem czemu ale prznosi mnie do biografii paula van dyka gdzie raczej czegoś takiego nie znajdę xD może daj linka do tematu całego i se posta poszukam sam xD bo paul van dyk mnie mało interesuje xD
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: lsudny »

Pieprzone nowe muzikum i ta cała zabawa z linkami...

mnie też przenosi do paula van dyka. Wpisz w wyszukiwarkę "jakie efekty stosuje sie naco", pisownia oryginalna.
Awatar użytkownika
psysutra
Klubowicz
Posty: 484
Rejestracja: 26 lut 2010, 12:32

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: psysutra »

[ Niestety gadasz bzdury kolego. Kompresor NIE ZMNIEJSZA CZYTELNOŚCI, jeśli go dobrze ustawisz. Przy Ratio 2:1 i odpowiednim ustawianiem obwiedni plus threshold i gain jesteś w stanie doskonale wychwycić akcenty ze śladu. Odkąd kumpel mi doradził konkretniej z kompresją to używam jej NA WSZYSTKICH praktycznie śladach (prócz basu, padów i atmosfer). Efekt? Miks przeładowany jak cholera, jednak jest niesamowicie czytelny.
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: Violet Rocket »



Nie należałoby to do najłatwiejszych, zwłaszcza że każdy utwór wymaga indywidualnego podejścia. Aczkolwiek jak poszperacie w google to znajdziecie sporo materiałów, jeżeli już musicie to nawet po polsku.
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: Baza wiedzy producenckiej!

Post autor: Brizzer »

Psy bez obrazy, ale wlasnie dlatego twoje tracki brzmia strasznie pod wzgledem jakosci. To nie moja opinia,, tylko znajomego producenta, ktory zasmial sie ze track jakosciowo brzmi jak eurodance z dawnych lat ;)
ODPOWIEDZ