Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Jeżeli masz pytanie dotyczące sprzętu, napisz, a na pewno ktoś pomoże ci rozwiązać twój problem.
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Post autor: Brizzer »

Co sie burzysz jak on ma racje...

Tags:
Awatar użytkownika
DjGerym
Klubowicz
Posty: 479
Rejestracja: 18 sie 2010, 12:58

Re: Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Post autor: DjGerym »



kochasz muzyke? nie sądzę... ja wydaje 2/3 swoich pieniędzy albo na instrumenty albo na sample/wtyczki - bo to jest moja pasja i chcę ją rozwijać...z szacunki dla innych twórców płacę za ich przykładowo sample patches a nie kradnę ich...bo wiem ile włożyli w to wysiłku.....ale skoro wyskakujesz z tekstem "to wyp..." znaczy że jeszcze do tego nie dojrzałeś
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Post autor: Violet Rocket »

Pomijając fakt, że autor tematu to prostak (inaczej się nie da tego określić) to zauważcie, że nie każdy siedzi sobie w ciepłym domku z rodzicami, gdzie mamusia przyniesie obiad, a całą kasę którą zarobisz możesz wydać na swoje zainteresowania. Jak jeden z drugim nie będzie miał co do garnka włożyć i przycisną go rachunki to chciałbym zobaczyć czy też będzie pieprzył tyrady o potrzebie legalności.

Nie mówię, że odnoszę to do któregoś z powyższych (bo nie znam faktów) ale bądźmy realistami. Nie każdego stać na realizację marzeń.
Awatar użytkownika
DjGerym
Klubowicz
Posty: 479
Rejestracja: 18 sie 2010, 12:58

Re: Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Post autor: DjGerym »



zgadzam się, jednakże dla chcącego nic trudnego, nawet jak się nie ma co do garnka włożyć to można realizować marzenia
na roznoszeniu ulotek dużo się nie zarobi, jednakże zawsze coś, ja po 3 latach kupiłem gitarę i oryginalnego NI Massive - było ciężko, ale jednak można

dobra koniec offtopu, link został podany - proponuję zamknąć temat
Awatar użytkownika
adamam11
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 16 mar 2011, 16:50

Re: Vengeance Electroshock Vol. 1 pomocy !

Post autor: adamam11 »

Już sobie zakupiłem te sample ale sporo mnie to wyżeczeń kosztowało :)
ODPOWIEDZ